Psychologická poradna Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín

Diagnostické vyšetření • 700 Kč

Grafologické rozbory písma • 1 000 Kč +4 Více

Konzultace přes Skype

Psychologické konzultace • 600 Kč

Párová psychoterapie • 700 Kč

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy

600 Kč

Párová psychoterapie

700 Kč

Psychologická poradna Brno

Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Byla to moje první návštěva psycholožky a bohužel jsem odcházela s horší náladou než s jakou jsem tam přišla. Možná jsem měla mylná očekávání, ale poté jsem zjistila, že i někdo z mé rodiny u ní kdysi byl a měl pocity stejné. Paní Šimková mě nechala hodně mluvit a v podstatě mi jen přitakávala. Nakonec mi dala 1 radu, kterou jsem ale asi buď nepochopila nebo nevím, jak mi to může pomoct. A že pokud budu potřebovat, ať dojdu za měsíc. Já ale potřebuju začít své problémy intenzivně řešit, vypovídat se můžu komukoli, ale ostatní lidi mi nemusejí dát dobré rady, čekala jsem, že psycholog mi jich dá plno nebo pokud si semnou nebude vědět rady, pošle mě jinam. Možná že jsem nepopsala své problémy dostatečně, ale od toho je psycholog, aby mi kladl otázky, aby se dobral nějakého možného řešení. No, příště se bohužel objednám jinam. Koneckonců každý hned napoprvé nejspíš nepotká někoho, kdo mu sedne.

Umístění: Psychologická poradna Brno poradenství pro rodiče

K paní doktorce jsme šli s velkým očekáváním, ale její reakce nás velmi zaskočila, rada typu ,,ignorujte dítě, když je zlé a zlobí" dle mého názoru není v pořádku. Po 45 min nám řekla, jestli nám to takto stačí, že má další klientku.

Pani Mgr. je mila osoba, ovsem z profesniho hlediska TOTALNE selhala. Pokud klient vylozi tzv. karty na stul, rekne, co ho trapi a odezva je ve smyslu, ze se v tom psycholog nevyzna... Ze je toho pro psychologa moc... A ze dalsi navstevu odmita z jeji strany... Ani to vic rozebirat tady nema smysl. VUBEC NEDOPORUCUJI! (Hodnoceni "velmi slaby" je prehnane kladne)

K paní Šimkové jsme šli kvůli partnerské krizi. Potřebovali jsme pomoct zlepšit ve vztahu důvěru a komunikaci. Návštěva proběhla v podstatě tak, že k ní jsme se vedli za ruce a po její terapii definitivně skončili. Během terapie nás nechala rozvykládat a když jsme skončili a čekali, že nám ukáže nějakou cestu a směr, tak nám v podstatě jinými slovy řekla že neví co s námi a že za dveřmi už čeká další klient a musíme končit. Takže pouze rozevřela staré rány, které jsme už měli celkem uzavřené, pak nás zkasírovala a tím skončila její péče a posléze i náš vztah. Její návštěvu jsem bral hodně vážně, vybral ji i na základě zde uvedených referencí. Tak nevím, jestli neměla svůj den, nám nebylo už pomoci nebo si ty reference zde píše sama.

Mgr. Blanka Šimková

Dobrý den pane Radku, mrzí mě, že jste naše společné sezení takto vnímal. Bohužel ne vše se dá během hodiny vyřešit. Přeji vám vše dobré.

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem