Bohumír Šimík, zubař Liberec

MUDr. Bohumír Šimík

Zubař

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Řeznická 166/2, Liberec

Souhlasím s panem Vladimírem S. a hostem z 12. září. Jsem rád, že nejsem jediný.
Myslím, že se p. doktor změnil. A je potřeba na to upozornit. Ze začátku byl pozorný, vše se snažil vysvětlit, pracovat pečlivě. Udělal mi několik chyb. Ale říkal jsem si, je mladý a nemá zkušenosti, to se dá odpustit.
Dnes se téměř neptá, rovnou vrtá, a po provedení výkonu teprve řekne cenu, která je nadstandartní.

Pan Šimík je dobrý lékař, ale drahý, alespoň pro mne. Je zajímavé že nikdy nemluví o tom, že něco z části hradí pojišťovna a když dává polombu, tak automaticky bílou, aniž by se zeptal pacienta. A pokaždé má jinou sestru :)

Byl jsem na revizi práce p. Šimíka v pražském Erpetu, kde mi sdělili,
že mi musí předělat 2 zuby, za které si naúčtoval přes 6000kč.
Doporučoval bych lidem, aby slepě nedůvěřovali řečem pana Šimíka.
Ceny má na rozdíl od práce totožné jako v přažských stomatologických
centrech, které jsou vybaveny na vysoké úrovni.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den.Od kolika let je mozne provest celkovou snimatelnou nahradu a za jakych kriterii jse o tom rozhoduje?Mam cele zuby 4 a ostatni but vytrhle nebo totalne rozpadle,mam zanety,afty a bolesti dasni.Dekuji

Dobrý den,
    celková snímatelná náhrada je proplácená v celé výši zdravotní pojišťovnou jednou za 3 roky.
    Pokud máte v ústech nějaké zuby a budou se tahat, tak je potřeba po vytažení počkat min. 2 měsíce a poté tuto náhradu zhotovit.

S pozdravem

MUDr. Bohumír Šimík