Borek Sehnal, gynekolog Praha

MUDr. Borek Sehnal

Gynekolog

Budínova 2, Praha
Fakultní nemocnice Na Bulovce, Praha 8 - Libeň

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce, Praha 8 - Libeň gynekologické laparoskopie

Pan doktor je velký profesionál.Diky nemu to vse bylo o 100% lehčí.A je i velmi lidský,vse vysvětlil a od začátku do konce se velmi pekne staral.

K panu doktorovi jsem byla odeslána na biopsii děložního čípku. Musím uznat, že jsem měla opravdu velký strach a snažila jsem se to panu doktorovi dát najevo, ale i přes to se mnou vůbec nekomunikoval a o to byl můj strach větší, nakonec se mi udělalo až špatně, což podle pana doktora a sestry není uplně normální. Když jsem se na to ptala jiných lékařů, říkali mi, že to normální je, tak těžko říct, kde je pravda :)
Jinak ale nechci pana doktora hodnotit negativně, biopsii udělal velmi dobře, po biopsii se mi dal prostor, že se mohu zeptat na co chci. Další konzultaci jsme měli po telefonu, kde byl pan doktor velice ochotný a vše mi vysvětlil.
Celkově si tedy myslím, že pan doktor je pečlivý a dobrý lékař.

Dr. Sehnal je velmi empatický a vstřícný lékař, má moji plnou důvěru. Oceňuji jeho rozvážnost a efektivnost, se kterou jedná. Během mého prvního těhotenství mi velmi pomohl, díky němu jsem prožila poslední 4 měsíce v klidu. Za to mu jsem velmi vděčná a ráda se vrátim.

Dobrý den,píši zde za svoji mamku,která si zatím ještě nepotykala s internetem ☺ Každopádně mám napsat veliké poděkování panu primáři Bořku Sehnalovi,který mamku minulý týden operoval. Od prvního vyšetření po operaci a následné péče byl pan doktor opravdu profesionál,vše vysvětlil,operaci provedl výborně a nebyla to zrovna jednoduchá operace a poo péče také vyborná. Takže díky pane doktore ☺ PS: Ale abychom byli spravedlivý tak skvělá péče byla také od sester na gynekologickém oddělení.

P. Sehnal mě sice rodil už v roce 2008, ale naprostá spokojenost... Ráda vzpomínám i s úsměvem! A je mi líto, že už bydlím úplně jinde a nebudu se mu moct svěřit s dalším porodem....

Na pana primáře Sehnala nemohu říct ani slůvko špatného. Byla jsem přijata na Bulovku k ukončení těhotenství na konci 2.semestru kvůli VVV a pan primář byl chápající, hodný, příjemný. Neustále mě chodil kontrolovat a opravdu se mi věnoval.

Pan primář není žoviální typ člověka a možná se na vás nebude usmívat od ucha k uchu hned, jak vstoupíte do dveří, ale jeho slova dávají smysl, je to vynikající odborník a chirurg, skutečný profesionál. Týden po komplikované operaci mám pocit, že bych mohla na diskotéku. Jsem velmi vděčná, že mě operoval právě on.

Dobrý den
Pana doktora Sehnala mohu jen doporučit, z mé strany naprostá spokojenost, velice ohleduplný, vstřícný, v klidu zodpoví všechny otázky, všechna vyšetření proběhla naprosto v pohodě.
Jana

Výborný odborník v tom čo robí a k tomu ľudský prístup a emaptia. Ochotný všetko vysvetliť. Keď pôjdem za niekym s gyn problémom, tak za ním!

Velmi ochotný, odborník, vstřícný.