Přijímám: dospělí

Gynera, s.r.o.,

Pracoviště: Gynera s.r.o. , Václava Rady 15, Praha 5 - Zbraslav

www.gynera.cz

Vzdělání:
1989 - 1995 - Lékařská fa...

Léčené nemoci

• Neplodnost
  • Močová inkontinence
  • Změny na děložním čípku
Zobrazit všechny léčené nemoci

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynera, s.r.o., Jiný

K paní gynekoložce jsem šla v 16 letech na svou úplně první prohlídku. Vyšetření jsem se dost bála, protože jsem měla oblast pochvy velice citlivou (nesnesla jsem ani tampon) a předem na to lékařku upozornila - jak na strach, tak na bolest. "To tě přece nemůže bolet," vysmála se mi, když viděla, jak mi vyšetření není příjemné. Trvalo to pak 5 let, než jsem se odhodlala jít na gynekologii znovu. Můj současný lékař je naštěstí empatický, milý a s vaginismem mi byl ochoten pomoci.

Umístění: Gynera, s.r.o.,

Ne, ne, ne...vůbec nedoporučuji! Pokud paní doktorku nebaví její práce, ať jí prosím nedělá. Hrozné chování, bohužel jsem k ní akutně šla i minulý rok a chování bylo stejné, sestřička jí ještě tenkrát omlouvala, ať se nezlobím, že toho má moc. Tak jsem to chápala, né každý den se povede. Kdybych šla nyní jen na prevenci, tak se zvednu a odejdu hned po prvním dotazu paní doktorky. Podobné zkušenosti má i kamarádka-NE!

Umístění: Centrum pro nemoci prsu (První česká lékařská společnost, s.r.o.)

Paní doktorka je skvělá, ale sestřičky už tolik ne. Paní doktorka tady končí a bohužel mi nebylo sděleno zda tam kam odchází můžou jít s ní i její pacientky a že příště mám volat pouze pondělí až středa. A že buď mám počkat do poloviny září zda lékař co bude místo ní mě převezme a nebo si můžu najít někoho jiného. Je mi to líto, protože lepší doktorku jsem neměla.

Pani doktorka je velmi pecliva a sympaticka. Chodim k ni ted na kontroly v tehotenstvi a musim rict, ze lepsi doktorku jsem nemohla najit. U minule doktorky se mi takovehle pece nedostavalo. Sestricka je take suprova.

Zatím jsem u paní doktorky byla jen jednou ,z návštěvy mám dobrý pocit,paní doktorka i sestřička jsou milé a vstřícné.Velmi doporučuji.

Pani doktorka si me prevzala do pece v polovine tehotenstvi, protoze jsem nebyla spokojena s jednanim u sve minule gynekolozky. Maloktery doktor je takto ochotny a vyjde vstric. Moc ji za to dekuji.

Zatím jsem u paní doktorky Vavřinkové byla jen na pravidelné prohlídce, takže nemohu posoudit její péči při nějakém problému nebo v těhotenství, ale zatím je to pro mě nejlepší gynekoložka u které jsem byla. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a vstřícné. Z návštěvy mám dobrý pocit, při vyšetření upozorní na to co se chystá dělat, dotazy ochotně zodpoví. Velmi sympatická paní doktorka, od té doby co chodím k ní, mi jinak nepříjemné návštěvy gynekologie vůbec nevadí. Velmi doporučuji.

Moc milá paní doktorka i sestra. Obě jsou vstřícné a ochotné poradit. Paní doktorka nezlehčuje žádný problém, dá se s ní o všem promluvit a věnuje pozornost všemu, co máte na srdci. Je skvělá jako lékař a velmi sympatická i jako člověk. Pomohla mi s problémem, který u mě ignorovali dva lékaři. Rozhodně velmi doporučuji :) (Eva, 24 let)

Gabriela.G.
Mám s paní doktorkou Vavřinkovou i se sestřičkou dobrou zkušenost.Paní doktorka i sestřička, mi vždy dobře poradily.Paní doktorka, mi vždy řekla co přesně mi je a když jsem otěhotněla, tak se o mě hezky staraly obě.Paní doktorka, mi vždy řekla nebo poradila co mám dělat abych neměla problémy v těhotenství a na co se zaměřit.Neměla nikdy problém s tím, mi cokoliv vysvětlit,říct o co jde a jak se věci mají.Od začátku, co k paní doktorce do ordinace chodím, tak nikdy jsem sestřičku ani paní doktorku neviděla ve špatné náladě, nebo že by si vylévali vztek na pacientkách,to že pacienti mají špatnou náladu, za to přeci paní doktorka nemůže.Se sestřičkou i s paní doktorkou, jsem si vždy hezky na rovinu popovídala a líbí se mi, že ty ženský jsou upřímný a rozhodně ne arogantní.Já k paní doktorce jezdím přes půl Prahy, ale rozhodně toho nelituji,paní doktorka je pečlivá,hodná a upřímná.Postará se o vás,i když máte sebemenší dotaz nebo problém,postará se o vás hezky i během těhotenství,poradí a o mě se hezky postarala i po porodu během šestinedělí.Jsem s ní na maximum spokojená.Nemám co bych vytkla.

