Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

nesmírně hodná Paní doktorka a sestřička vše dobodrobna vysvětleno a uděláno i když k ní nechodím vřele jistě doporučuji :)

ODBORNÍK non plus ultra,índividuální přístup interakce lidský rozměr.Více takových lékařů-Děkuji A.Aust

Byla jsem u paní dok.poprvé a byla jsem moc spokojená.Paní dok byla milá,vstřícná a hlavně se mě snažila pomoci za což ji děkuji.Ždárská Irena..

nedodržuje pracovní dobu, při vyšetřování telefonuje, roztržitá, náladová,dlouhá čekací doba,v 11 hod. jsem tam přišla na nutné vyšetření, přestože má prac. dobu do 12. hod a v čekárně 4 lidi, sestra řekla, že už mě nevezme,prý by to nestihla, a to nebyl první případ, přecházím jinam. chodit k nepříjemné doktorce, která dává najevo, že ji obtěžujete, to nemusím.

Přístup paní doktorky k pacientovi je děsivý, vím, že práce s lidmi je náročná, ale měla by se trochu ovládat, a chovat se profesionálně, raději k ní už nechodím a navštěvuji očního lékaře v Mladé Boleslavi, kde se k pacientům chovají velice vstřícně a na úrovni.p. Pivcová mě velece zklamala a nemám k ní již důvěru.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, byla milá, ochotná, vstřícná, důkladná. Doporučuji.

Tato doktorka nemá chybu, je to profesinálka, která vždy vyřeší příčinu problému a nic nezanedbá. Má vynikající přehled o lécích a vždy naordinuje to co opravdu zabere. Je důsledná a milá. Jako malé minus je někdy dlouhá čekací doba, ale to se dá vydržet

Velmi nepříjemná, velmi arogantní a velmi náladová. Své léčení jsem u této paní doktoky raději vzdal. Chápu, že to občas nevyjde ale několikahodinové a opakující se čekání na nepříjemného doktora si raději odpustím.

chci paní doktroku veřejně pochválit, úžasný odborník, který nic nezanedbá,ale naopak prověří,člověka krásně uklidní,vždy milá,hodná,ochotná.
Je to člověk,kterého si vážím a vždy dodržuje pracovní dobu, nechápu, proč tu někdo píše,že od osmi čeká,když paní doktorka od osmi nikdy neordinuje a má to tam napsané v pracovní době.
Tak chci pochválit i sestřičku.

paní doktorka nedodržuje snad nikdy pracovni dobu , a to je to nejhořší v dnešní době kdy se každy objedná na 8 hod a p. doktorka přijde v 10 hod tak to je hodně spatné