Bezručova 3180, Mělník
Ordinace PL pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Tak z toho já vyrostu. Spokojen může být jen ten kdo má času, že neví co s ním. Já u pana doktora už naštěstí nejsem. Nedodržení pracovní doby je u mě velká neprofesionalita! Další je ta strašná doba čekání. Když jsem tam přišla s anginou a horečkou a musela jsem tam čekat déle než 3 hodiny, tak to pro mně nebylo vůbec příjemné. A to nemluvím o tom svlékání i s podprsenkou. Já jsem mladá a nemám se za co stydět, ale když je před vámi starý pán, leč doktor, je to nepříjemné a pro mě dokonce úchylné. Sestra tedy také není zrovna dvakrát příjemná a milá.

Mám jen ty nejhorší zkušenosti! Se 40' horečky mě "doporučil" ať si něco koupím!Pravděpodobně myslel Paralen! Po týdnu horeček jsem teprve dostala antibiotika! Skončila jsem na plicním!!!!! Už k němu nepůjdu i když jsem nemocná už druhý měsíc a nemohu se z nemoci dostat!Arogance mu není cizí a i kdybych tam šla s prstem ,musím si svléknout podprsenku! NEDOPORUČUJI

U pana doktora jsem se setkala pouze s arogancí a nezájmem. Na mou žádost, zda by mě mohl přeočkovat proti klíšťatům řekl, že neví jak se to dělá, ať si to někde zjistím. U jiného přeočkování zase ať si jdu tam, kde mi píchli první dávku (nechápal že to nemohu, protože to bylo ještě u dětského lékaře). Když jsem ho požádala, aby mi napsal doporučení ke specialistovi, zdála jsem se mu na to zdravá a moc mladá, takže jsem žádné nedostala. Naštěstí mé nemoci náhodou odhalili jinde.
S velkou precizností se věnuje pouze vybírání poplatků.

Vhodný pro ty, co mají dost volného času. Velmi čertvá zkušenost: ordinační hodiny od 7:15, pan Kačer přichází 8:05, první pacient je volán 8:30. Mezitím se čekárna zaplňuje (bodejť né, když pan doktor má cca hodinu zpoždění) a ti "zdravější" chytají další bacily od těch "nemocnějších". Kdo chce pokecat asi s p. Kačerem pokecá, kdo spěchá, tak nadiktuje diagnozu a léky, zaplatí 30 julínků a může konečně vypadnout (prohlídka včetně úředničiny se dá zvládnout do cca 2 minut - ani není potřeba si odkládat kabát)

Ordinovat začíná s velkým spožděním (třeba i hodina). Po prvním pacientovi nezbytná přestávka na kávu (cca další 1/2 hodina). Vhodný pro ty, co mají hodně času (např. důchodci). Diagnozu, kterou pacient nadiktuje, přepíše na stroji.
Na druhou stranu je příjemný, pohodový (zdá se, že stres dnešního světa se mu vyhýbá).
Škoda, že se nelze objednat na určitý čas a i kvůli prkotině musíte prosedět v čekárně půl den.