Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min (950 Kč)

Každé další ošetření - 50 min. (550 Kč)

Initial examination and treatment - 50 min. (950 Kč) + 3 Více

Any further treatment - 50 min. (550 Kč)

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Byl jsem spokojený a dostal užitečné rady. Nešel jsem k panu Ljubcenkovi s konkrétním problémem, spíše na celkovou kontrolu. Děkuji a doporučuji.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Rehabilitace po poraneni vazu v kotniku

Boris Ljubčenko je člověk na svém místě. Neskutečný sympaťák s vřelým a velmi profesionálním přístupem. Po nastínění problému, kvůli kterému jsem přišla, okamžitě odhalil příčinu a nalezl řešení. To vše s úsměvem na tváři. Vím, že v případě jakéhokoliv jiného problému se budu vracet už jenom sem.
Zuzka Šofová

Jsem moc spokojená. Pan Boris je sympatický muž, který svou práci ma rád a hlavně ji rozumí. Citim se u nej dobre a po hodně dlouhe dobe citim, ze toto je to prave a ze vsechny ty roky bolesti pod jeho vedenim budou casem lepsi, ne-li pryc. Nez bych sem napsala cely svuj pribeh, tak spise doporucim naprosto na 100% kdo chce se sebou nejen neco delat, ale take mit konečně dobry pocit, ze je tu clovek, ktery pochopi, pozna, uveri a bude delat vse, aby ulevil a trapeni zbavil. Ja tomu verim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Soukromá péče - 50 min.

Byla jsem poprvé u fyzioterapeuta- přístup úžasný,vyslechl mne a doufám,že se mé problémy jak bylo slíbeno vylepší a po prvním sezení vše tomu nasvědčuje.Děkuji

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Pana Ljubčenka jsem navštívila včera.
Za mě: profesionální přístup, milý a lidský.
Mohu vřele doporučit.

SKvely doktor, moderne pristupy, prijemna ordinacia, bez cakania. Prisla som preto, ze po zlomenine hlavicky radia nemozem vystriet ruku. Velky pokrok som videla uz priamo v ordinacii. odporucam

Naprostá profesionalita, ochota a vždy po návštěvě citelné zlepšení stavu. Navíc odcházím vybavena praktickými tipy, co mohu udělat pro zlepšení stavu doma.

17 rokov som trpel bolestami pravej polovice chrbatu, ktora sa rozsirovala do celej polovice tela. Po komplexnej prehliadke (vratane odberu krvi na boreliozu a chlamidie) bola urobena naprava priamo na mieste a navrhnute cvicenia.
Bolest krka - ustupila 2 dni po naprave
Skolioza - odstranena
Spatny pohyb pravej nohy - pricina odhalena, masaz na mieste, nasledne denne strecinky. 70% lepsie
Bolest pod lopatkou - masaz na mieste, nasledne denne cviky na posilnenie svalstva. 50% lepsie
P. Ljubcenko je odbornik na pravom mieste - okrem velkej znalosti anatomie, k problemu pristupuje komplexne (vsetko so vsetkym suvisi), vratane zmeny v stravovani alebo odstraneni ludskych neduhov.
Davam 7 bodov z 5 ak je to mozne :) - p. Ljubcenko prekonal moje ocakavania.

Boris Ljubčenko DiS.

Srdečně Vás zdravím a děkuji za fantastickou reakci!!! Upřesnění pro ostatní: skolioza je do JISTÉ MÍRY ovlivnitelná hlavně do cca 25 roku života. Zde se jednalo o reverzibilní odchylku postavení menšího úseku vyvolánou svalovým spasmem. S přátelským pozdravem, BL

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Tak musím se i já přiklonit k velmi kladnému hodnocení. byl jsem tam poprvé s pískáním v uších. Po zjištění potíží a nastínění možností důvodu pískání se p. Ljubčenko dal hned do "práce" jak řekl on a přes fyzické masírování krční páteře a částí za ušima až po rozmasírování strojem mi ulevil od bolesti. Ale co je důležité, dnes, den po návštěvě u něj slyším pískání o 50% méně a také mně krční páteř nebolí tak, jak dyn předtím. Nemluvně o tom, že jsem dostal cviky k domácímu trénování v ceně. Takže můžu jen potvrdit vynikající přístup a hlavně p. Ljubčenko evidentně ví, co má dělat a co by mělo danému problému pomoci. Takže děkuji a již se objednávám na další volný termín. Škoda jen, že je další volný až za měsíc.
Zvolánek

Byla jsem velmi mile překvapena, jak profesionálním přístupem, tak že jsem po dlouhé době opravdu natrefila na odborníka. Který velmi rychle našel problém. Už od něj jsem odcházela s velmi dobrým pocitem a během dvou dnů mé bolesti úplně zmizely. Vřele doporučuji.

