Praha 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, + 2 Více

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936.
1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 18 let zkušeností v oboru
...

Léčené nemoci

• Dysfunkce pánevního dna
  • Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Od 700 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování, baňkování) - 50 min.

Jedna návštěva - a už mne zada nebolí! Za 50 minut pan Ljubčenko všechno zjistil - kde je problém, a jak velký. Použil nějaký laser, pak asi ultrazvuk, chvilku masíroval, a už jsem byl v pohodě. Pak mi doporučil sprej, vysvětlil jak mám sedět, a jak cvičit. Kompletně, profesionálně a rychle. Moc děkuji!

Boris Ljubčenko DiS.

Dnes proběhlo teprve první ošetření. Pokud během týdne výsledek bude stabilní, problém můžeme považovat za vyřešený. Každopádně skvělý začátek a též mám velkou radost. Zdraví bl

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Ljubčenko je velmi pozorný a pečlivý fyzioterapeut. Pozorně mě poslouchal , v jakém místě mám bolesti a následně řekl diagnózu,
kterou mě předtím nikdo neřekl, i když už mě v oblasti bederní páteře bolí
víc jak sedm let. Následně se snažil místo bolesti pečlivě a důkladně léčit.
Byla jsem velmi mile překvapena účinky zatím první návštěvy.
Doma jsem si na netu vyhledala typ onemocnění, kterým asi trpím a které
mi pan Ljubčenko řekl. Našla jsem na internetu informaci, že s tímto druhem
diagnózy mají lékaři problém ho určit a proto lidé, kteří tím trpí, chodí stejně jako já od jednoho lékaře k druhému a nic nepomáhá.
Pan Ljubčenko mi předepsat též cvičení a doporučil léky.
Snažím se vše dodržet, aby léčba byla úspěšná a já mohla, přesto že jsem
seniorka , zase chodit na delší procházky bez usilovné bolesti.
Za slibný začátek a naději, že vše bude v pořádku moc panu Ljubčenkovi
děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné vystupování, ochota najít problém a řešení. Účinnost a správnost ukáže čas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví fyzioterapie od 2. návštěvy

Boris má snahu pomoci, vysvětluje postup, dost používá různé přístroje, avšak návštěva mi s problémem nepomohla

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je třída, rozumí tělu a chápe souvislosti, spoustu věcí umí vyřešit hned a hlavně poradí co dělat, aby se to neopakovalo. Za mě TOP!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Poměr ceny a kvality výborný. Je to odborník a na 99% návštěva pomůže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přístup, rozsáhlé vysvětlení, ochota, profesionalita.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velka snaha pomoci a najit pricinu problemu. Vse hezky vysvetleno, podana opatreni, ktere mohou pomoci.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Jiný

Profesionální přístup. Nejlepší fyzioterapeut , kterého jsem kdy poznal.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

velmi vstřícný přístup a snaha pomoci, dle mého názoru kvalitní vyšetření

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Dobry den,
chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936.
1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 18 let zkušeností v oboru
...

Léčené nemoci

• Dysfunkce pánevního dna
  • Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více