Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

nedodržuje pracovní dobu, při vyšetřování telefonuje, roztržitá, náladová,dlouhá čekací doba,v 11 hod. jsem tam přišla na nutné vyšetření, přestože má prac. dobu do 12. hod a v čekárně 4 lidi, sestra řekla, že už mě nevezme,prý by to nestihla, a to nebyl první případ, přecházím jinam. chodit k nepříjemné doktorce, která dává najevo, že ji obtěžujete, to nemusím.

Přístup paní doktorky k pacientovi je děsivý, vím, že práce s lidmi je náročná, ale měla by se trochu ovládat, a chovat se profesionálně, raději k ní už nechodím a navštěvuji očního lékaře v Mladé Boleslavi, kde se k pacientům chovají velice vstřícně a na úrovni.p. Pivcová mě velece zklamala a nemám k ní již důvěru.

Velmi nepříjemná, velmi arogantní a velmi náladová. Své léčení jsem u této paní doktoky raději vzdal. Chápu, že to občas nevyjde ale několikahodinové a opakující se čekání na nepříjemného doktora si raději odpustím.

paní doktorka nedodržuje snad nikdy pracovni dobu , a to je to nejhořší v dnešní době kdy se každy objedná na 8 hod a p. doktorka přijde v 10 hod tak to je hodně spatné

Jen vyjímečně při akutních problémech zastihnu paní doktorku v práci. Ještě se mi to vlastně ani nestalo