Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Initial examination and treatment - 50 min. • 950 Kč +3 Více

Any further treatment - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Pan Ljubčenko se choval velmi profesionálně... Po základní konzultaci přešel k samotnému zjištění pohmatem... Následně mi bylo vysvětleno jak správně cvičit a věřím, že bude můj zdravotní problém vyřešen :-D...

S první návštěvou jsem spokojen, byl mi doporučen plán léčby a pan Ljubčenko jako jediný ze všech fyzioterapeutů u kterých jsem kdy byl ( a nikdy to nepomohlo), vidí příčinu bolesti zad jinde než ostatní, což je pro mne pozitivní.

Boris je skvely odbornik, ktory sa zaobera problemom komplexne. U problemu s ramenom mi ponapraval i zada a před nastavenim liecby si vyziadal i zdravotnu dokumentaciu a snímky. Rada sa k nemu budem vracat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Rameno - chronická bolest, velmi omezená hybnost

Listopad 17: Přišla jsem před několika týdny s již chronickou bolestí a velmi omezenou pohyblivostí ramene (bránící i oblékání, česání apod.) Byla jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, již po prvním ošetření citelné zlepšení. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma a samozřejmě se objednala k další spolupráci. Přes přetrvávající bolest, která znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce pan Ljubčenko vkládá. Za naprosto unikátní považuji míru zájmu, empatie a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici pacienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokrok a úlevu. Vždy jiná kombinace manuálních technik, masáže, předvedení jednoduchých cviků a přístrojového ošetření včetně rázové vlny, to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase. Jinde dříve vyslechnuté velmi negativní prognózy už vůbec neberu vážně. AKTUALIZACE květen 18: rameno bylo už po pěti měsících pravidelné péče a domácího cvičení na 100% v pořádku, plný rozsah pohybu obnoven bez operace, obstřiků a prášků. Bez omezení zvládám i vysokou zátěž při sportovních akcích. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Umístění: jiné místo Bolest beder

Přístup fyzioterapeuta korektní, spoléhá na manuální techniky a přístroje spíše než na cvičení a vysvětlení pohybu. Jsem zvyklý na jiný přístup. Od bolesti dočasně ulevil, identifikoval vyviklany obratel, což jiní nezvládli, ale dlouhodobé řešení bolesti bylo jinde.

Boris Ljubčenko DiS.

Dobrý den, mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! V rámci zdokonalení dalších ošetření bych Vás chtěl poprosit (samozřejmě pokud by to bylo možné) poslat mi na mail info@neboli.cz nebo na whatsapp, jaká byla původní příčina obtíží. S přátelským pozdravem, BL.

Přišel jsem na čas a přesně v čas se otevřeli dveře a šel jsem na řadu. Pan Boris byl sympatický od pohledu a prvním dojmem působil, že ví co dělá. A to přesně byla pravda, našel sám muj trigger point. Měl jsem problém sedět déle jak deset minut, diky bolesti zad. Při návštěvě pana Borise se ovšem všecko změnilo, po pouhých dvou dnech jsem přestal cítit bolet a mohl jsem dále fungovat. Dohodně doporučuji.

Pan Ljubčenko je výborný fyzioterapeut, který mi opravdu ulevil od bolestí .Moc děkuji za vstřícnost a klidné vystupování a odbornost.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolesti v kolenou - artroza

Měla jsem velké bolesti v obou kolenou, co krok to ukrutná bolest, byla jsem už zoufalá, mám artrozu 1-2 stupně, bolesti jsem měla téměř třičtvrtě roku, až po několika návštěvách pana fyzioterapeuta, mě bolesti opouští, před rokem bych neušla ani 100 metrů bez bolesti a teď jsem schopná ujít i 10 km. Pane Borisi mockrát děkuji za vše i za drahocenné rady, zdravím a doporučuji Vás kde se dá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví vstupní vyšetření

Pan Ljubčenko je velice příjemný a jistě odborník ve své profesi. Zatím jsem byla jen na vstupním vyšetření, ale mám naději na účinné vyléčení mých problémů. Bohužel ale až za měsíc, reservace je do té doby plně vyčerpaná.

Byl jsem spokojený a dostal užitečné rady. Nešel jsem k panu Ljubcenkovi s konkrétním problémem, spíše na celkovou kontrolu. Děkuji a doporučuji.

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Každé další ošetření - 50 min.

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Initial examination and treatment - 50 min.

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Any further treatment - 50 min.

