Otakarova 59, České Budějovice
Soukromá psychologická poradna (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod
773 62.....

Cílené psychodiagnostické vyšetření (dle rozsahu vyšetření) od:

Depresivní stavy (např. smutná nálada, ztráta energie, ztráta smyslu života, apod.)

Individuální konzultace - dohodou +15 Více

Koučink – dohodou

Krizovou intervenci

Lektorská činnost - dohodou

Husova 9,, Praha
CROS - Centrum rozvoje osobnosti a skupin; Soukromá psychologická, terapetická a koučovací praxe (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost

Jsem psycholog s dvacetiletou praxí, poradce, lektor, trenér, akreditovaný kouč ve vlastní soukromé praxi. Specializuji se na zvládání situací vysoké ...

• Životní krize, krize v osobním nebo partnerském životě
  • Traumatické zážitky (např. úmrtí blízké osoby, životní pohromy)
  • Vztahové problémy (např. partnerské, sourozenecké, mezigenerační

Cílené psychodiagnostické vyšetření (dle rozsahu vyšetření) od:

Individuální konzultace - dohodou

Koučink – dohodou

Krizovou intervenci

Lektorská činnost - dohodou

Soukromá psychologická poradna

Poradenství v oblasti osobnostního rozvoje -dohodou

Soukromá psychologická poradna

Psychologické poradenství a terapii - dohodou

Psychosomatická onemocnění

Párová konzultace - dohodou

Rozvoj manažerských dovedností

Telefonická konzultace - dohodou

Soukromá psychologická poradna

Traumatické zážitky (např. úmrtí blízké osoby, životní pohromy)

Týmový koučink - dle rozsahu a cíle zakázky - dohodou

Soukromá psychologická poradna

Výchovné problémy (promítající se do školního prostředí)

Zlepšení komunikačních dovedností

Soukromá psychologická poradna

Zvládání pracovního vytížení a stresu

Soukromá psychologická poradna

Životní krize, krize v osobním nebo partnerském životě

Soukromá psychologická poradna

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den jmenuji se Lubomir.
    Prosim vas o vaš odborny nazor.
    Podle neurologa mam Tetanii a Panickou poruchu mam to již zapsano ve zdravotni kartě.
    Je mi 35 let a toto zjištěni mi bylo diagnostikovano ve 30 po velkych potižich se zady a hlavou.
    Některe syndromy jsem na sobě začal pozorovat už ve svych 15 letech schudli mi nohy,ruce,nadměrne poceni strach z važne nemoci a začal jsem citit pulsovani v lytcich toto je pravě věc o ktre jsem se ani nedočetl na diskuznich forech a nahani mi hruzu ale i dalši přiznaky ktere přetrvavaji dodnes.
    Ve 23 letech jsem začal z podnikanim nakup a prodej textilu takže hodně prace stresu a řizeni dodavky zatim ještě pokračuji ale již zdaleka ne v takovem nasazeni. Od mych 30 let co mi byla diagnostikovana Tetanie a Panicka porucha se semnou obvodni lekař moc nebavi o ruznych problemech se kteryma za nim přijdu většinou odvrkne to mam taky a vickrat do roka,to nic neni atd. Neurolog se jenom zasměje a řekne tetanie pijte magnesium.
    Nikdo mě na nic neleči taže mi nejspiš nic neni. (Jsem zoufaly)
    Co mě ale nejvice trapi jsou pochudle končetiny ruce i nohy pulsovani v lytkach někdy když mame oslavu a přeženu to z alkoholem druhy den moje pulsovani v nohou hlavně lytcich je tak nesnesitelne že se bojim, doslova mi trha v nohou když se nato divam tak jakobych tam něco měl pod kuži. A ted se mi dotoho přidalo paleni kosti sekundarně střidave bolesti v kostech střidajici se pichanim v kostech hlavně nohy. Prosim vas poraďte mi moc vam budu vďečny za každou informaci a radu. Děkuji z pozdravem Lubomir

Dobrý den, pane Lubomíre. Vzhledem k vámi uváděným diagnózám, subjektivním somatickým potížím, stresu z podnikání, apod., bych vám doporučil vyhledat odborníka na duševní zdraví (psychologa, psychiatra) ve svém okolí a sním osobně konzultovat své svízele, které popisujete. Přeji vám, ať brzo najdete odborníka, se kterým budete moci hledat řešení vašich obtíží.

Mgr. Bohuslav Jäger

• Dobrý den,
    už cca 2. rokem mě trápí velká únava a občasné bolesti hlavy. Byl sem na vyšetření u praktického lékaře, ale po vyšetření a odebrání vzorků krve, kdy všechno bylo v pořádku, se kromě předepsání aulinu můj problém nikam neposunul. Změnil sem stravování, přidal pohybové aktivity a snažím se dodržovat pravidelný spánkový režim, ale za několik měsíců sem nepoznal ani drobné zlepšení, poslední dobou to jde možné ještě k horšímu. Chtěl bych se proto prosím zeptat, zda mi můžete doporučit nějakého odborníka z Olomouce, který se touto problematikou zabývá?

Děkuji.

Dobrý den. Bohužel ve vámi poptávaném regionu nepůsobím a nemám takový přehled, abych vám mohl doporučit konkrétního odborníka. Děkuji za pochopení. Zkuste vyhledat psychologa a s ním hledat možnosti řešení dlouhodbé únavy, ap. Přeji vám ať brzo najdete pomoc, kterou hledáte.

Mgr. Bohuslav Jäger

• Životní krize, krize v osobním nebo partnerském životě
  • Traumatické zážitky (např. úmrtí blízké osoby, životní pohromy)
  • Vztahové problémy (např. partnerské, sourozenecké, mezigenerační

• psychoterapie