Umístění: jiné místo hematurie

Pan doktor Krásný je velmi a strašně hodný člověk,mám ho rád a děkuji mu že se u něj léčím,sestřička je taky strašně hodná a oba dva mi vždy vyhověli.Skvělý člověk i jeho sestřička je skvělá,doporučuji všem tohoto lékaře.

C
Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Velmi peclivy a ochotny pan doktor. Odbornik a clovek na svem miste. Opravdu se snazi pomoci a nic nezanedba. Kez by bylo takovych doktoru vice.

Pan doktor byl velmi ochotný, pomohl a zařídil operaci pro syna. Za to sestra v jeho ordinaci, ještě na Denisovo nábřeží, byla arogantní a nepříjemná.

U

MUDr.Bohumil Krásný je špičkový profesionál,citlivý přístup k pacientům,ochotný a pečlivý.V jeho předchozím pracovišti (Denisovo nábřeží) měl i příjemnou sestru.V současnosti pracuje na poliklinice Skrétova ulice 47.Tady bohužel kazí příznivou atmosféru,kterou se snaží navodit lékař (ono toto vyšetření nepatří k pozitivním zážitkům),jeho současná zdravotní sestra.Její projev působí veskrze negativně.Nezná ani náznak úsměvu,hovoří stroze a mnohdy nesrozumitelně a chová se přesně tak,jakoby jí pacient "vadil a obtěžoval" svojí přítomností.Měla by se chovat alespoň zčásti profesionálně tak,jako lékař.

Kvalitní péče, skvělý přístup k pacientům

Dne 16. 12. 2010 jsem se informoval na vyšetření u p. doktora. Řešila to se mnou sestřička, jméno nevím, ale tak arogantní, nepříjemné a necitlivé jednání jsem již dlouho nezažil. Naposledy snad v social. zdravotnictví. Přesto že chápu, že mají asi velký nával pacientů tak by si pí. sestřička měla uvědomit, že pokud ji volá pacient, který má cholostivý zdrav. problém na varleti, tak že se mu nejspíše takováto informace neříká nijak lehce a navíc potřebuje poradit a dost možná i uklidnit.
Po této skutečnosti jsem se rozhodl, že tuto ordinci zcela určitě nanavštívím. Přesto přeji p. doktorovi mnoho úspěchů, ale zcela jistě lepší personál.

Chodil jsem k panu doktorovi cca 2 roky a mé potíže zcela odstranil a jsem i velice spokojen s přístupem k pacijentovi ,ale i od jeho sestřičky co sním pracuje v ordinaci.Opravdu skvělý urolog mohu jen vřele doporučit!

Jednoznačně odborník, který nic nezanedbá a nepřehlédne. Velmi milý a vstřícný lékař i jeho sestřička.