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Rehabilitace po poraneni vazu v kotniku

Boris Ljubčenko je člověk na svém místě. Neskutečný sympaťák s vřelým a velmi profesionálním přístupem. Po nastínění problému, kvůli kterému jsem přišla, okamžitě odhalil příčinu a nalezl řešení. To vše s úsměvem na tváři. Vím, že v případě jakéhokoliv jiného problému se budu vracet už jenom sem.
Zuzka Šofová

Jsem moc spokojená. Pan Boris je sympatický muž, který svou práci ma rád a hlavně ji rozumí. Citim se u nej dobre a po hodně dlouhe dobe citim, ze toto je to prave a ze vsechny ty roky bolesti pod jeho vedenim budou casem lepsi, ne-li pryc. Nez bych sem napsala cely svuj pribeh, tak spise doporucim naprosto na 100% kdo chce se sebou nejen neco delat, ale take mit konečně dobry pocit, ze je tu clovek, ktery pochopi, pozna, uveri a bude delat vse, aby ulevil a trapeni zbavil. Ja tomu verim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Soukromá péče - 50 min.

Byla jsem poprvé u fyzioterapeuta- přístup úžasný,vyslechl mne a doufám,že se mé problémy jak bylo slíbeno vylepší a po prvním sezení vše tomu nasvědčuje.Děkuji

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Pana Ljubčenka jsem navštívila včera.
Za mě: profesionální přístup, milý a lidský.
Mohu vřele doporučit.

SKvely doktor, moderne pristupy, prijemna ordinacia, bez cakania. Prisla som preto, ze po zlomenine hlavicky radia nemozem vystriet ruku. Velky pokrok som videla uz priamo v ordinacii. odporucam

Naprostá profesionalita, ochota a vždy po návštěvě citelné zlepšení stavu. Navíc odcházím vybavena praktickými tipy, co mohu udělat pro zlepšení stavu doma.

17 rokov som trpel bolestami pravej polovice chrbatu, ktora sa rozsirovala do celej polovice tela. Po komplexnej prehliadke (vratane odberu krvi na boreliozu a chlamidie) bola urobena naprava priamo na mieste a navrhnute cvicenia.
Bolest krka - ustupila 2 dni po naprave
Skolioza - odstranena
Spatny pohyb pravej nohy - pricina odhalena, masaz na mieste, nasledne denne strecinky. 70% lepsie
Bolest pod lopatkou - masaz na mieste, nasledne denne cviky na posilnenie svalstva. 50% lepsie
P. Ljubcenko je odbornik na pravom mieste - okrem velkej znalosti anatomie, k problemu pristupuje komplexne (vsetko so vsetkym suvisi), vratane zmeny v stravovani alebo odstraneni ludskych neduhov.
Davam 7 bodov z 5 ak je to mozne :) - p. Ljubcenko prekonal moje ocakavania.

Boris Ljubčenko DiS.

Srdečně Vás zdravím a děkuji za fantastickou reakci!!! Upřesnění pro ostatní: skolioza je do JISTÉ MÍRY ovlivnitelná hlavně do cca 25 roku života. Zde se jednalo o reverzibilní odchylku postavení menšího úseku vyvolánou svalovým spasmem. S přátelským pozdravem, BL

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Tak musím se i já přiklonit k velmi kladnému hodnocení. byl jsem tam poprvé s pískáním v uších. Po zjištění potíží a nastínění možností důvodu pískání se p. Ljubčenko dal hned do "práce" jak řekl on a přes fyzické masírování krční páteře a částí za ušima až po rozmasírování strojem mi ulevil od bolesti. Ale co je důležité, dnes, den po návštěvě u něj slyším pískání o 50% méně a také mně krční páteř nebolí tak, jak dyn předtím. Nemluvně o tom, že jsem dostal cviky k domácímu trénování v ceně. Takže můžu jen potvrdit vynikající přístup a hlavně p. Ljubčenko evidentně ví, co má dělat a co by mělo danému problému pomoci. Takže děkuji a již se objednávám na další volný termín. Škoda jen, že je další volný až za měsíc.
Zvolánek

Byla jsem velmi mile překvapena, jak profesionálním přístupem, tak že jsem po dlouhé době opravdu natrefila na odborníka. Který velmi rychle našel problém. Už od něj jsem odcházela s velmi dobrým pocitem a během dvou dnů mé bolesti úplně zmizely. Vřele doporučuji.

Pan fyzioterapeut je naprostý profesionál. Týden mě bolelo rameno, že jsem nemohla ani spát. Po jedné návštěvě se můj stav velice zlepšil, bolest ustupuje. Chtěla bych tímto panu Ljubčenkovi moc a moc poděkovat. Petra Švaříčková

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků