Borek Sehnal, gynekolog Praha

MUDr. Borek Sehnal

Gynekolog

Budínova 2, Praha
Fakultní nemocnice Na Bulovce, Praha 8 - Libeň

Díky totální neschopnosti doktora Sehnala mi prasklo šití po obrovské operaci. Neragoval na mé naléhání, že břicho je oteklé a bolí a poslal mne domů. Za pár hodin mne vezla záchranka zpět , okamžitá nová operace a já si v nemocnici poležela s otevřeným břichem, ve kterém byla bakterie a nehojilo se to.. Tolik k tomu lékaři. Navíc jeho arogantní přístup byl nepřijatelný, reagoval podrážděně a chybu nepřiznal. Ani přes mé naléhání nebyl za tuto fatální chybu potrestán vedením nemocnice. Takže z mého pohledu - vyhněte se mu.!!

Dobrý den, při velkých bolestech v podbříšku jsem vyhledala pomoc v nemocnici na Bulovce. Mladá doktorka si nevěděla rady, proto si zavolala údajně na pomoc prim. Sehnala. Je mi přes čtyřicet, po gynekologické stránce toho mám za sebou hodně, ale v životě jsem nezažila tak brutální vyšetření, aby mi na "koze" tekly slzy bolestí, kdybych se nestyděla, tak bych bolest projevovala i hlučným způsobem. Fakt hodně vydržím, ale raději pět dní absence mého lékaře přežiji na práškách proti bolesti a počkám na něj, než bych ještě někdy vstoupila na Bulovka a bála se "ošetření" od tohoto lékaře. Už jen malý paradox. Ženské orgány jsem kompletně "odevzdala" a přesto v prvotní diagnoze mám napsáno: Nezhoubný novotvat vaječníku. To o něčem také svědčí. Závěr: Jen rychle pryč s pacientkou, i když neznám příčinu jejich obtíží. Velice lituji mladé pacientky, jestliže zažijí takovou svoji první zkušenost s gynekologem.

Pan doktor rodil mého syna za použití vakuoextraktoru. Tím došlo k rozsáhlým poraněním, které pan doktor špatně ošetřil - zašil, následoval rozsáhlý zánět, po 14 dnech celkový kolaps, následně kyretáž a asi po půl roce další operace řešící následky ošetření pana dokora. Nedoporučuji!