Jezuitská 13, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Od 1 000 Kč

1 000 Kč

Od 1 200 Kč

Psychologická poradna Brno

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů.
Poskytuji psychologickou a terapeuticko...

Léčené nemoci

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem
  • Zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • psychoanalýza

Fotografie

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní magistra je velmi příjemná, milá, její komunikace, přístup navede ke klidu, jistotě a pochopení. Vřele doporučuji

Umístění: Psychologická poradna Brno Jiný

Velmi doporučuji, vždy nám sezení pomůže prolomit ledy. Odcházíme spokojeni. Paní magistra velmi empatická,přátelská.

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Pani doktorka je velice milá, empatická, jeji rady jsou nad zlato. Dcera z ni ma dobry pocit i ja jako matka.Vše nam vysvětlila, poradila. Doporučuji.

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Pomáhá mně náhled na moje problémy z jiné strany, než je má rodina. Jen mě mrzí dlouhé termíny objednávek.

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Jsem velmi spokojená, příjemná atmosféra. Paní doktorka také velmi příjemná a dokáže velmi dobře poradit

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Dekujeme paní doktorce za příjemnou konzultaci, syn byl nadšeny, chce opakovat návštěvu i když už není potřeba :) Byla to preventivní konzultace, zjistit vše li je ok s synem po rozvodu rodičů, paní doktorka strávila s synem půlhodinky casu na samotě, potom následně vysvětlila mi, co se děje, jak to vnímá syn a poradila jak komunikovat s nim v nějakých problematických situacích.
Empatická, měkka, stručná, cítili jsme si oba maximálně komfortně.
Každému mužů doporučit zajit na konzultaci aspoň preventivně. Duševní hygiena je důležitá stejné jak i fyzická.

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Paní doktorka moc milá a empatická, poradila mi, kam dál. Takový přístup, jako je ten její se málo kde vidí

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Návštěva proběhla v pořádku, milá vstřícná komunikace, jasné pojmenování problémů a navržení dalšího postupu

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Vstřícná, milá paní. Příjemné povídání. Všechno probíhalo ve velmi milé a uvolněné atmosféře. Mohu doporučit.

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Paní doktorka je citlivá a zkušená odbornice. Z její ordinace jsme odcházeli uklidnění, s radami a tipy, co delat do budoucna.