Jezuitská 13, Brno
Psychologická poradna Brno (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
607 19.....

Psychologické konzultace (600 Kč)

Párová psychoterapie (700 Kč)

Diagnostické vyšetření (700 Kč) + 4 Více

Grafologické rozbory písma (1 000 Kč)

Běžný termín

Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • trpíte dlouhodobým stresem
  • zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Velmi dobrá psycholožka, chápavá, vstřícná, racionální, s velmi rozumným a vyváženým pohledem na problémy dětí - doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

S paní magistrou jsem byl spokojen.. Byla milá, vystupovala příjemně a konzultace byla pohpodová. Mohu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka mi velmi pomohla, hned po sezení s ní jsem se cítila mnohem, ale mnohem líp. Je empatická a v její společnosti se cítíte v bezpečí a klidu s pocitem, že na to nejste sami. Doporučuji:)

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

K paní ŠimkovEva hodím už více než rok. Mám spoustu věcí kterých mám řešit a prožit a myslím že bez paní terapeutky to bych ne šlo vůbec. Jsem moc ráda a vděčna za pomoc a názor. Cesta sebepoznání není snadna a jednoducha a občas poznávám o sobe věci které nemám vůbec rada, ale jde to lepší když mám vedle sobe člověka který říka že jsem v pohodě a "drží me za ruku".

Olga Popova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Ukázala mi jak se se svým problémem vypořádat. Byla velmi milá, příjemné vystupování. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní doktorku mohu vřele doproučit. Vyzařuje z ní klid a pohoda a dokáže vyslechnout a pomoct. Byli jsme u ní podruhé se synem a vždy jsme odcházeli se sklidněnou myslí. Je to člověk na svém místě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Zatím jsem byla u paní doktorky na jednom sezení, ale opravdu jsem odcházela s dobrým pocitem. Paní doktorka opravdu naslouchá, dala mi dobré rady, je velmi empatická. Na sezení jsem se cítila velmi dobře a mohu jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Děkuji, tuto návštěvu beru velmi pozitivně. Byl jsem mile překvapen s ochotou si popovídat. Věřím že to nebylo naposled.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní Doktorka mluvila s dcerou, u toho jsem přítomna nebyla, dcera se zdá spokojená. Snad ji rady paní doktorky pomohou vyřešit situaci, která ji trápí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Velice milá paní, nesoudí, snaží se vcítit do vaši situaci a poradí. Sdělí Vám i své osobní zkušenosti a snaží se najít východisko pro Vaši situaci. Nasměruje k tomu, aby se člověk měl více rád. Doporučuji.

Párová psychoterapie

Diagnostické vyšetření

Psychologické konzultace

600 Kč

600 Kč

Grafologické rozbory písma

1 000 Kč

1 000 Kč

Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Konzultace přes skype

Běžný termín