Po přestěhování do Prahy jsem hledala docela dlouho dobrého gynekologa a našla jsme ho v paní doktor Blance Vavřinkové, nechápu jak tady někdo napíše, že je arogantní a povýšená, i když se zeptám na banalitu tak je příjemná a odpoví na dané otázky. Je velmi citlivá a své pacienty si hlídá a chová se vstřícně a ohleduplně. Děkuji, že i v Praze jsou lékaři s takovým přístupem.

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, měla bych na Vás dotaz ohledně pohlavních chlamydií. Přítel je před cca dvěma lety měl, léčil antibiotiky od lékaře a nyní se mu znovu objevily. Ještě čekáme na výsledky testů, ale pravděpodobně je má. Má gynekoložka mi řekla, že zatím není třeba testy dělat, že i když se test ukáže negativní, ještě to neznamená, že nemoc nemám. Tudíž mi chce udělat test za měsíc, až budou i výsledky přítelových rozborů. Kamarádka mi však řekla, že testy mi měla udělat ihned. Zajímá mě, zda má kamarádka pravdu či ne. Nerada bych něco zanedbala. Děkuji S.P.

Také bych vyčkala výsledků partnera

MUDr. Blanka Vavřinková

můj gynekolog mi na základě stěru z děložního čípku identifikoval chlamydia trachomatis. Nasadil mi ATB Azithromycin Mylan 500 mg, dvě balení po 3 tbl. Užívat jednu tabletu po 12 hodinách, po dobrání 1. balení počkat týden a poté stejným způsobem užívat druhé balení. Jsem mírně zmatená, jelikož všude čtu, že léčba chlamydií trvá 3-4 týdny, nezanedbává něco můj doktor? Proč by se rozhodl k tak krátké léčbě? Bohužel nemám žádné podrobné výsledky ohledně IgG, IgA a IgM, tudíž ani nevím, zda se jedná o akutní onemocnění, nebo již prodělané, chronické, nevím nic.
Druhá otázka se týká toho, že jsem s doktorem řešila před 2 lety krvácení po pohlavním styku, a i bolest při něm. Stále dokola mluvil o větším prokrvení čípku než je běžné, proto krvácím. Testů na chlamydie udělal nespočet, zřejmě vždy negativní když nic neřekl. A hle, najednou po roce přišel s tím, že mám zánět děložního čípku. Přeléčil ATB (nepamatuji název) a vše se dalo do pořádku. Nicméně letos opět krvácení, ani ne bolest, ale v podstatě bylo krvácení pravidlem, opět několik testů na chlamydie, negativní, až na ten poslední, o kterém se již zmiňuji v úvodu příspěvku. Vyděsilo mě to, nikde jsem se s tím nesetkala, a tak jsem si o tom začala zjišťovat více. Kámen úrazu nastal, když jsem zjistila, že zánět čípku mohou způsobovat právě chlamydie (nebo původci kapavky). Je možné, že by mi doktor oznámil, že mám zánět děložního čípku, který byl způsoben chlamydiemi a vůbec mi o tom neřekl? Přeci v takové situaci je léčen i partner. Pak jsem v podstatě mohla mít chlamydie po celou dobu bez léčení? Mám strach, že můj doktor něco zanedbal, pokud by byly dlouhodobě neléčeny chlamydie, může to mít špatné následky...
Třetí dotaz se týká přetrvávání bakterií v těle, lze se tak dalšímu propuknutí nemoci bránit posílením imunity? Pokud je imunita silná, tělo si poradí s chlamydiemi samo a já tak nebudu neustále nakažlivá ve vztahu k mému partnerovi? Prý se této bakterie nedá nadobro zbavit, což mě též děsí.

Děkuji Vám za přečtení a případné rady,
Pěkný den, P.

Bohužel mám málo informací k tomuto konkrétnímu případu, abych se mohla kvalifikovaně vyjádřit. Na řešení vámi popisovaných potíží nelze reagovat podle nějaké šablony, je třeba k tomu přistupovat individuálně.

MUDr. Blanka Vavřinková