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Dobrý den, p. B.Ljubčenko je opravdový profesionál, už po druhé návštěvě 08.01.19 jsem neměla bolesti páteře , příjemný , vstřícný ,ochotně zodpověděl veškeré mé dotazy před i během ošetření. Jsem velice spokojená ,můžu vřele doporučit .Budu se vracet a Děkuji !!!

Dobry den,dochazim jiz jen na "prevenci,"jelikoz muj problem s bolesti zad, se kterou si nikdo nevedel rady 20 let,byl odstranen po peti navstevach.Vzdy odchazim s vybornym pocitem, s pocitem lekarske pece na vysoke profesionalni urovni.Pana dr.Borise Ljubcenka mohu jen doporucit.

Po návštěvě pana doktora mi bylo jasné kde je problém a mám několik doporučení a cvíčení, které by měli trnto problém řešit.

Dne 1.10.2018 jsem byla na vyšetření u pana Borise Ljubčenka.
Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém, a pak se cíleně zaměřuje na co je třeba. Profesionální přístup. Pomohl od bolesti páteře.Jsem objednána na další vyšetření.
Ivana Lenártová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest zad a léčba na doporučení

Dobrý den pane Ljubčenko. Včera jsem byla u Vás na doporučení od své sestry. Váš přístup a léčba jsou naprosto úžasné. Doporučuji všem, kteří mají bolesti zad, které vedou až ke křečím do nohou. Dnes je to den po návštěvě a už při stání ve frontě k pokladně nemám křeče v noze. Těším se na další léčbu, a cvičení, které opravdu hodně pomůže. Ještě jednou děkuji Radka Štrosová.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolesti zad

Výborný fyzioterapeut. Vyslechne potíže a hned je řeší. Byla jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Určitě se znova objednám

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví bolesti páteře a bolesti patní ostruhy

Pan Ljubčenko má naprosto profesionální přístup, individuální, empatický a dokáže poznat, co je pro danou zdravotní obtíž nejlepší řešení. Propojuje u mne ošetření elektrickými proudy, rázovou vlnou a masáž. Sama jsem masérka, ráda bych tedy vyjádřila velikou pochvalu a spokojenost, že u pana Ljubčenka jsou všechny masáže velice kvalitní, poctivé, přesně cílící na potřebnou oblast, po nichž je znatelná úleva. Jinak musím také pochválit, že ordinace je čistá, moderně zařízená a že jsem vždy ošetřovaná celou dobu mé návštěvy. Za sebe tedy ošetření v této ordinaci plně doporučuji.

Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém, a pak se cíleně zaměřuje na co je třeba. Proffesionální přístup.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Diagnostika problémů se zády

Dobrý den, ráda bych zhodnotila dnešní nad míru příjemnou zkušenoust v ordinaci Borise Ljubčenka. Boris je velmi milá a usměvavá osobnost, plný energie a očividné lásky ke své profesi. V dnešní době neskutečně pozitivní přístup a velmi profesionální. Správný pohled na pacienta jako na holistický celek a ne soubor kostí, svalů a uponků. Při mém vstupním vyšetření pan doktor nemohl bez rentgenu udělat kompletní diagnostiku a také si proto nežádal žádný honorář za 30 minut své práce, což se mě v soukromé ordinaci zatím nikdy nestalo. Prostě pan Boris je osoba na svém místě, práce ho těší a je to také vidět ve spokojenosti jeho pacientů. Věřím, že příjde na kloub mému problému. Moc díky. Šárka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je suverene nejschopnejsi fyzioterapeut u ktereho jsem kdy byla - a navstivila jsem jich uz opravdu hodne - a navic je neuveritelne prijemny.

63 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• question to Boris Ljubčenko
    I attended a visit with you at the end of December, you gave me some great tips as I have scoliosis and swimming is good but now in the winter I do really struggle with getting cold and flu all the time. You suggested to use rino horn and instead putting it through my nose just breathe in the hot air from water mixed with salt and soda?
    Thank you,

Anna

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků