Adres

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min (950 Kč)

Každé další ošetření - 50 min. (550 Kč)

Initial examination and treatment - 50 min. (950 Kč) + 3 Více

Any further treatment - 50 min. (550 Kč)

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Soukromá péče - 50 min.

Byla jsem poprvé u fyzioterapeuta- přístup úžasný,vyslechl mne a doufám,že se mé problémy jak bylo slíbeno vylepší a po prvním sezení vše tomu nasvědčuje.Děkuji

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Pana Ljubčenka jsem navštívila včera.
Za mě: profesionální přístup, milý a lidský.
Mohu vřele doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

SKvely doktor, moderne pristupy, prijemna ordinacia, bez cakania. Prisla som preto, ze po zlomenine hlavicky radia nemozem vystriet ruku. Velky pokrok som videla uz priamo v ordinacii. odporucam

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Naprostá profesionalita, ochota a vždy po návštěvě citelné zlepšení stavu. Navíc odcházím vybavena praktickými tipy, co mohu udělat pro zlepšení stavu doma.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

17 rokov som trpel bolestami pravej polovice chrbatu, ktora sa rozsirovala do celej polovice tela. Po komplexnej prehliadke (vratane odberu krvi na boreliozu a chlamidie) bola urobena naprava priamo na mieste a navrhnute cvicenia.
Bolest krka - ustupila 2 dni po naprave
Skolioza - odstranena
Spatny pohyb pravej nohy - pricina odhalena, masaz na mieste, nasledne denne strecinky. 70% lepsie
Bolest pod lopatkou - masaz na mieste, nasledne denne cviky na posilnenie svalstva. 50% lepsie
P. Ljubcenko je odbornik na pravom mieste - okrem velkej znalosti anatomie, k problemu pristupuje komplexne (vsetko so vsetkym suvisi), vratane zmeny v stravovani alebo odstraneni ludskych neduhov.
Davam 7 bodov z 5 ak je to mozne :) - p. Ljubcenko prekonal moje ocakavania.

Boris Ljubčenko DiS.

Srdečně Vás zdravím a děkuji za fantastickou reakci!!! Upřesnění pro ostatní: skolioza je do JISTÉ MÍRY ovlivnitelná hlavně do cca 25 roku života. Zde se jednalo o reverzibilní odchylku postavení menšího úseku vyvolánou svalovým spasmem. S přátelským pozdravem, BL

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Tak musím se i já přiklonit k velmi kladnému hodnocení. byl jsem tam poprvé s pískáním v uších. Po zjištění potíží a nastínění možností důvodu pískání se p. Ljubčenko dal hned do "práce" jak řekl on a přes fyzické masírování krční páteře a částí za ušima až po rozmasírování strojem mi ulevil od bolesti. Ale co je důležité, dnes, den po návštěvě u něj slyším pískání o 50% méně a také mně krční páteř nebolí tak, jak dyn předtím. Nemluvně o tom, že jsem dostal cviky k domácímu trénování v ceně. Takže můžu jen potvrdit vynikající přístup a hlavně p. Ljubčenko evidentně ví, co má dělat a co by mělo danému problému pomoci. Takže děkuji a již se objednávám na další volný termín. Škoda jen, že je další volný až za měsíc.
Zvolánek

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem velmi mile překvapena, jak profesionálním přístupem, tak že jsem po dlouhé době opravdu natrefila na odborníka. Který velmi rychle našel problém. Už od něj jsem odcházela s velmi dobrým pocitem a během dvou dnů mé bolesti úplně zmizely. Vřele doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan fyzioterapeut je naprostý profesionál. Týden mě bolelo rameno, že jsem nemohla ani spát. Po jedné návštěvě se můj stav velice zlepšil, bolest ustupuje. Chtěla bych tímto panu Ljubčenkovi moc a moc poděkovat. Petra Švaříčková

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

P. Borise jsem si vybrala na základě recenzi na internetu a nelituju !
Je neskutečnĕ příjemný, pozitívně naladěný a dáva to toho vše.
Jako jediný ze všech fyzioterapeutů chtěl vidět lékařské zprávy včetně CD, upřimně se zajíma a snaží se opravdu pomoct. Jeho péče je efektivní, cviky které poradí pomáhají a nemá problém dát odpověď když se zeptáte ( a já se ptám pořad ) a velké plus je příjemné prostředí , kde se opravdu uvolním a vždy se těším na další návštěvu.
Nechci aby to vyznělo, že p.Borise vychvaluju do nebes ale po 1,5 roce neúspěšných návštev doktorů a fyzioterapeutů si připadám jako v ráji .
Po zhruba 5 návštěvách veliká úleva a viditelné výsledky.
Za sebe vřele doporučuji a jsem moc ráda že jsem nakonec našla nenafoukaného a hlavně empatického odborníka.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem aktivní běžec a půl roku jsem měl bolesti kolene a vazu. Stačila 1 návštěv a a bylo po bolestech určitě za mě velké doporučení

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vyšetření luxace kloubů - patell

Děkuji za vstřícné, milé přijetí a precizní vyšetření mé invalidní dcery (vrozená displázie kolen s totální laterární luxací čéšky). Od r. 1990, kdy dcera dosáhla věku 18 let, jsem se s takovýmto lidským a profesionálním přístupem nesetkala - a to byla dcera pod kontrolou specialistů. Před 10 roky byla dcera indikována k operaci kolene. Této operaci by však musela předcházet operace srdce (vrozená těžká stenóza aorty a hypertrofie LK), kterou po neurologicko-psychiatrickém vyšetření lékaři nedoporučili. Tak dcera skončila na inval. vozíku bez doporučení jakékoliv léčby a kontroly s tím, že pokud nebude provedena operace skončí jako ležící. Její stav se postupně zhoršoval, tak jsem na internetu hledala fyzioterapeuta. A jsem velice ráda, že jsem si vybrala p. Ljubčenka pro jeho profesionalitu a lidskost. Ještě jednou moc děkuji a budu ráda pokračovat v léčbě.
M. Segmüllerová - Karnová

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest paže

Byla jsem velice spokojená. Trpím bolestí paže a nechtěla jsem jít k lékaři pro velkou časovou náročnost. Říkala jsem si, že by se to dalo mažná rozcvičit. Terapie obsahovala elektro léčbu, masáž a cviky na doma. Paže sice ještě trochu bolí, ale určitě je to mnohem lepší. Určitě se ještě objednám, neboť bych si ráda dala do pořádku celkově bolavá záda.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Problémy s páteří a dobré hodnocení od jiných lidí.

Dodržení času objednání. Příjemné, čisté a moderní prostředí, ve kterém se cítíte dobře. A hlavně velký zájem o pacienta, perfektní ošetření za velmi slušné peníze oproti jiným praxím. Byla jsem zde s bolestí zad a krční páteře, odcházela jsem bez závratí a uvolněná. Večer byly záda celé bolavé jak po sportu, ale to je normální. Od dalšího dne výrazné zklidnění, dodržuji doporučené cviky a zatím vše vypadá dobře. Musím jedině doporučit a jen škoda, že jsem tuto fyzioterapii nenašla dříve.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví fyzioterapie

Doporučil bych hlavně díky vysoké odbornosti, profesionálnímu přístupu a vstřícnosti vždy vyřešit daný problém rychle a kvalitně. Několikanásobná zkušenost vždy z výborným výsledkem.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jen mužů potvrdit všechna předchozí pozitivní hodnocení. Pan Ljubčenko sve povolání nebere jako něco co musi. Zkouma, snaží se zjistit příčinu, pokud není pokrok v rehabilitaci, změní postup na každé návštěvě. Bohužel se k jemu dostáváme, když už jsme v hronickem stavu a přesto si dokáže poradit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám pozitivní hodnocení. Čtyři měsíce jsem navštěvovala rehabilitačního lékaře a fyzioterapeuta bezúspěšně. Ze strany lékaře absolutní nezájem o pacienta, na otázku co mi může doporučit na odstranění problémů jsem se dozvěděla, že to chce více cvičit a posilovat i přesto, že jsem uvedla, že chodím 3-5x týdně cvičit PowerPlate. Pan Ljubčenko po 15 minutách stanovil správnou diagnózu - bakerova cysta v podkolení, která tlačí na nervy, a proto bolest vystřeluje od hýždě až do lýtka. Návštěva ortopeda tuto diagnózu potvrdila, příčinu i možnosti léčby. Pan Ljubčenko má zájem o pacienta, pozorně vás poslouchá a snaží se pomoci. Mohu jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám se s velmi pozitivním hodnocením. Celkem jsem byla u dvou rehabilitačních lékařů a čtyř fyzioterapeutů. Až pan Ljubčenko mi pomohl od bolesti. Můj problém bude evidentně ještě na delší řešení, nicméně jsem ráda, že jsem našla fyzioterapeuta, který nade mnou nekrčí bezradně rameny :o) Oceňuji pozitivní přístup, vysokou profesionalitu a vstřícnost. Kéž by takových bylo více. Děkuji a vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícný a aktivní přístup, akceptovatelný návrh řešení zdravotního problému, poměrně rychlá pozitivní reakce organismu při dodržování všech doporučení. Vřele doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Celkem 18 měsíců jsem byl vyřazen ze sportu kvůli poranění šlach na noze. Celkem jsem se léčil u tří různých doktorů a dvou fyzioterapeutů, neúspěšně. Až když jsem přišel na základě doporučení k panu Ljubčenkovi, tak se stav začal postupně zlepšovat. Ještě jsem se nesetkal s takovým zájmem o pacienta a snahou aktivně řešit jakýkoliv problém o kterém se zmíním. Díky originálním a netradičním postupům při léčbě se nyní můžu bez bolesti pohybovat a zase běhat. Děkuji za pomoc, jste fakt profík :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S péčí pana Ljubčenka jsem nadmíru spokojena. Opravdu jsem nečekala, že zlepšení mých dlouhotrvajících obtíží bude tak rychlé. Kromě skvělé péče během sezení jsem dostala mnoho účinných doporučení a cvičení. Mockrát děkuji! M. Kašparová

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků