Bezručova 3180, Mělník
Ordinace PL pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Kvalitní a ochotný lékař,rozumí dobře své profesi a vždy se snaží pacientovi vyjít vstříc.Doporučuji

lidsky i profesně 100%. Není co dodat.

Jsem u pana doktora už deset let a nemám jedinou výhradu je velmi pečlivý a výborný diagnostik.

Jsem velice spokojený s přístupem pana doktora Kačera a níže uvedená negativní hodnocení shledávám jako reakce zakomplexovaných jedinců jejichž primitivní chování zřejmě pan doktor smetl bez servitků, ale slušně, jak je mu vlastní. Je to výborný diagnostik, řeší věci objektivně. Nemá rád fňukny, což mi imponuje!

vážení.... po dlouholetém problému s nosními a čelními dutinami jsem se obrátil s plnou důvěrou a nezklamal - nejem předoperační vyšetření, ale vyjednáním všeho okolo. Prostě full servis. Na MUDr. Kačera nedám dopustit. Na takovou péči si velmi rád počkám, těch pár minut je to poslední.Plná důvěra !!

není co dodat, plná důvěra. Lenský

K panu doktoru Kačerovi chodím cca šest let. Za tu dobu jsem měla to potěšení ho opravdu dobře poznat. Stoprocentně spoléhám na jeho diagnozu, jím předepsané léky a jeho doporučení.Je to spolehlivý a odborný lékař! A že chodí později a na ordinování má čas? No bože...je svůj a má svůj styl... přeci ho nebude na stará kolena měnit??? Aneb starého psa novým kouskům nenaučíš... Vždyt většina ostatních lékařů bere lidi, jak na běžícím pásu...jen honem,honem,a pak zaplat a padej. Tady máte pocit, že je tu doktor jen pro Vás, že ho maximálně zajímá jak Vám je a co se děje. Je to velmi lidský přístup. Nemám důvod (a věřím, že se to ani v budoucnu nezmění) svého doktora vyměnit!
J.H. Mělník

Maximální spokojenost!

Dlouholeté zkušenosti,velmi pečlivý,sledující vývoj,správně diagnostikuje choroby,nic nezanedbává.

Jsem dlouholetý pacient pana doktora Kačera. Neměnil bych přesto že za nim dojíždím 25km.
V jeho ordinaci má člověk velice příjemný pocit, že je opravdu pacientem o kterého má doktor zájem. Jestli si musím někdy chvíli počkat to není takový problem, je to vyváženo
tím, že vým , že jsem v rukou výborného lékaře. Myslím si po přečtení dalších příspěvků,
že nejsem sám a domnívám se, že kvůli prkotinám se k lékaři nemá chodit.