Bohumír Šimík, zubař Liberec

MUDr. Bohumír Šimík

Zubař

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: Ordinace

Nejlepší zubař co znám :-). Ochotný, vnímavý, hodný. S ním jsem se přestala bát zubaře. Vřele moc doporučuji.

S panem doktorem Šimíkem jsme velice spokojeny. Vždy je schopen vyjít vstříc a jeho prohlídky byli velmi profesionální a precizní.

Mockrat dekuji za veskerou peci.
Profesional,laskavy a vstricny.

Mám tohoto lékaře asi 4 roky a na jeho kvalitu práce si nemohu stěžovat .
Má moderní zařízení,je dobře vybavený.Nic nezanedbá,je pečlivý.
Na druhou stranu je velmi drahý.Co se týká peněz zdá se mi i uražený pokud dáte najevo,že péče v jeho ordinaci je dost drahá.
Jinak musím říct,že se k němu nebojím chodit jako k jiným zubařům,snad jen proto kolik to zas bude stát.Pana doktora doporučuji a pokud moc neřešíte finance je super.

Ještě jednou moc díky, za provedenou léčbu a dání zubů dohromady

Po těžkém úrazu obličeje jsem se ocitl ve fakult. nem. Pana doktora tam chválili. U rentgenu se divili, že takhle zaplněné kořeny už dlouho neviděli...prý špičková práce. Takže bych panu doktorovi chtěl moc poděkovat, protože to určitě urychlilo a usnadnilo následné hojení po havárii. Děkuji za dlouhodobou péči a přístup.

Profesionál a stomatolog pro kterého je jeho práce koníčkem, a ne nutností. Jsem ráda že jsem se k němu já i má rodina dostala. Přeji mu hodně štěstí a plno pracovních úspěchů.

Profesionalní vystupování, skvělý zubař, ale hlavně člověk kterého jeho práce baví. jen tak dál!

Výborný lékař. Jsem ráda, že jsem celou svou rodinu k tomuto lékaři přehlásila od jiného stomatologa.

Perfektni

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den.Od kolika let je mozne provest celkovou snimatelnou nahradu a za jakych kriterii jse o tom rozhoduje?Mam cele zuby 4 a ostatni but vytrhle nebo totalne rozpadle,mam zanety,afty a bolesti dasni.Dekuji

Dobrý den,
    celková snímatelná náhrada je proplácená v celé výši zdravotní pojišťovnou jednou za 3 roky.
    Pokud máte v ústech nějaké zuby a budou se tahat, tak je potřeba po vytažení počkat min. 2 měsíce a poté tuto náhradu zhotovit.

S pozdravem

MUDr. Bohumír Šimík