Praktický lékař pro děti a dorost
nám. Dr. Brauna 369/6, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Jsem s paní doktorkou moc spokojená, vždycky se nám poctivě věnuje, je milá a s dětmi to umí. Sestřička je také moc příjemná, tak to má prostě vypadat

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka Štěpánová je člověk na svém místě. Milá, empatická, pečlivá a hlavně lidská. S dětmi to umí a já jsem šťastná, že jsme k ní asi v roce syna přešli od jiné lékařky. Syn má ze všech lékařů vždy strach, ale u paní doktorky je to jinak. Můžeme jen doporučit.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Velice milá, hodná a ochotná paní doktorka.
Chodíme tam se synam a dcerou. S dcerou od miminka a malá se nebojí žádného vyšetření. Paní doktorka to s dětmi prostě umí.
Velmi doporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejlepší paní doktorka, kterou jsme si mohli přát. :-) je velice důkladná, pečlivá, nic nezanedbá. Moc milá, prostě úžasná. Mohu jen doporučit.

Divím se, že paní doktorka tu nemá více hodnocení. Je to už naše 3 lékařka pro dcerku a že jsme se nahledali. A je to ta nejlepší lékařka pro děti, co znám. Skvělý přístup k dětem, dcerka se za ní těší, diagnózy umí dobře určovat, je starostlivá a snaží se najít co nejvíce řešení. Bohužel mě mrzí, že má teď velké zdravotní problémy a už několik týdnů neordinuje a její návrat nejspíše brzo nebude. Všichni ji držíme palce a přejeme brzké uzdravení. Protože ty zástupy jsou opravdu děs.

K paní doktorce chodim s dcerou a se synem krátce,přešli jsme od paní doktorky Matuškové a musím říct,že paní doktorka i sestřička jsou úžasné, zajímají se o své pacienty,chovají se velice lidsky a přátelsky,dceři jelikož je drobná udělala kompletni odběry a vyšetření, se vším poradila a vysvětlila,nemám si absolutně na co stěžovat,ordinace taky krásná,čiste prostředí. Vim,že me děti jsou v dobrých rukách a paní doktorce věřím,což je pro me důležité.Sestřička moc příjemná a vždy usměvava,což z vlastní zkušenosti vím, že nebývá všude.VŘELE DOPORUČUJÍ.

Paní doktorka je člověk na svém místě :) Příjemná jak k dětem, tak k rodičům, velice pečlivá a trpělivá. Spolu s milou sestřičkou tvoří výborný tým. Kdyby u všech lékařů byla tak příjemná atmosfér jako u ní, bylo by všem hned líp :)

Velice příjemná sympatická a velmi dobrá doktorka.Jsme sní maximálně spokojeni.Vše co třeba poradila vše zabralo.

Moc milá,sympatická,dobrá lékařka.Vždy děti pečlivě vyšetří a to i když jsou zdravé před očkováním, což se mi jinde nestalo.Vždy poradí,pomůže a sestřička je taky super!Děti ji mají taky moc rády.

Velmi milá, empatická a pečlivá lékařka :) a také velmi trpělivá, starší syn se bojí lékařů, ale paní doktorka se opravdu moc trpělivě snaží :)))