Mgr.

Blanka Šimková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

49 názorů +přidat

Objednat se 88 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé. Pomoc při… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologická poradna Brno

Jezuitská 13
    60200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Služby

Diagnostické vyšetření 700 Kč
    Běžný termín
    Konzultace přes skype
    Párová psychoterapie 600 Kč
    Grafologické rozbory písma 1 000 Kč
    Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Hodnocení pacientů

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Děkuji, tuto návštěvu beru velmi pozitivně. Byl jsem mile překvapen s ochotou si popovídat. Věřím že to nebylo naposled.

• E
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní Doktorka mluvila s dcerou, u toho jsem přítomna nebyla, dcera se zdá spokojená. Snad ji rady paní doktorky pomohou vyřešit situaci, která ji trápí.

• D
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Velice milá paní, nesoudí, snaží se vcítit do vaši situaci a poradí. Sdělí Vám i své osobní zkušenosti a snaží se najít východisko pro Vaši situaci. Nasměruje k tomu, aby se člověk měl více rád. Doporučuji.

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní Šimková je velmi laskavá. Mám v ní důvěru. Vždy mě vyslechne,poradi a řekne,co by se dalo změnit a hlavně jak. To mnoho lidí nedokáže. Hlavně dodá spoustu energie a radost k tomu.

• B
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní psychoterapeutka velmi pomohla naší dceři srovnat se s tlakem, který je na dnešní teenagery vyvíjen. Vřele doporučujeme všem rodičům dospívajících dětí.

• M
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Ač jsem si nebyl původně jistý, zda mi návštěva pomůže, tak jsem moc rád, že jsem k paní psycholožce došel. Má velmi vstřícný přístup, praktické rady a snahu pomoci. Rozhodně mohu doporučit.

• I
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Byli jsme k návštěvě přijati na čas, prostředí bylo příjemné, cítila jsem se uvolněně, a to i díky vystupování paní psycholožky. Vyslechla mé postoje, vyjádřila se k nim z hlediska mého i syna, a to tak, že i syn porozuměl tomu, co mu vysvětlovala.

• K
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Nepíši často recenze, ale tentokrát udělám výjimku. Snad proto, že je to tolik osobní záležitost. Každý si v případě potřeby musí toho svého psychologa najít sám a já ho našel v Mgr. Šimkové. Je to především osoba s obrovskou mírou empatie, lidského přístupu a porozumění, kterého je v tomto případě tolik zapotřebí. Lidský přístup, ochota naslouchat a snažit se poradit, to je to, proč se k paní Šimkové budu vždycky rád vracet, pokud si nebudu schopen poradit sám.

• K
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá, pomohla mi s problémem se synem, který řeším už nějakou dobu. Pořádně si mně vyslechla a pak mi vysvětlila, jak mám postupovat. už jsem navštívila jinou paní doktorku, která mi vysvětlila proč k tomu dochází, ale už nebyla schopna poradit co dělat. Paní doktorka Šimková mi jasně řekla co dělat a když jsem to praktikovala, tak to opravdu zabralo, takže já paní doktorku můžu jen doporučit.

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Velmi prijemna pani doktorka. Bez problemu jsme navazaly kontakt. Poradila, zduvodnila, doporucila dalsi kroky. Dolorucuji.

Zkušenosti a dovednosti

• Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů.
    Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé.
    Pomoc při řešení konfliktů, depresí, úzkostí, stresu, krizí, vztahových a jiných problémů. Zaměření na diagnostiku, grafologii, komunikaci, asertivitu, školní a výchovné problémy.

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Nemoci

• zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • trpíte dlouhodobým stresem
  • zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí
  • se vytratí radost ze života
  • cítíte se slabý, v psychické nepohodě
  • má pocit, že mu ostatní nerozumí
  • chcete něco v životě změnit a neví, jak na to
  • procházíte náročným životním obdobím

Fotografie