Ordinace PL pro dospělé
Bezručova 3180, Mělník

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Kvalitní a ochotný lékař,rozumí dobře své profesi a vždy se snaží pacientovi vyjít vstříc.Doporučuji

Tak z toho já vyrostu. Spokojen může být jen ten kdo má času, že neví co s ním. Já u pana doktora už naštěstí nejsem. Nedodržení pracovní doby je u mě velká neprofesionalita! Další je ta strašná doba čekání. Když jsem tam přišla s anginou a horečkou a musela jsem tam čekat déle než 3 hodiny, tak to pro mně nebylo vůbec příjemné. A to nemluvím o tom svlékání i s podprsenkou. Já jsem mladá a nemám se za co stydět, ale když je před vámi starý pán, leč doktor, je to nepříjemné a pro mě dokonce úchylné. Sestra tedy také není zrovna dvakrát příjemná a milá.

lidsky i profesně 100%. Není co dodat.

Jsem u pana doktora už deset let a nemám jedinou výhradu je velmi pečlivý a výborný diagnostik.

Jsem velice spokojený s přístupem pana doktora Kačera a níže uvedená negativní hodnocení shledávám jako reakce zakomplexovaných jedinců jejichž primitivní chování zřejmě pan doktor smetl bez servitků, ale slušně, jak je mu vlastní. Je to výborný diagnostik, řeší věci objektivně. Nemá rád fňukny, což mi imponuje!

vážení.... po dlouholetém problému s nosními a čelními dutinami jsem se obrátil s plnou důvěrou a nezklamal - nejem předoperační vyšetření, ale vyjednáním všeho okolo. Prostě full servis. Na MUDr. Kačera nedám dopustit. Na takovou péči si velmi rád počkám, těch pár minut je to poslední.Plná důvěra !!

Mám jen ty nejhorší zkušenosti! Se 40' horečky mě "doporučil" ať si něco koupím!Pravděpodobně myslel Paralen! Po týdnu horeček jsem teprve dostala antibiotika! Skončila jsem na plicním!!!!! Už k němu nepůjdu i když jsem nemocná už druhý měsíc a nemohu se z nemoci dostat!Arogance mu není cizí a i kdybych tam šla s prstem ,musím si svléknout podprsenku! NEDOPORUČUJI

není co dodat, plná důvěra. Lenský

U pana doktora jsem se setkala pouze s arogancí a nezájmem. Na mou žádost, zda by mě mohl přeočkovat proti klíšťatům řekl, že neví jak se to dělá, ať si to někde zjistím. U jiného přeočkování zase ať si jdu tam, kde mi píchli první dávku (nechápal že to nemohu, protože to bylo ještě u dětského lékaře). Když jsem ho požádala, aby mi napsal doporučení ke specialistovi, zdála jsem se mu na to zdravá a moc mladá, takže jsem žádné nedostala. Naštěstí mé nemoci náhodou odhalili jinde.
S velkou precizností se věnuje pouze vybírání poplatků.

K panu doktoru Kačerovi chodím cca šest let. Za tu dobu jsem měla to potěšení ho opravdu dobře poznat. Stoprocentně spoléhám na jeho diagnozu, jím předepsané léky a jeho doporučení.Je to spolehlivý a odborný lékař! A že chodí později a na ordinování má čas? No bože...je svůj a má svůj styl... přeci ho nebude na stará kolena měnit??? Aneb starého psa novým kouskům nenaučíš... Vždyt většina ostatních lékařů bere lidi, jak na běžícím pásu...jen honem,honem,a pak zaplat a padej. Tady máte pocit, že je tu doktor jen pro Vás, že ho maximálně zajímá jak Vám je a co se děje. Je to velmi lidský přístup. Nemám důvod (a věřím, že se to ani v budoucnu nezmění) svého doktora vyměnit!
J.H. Mělník