Zubní lékař
Potoční 10, Brno

Dobrá lékařka a k mé dceři vždy příjemná. Prohlídky bez problémů a v klidu a umí poradit. Zbytečně nevnucuje nic neadekvátního. Dokonce i sestřička je velmi příjemná, což není vždy pravidlem. Jako matka s malým dítětem ji mohu pouze doporučit.

Klidná, citlivá, příjemná, pečlivá. Nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou a porozuměním. Velmi vstřícná a příjemná je i její sestřička.

K paní doktorce jsem přešla v 10 letech, kdy jsem měla, díky předchozí zubařce, panický strach. Musela si na mě vyhradit několik hodin a pak mě s mámou přesvědčovaly, abych vůbec otevřela pusu. Postupně jsem se strachu zbavila a dnes chodím pravidelně 2x ročně na prohlídky naprosto bez problémů. Chodí sem i moje maminka a bratr. Takže můžu jen doporučit.

Také bych se ráda připojila ke skupině hodnotících "nejlepší". Prošla jsem pár zubních ordinací, nejdříve sama a pak i s dětmi, abych si troufla hodnotit. Vždy bez problémů, maximálně pár minut čekání, vysoce profesionální přístup, ohleduplnost a příjemné vystupování od obou žen.

Vždy jsem si myslel, že paní zubařka, ke které chodím odmalička, je nejlepší. Ale jednou jsem si řekl, že vyzkouším i někoho jiného a tím byla shodou okolností paní Lerchová. Paní Lerchová nejen, že mě naučila jak se správně starat o svoje zuby, jakým způsobem si je čistit a které přípravky pro ústní hygienu je vhodné používat a které vhodné nejsou . Vždy se chovala naprosto profesionálně a vždy byla velmi milá. To stejné platí o její sestřičce, která stejně jako paní Lerchová koná jako pravý odborník s léty praxe.

Paní doktorka u mne zjistila množství kazů, které nebyly předchozím lékařem objeveny a dokonce mi zachránila i zub, který mi vinou předchozí paní doktorky málem odumřel. Problémy se zuby a veškeré jejich bolesti jsou již díky paní doktorce Lerchové jenom nepříjemnou vzpomínkou.

I my chodíme k paní doktorce celá rodina, i s naším 2 letým dítětem. Takže mohu říct, jak se paní doktorka k dětem chová - také nesouhlasím s minulým názorem, že by byla k dětem nějak necitlivá, právě naopak.

Paní doktorka se o mne velice dobře a kvalitně stará. Konečně jsem se dověděla, jak se mám správně starat o svoje zuby, které jsou v některých ohledech opravdu "výjimečné". Snaží se mi usnadnit situaci, když mám strach ze zákroku, uklidní mě. Sdělí mi spoustu alternativ, jak řešit moje problémy a jak jim předcházet (což je pro mě nejdůležitější). Zdraví pacientů a včasná prevence jsou pro ni priorita.

Vzkaz pro paní, která má pocit, že chování její dcery u zubaře bylo v pořádku: Že se dítě neumí chovat u lékaře není chyba zubaře, ale rodiče. S paní zubařkou jsem v kontaktu dlouho a vím, jak to vypadá u ní v ordinaci během vyšetření pacientů různého věku (vskutku od dvou let až po geriatrické pacienty). Nikdy nikoho nezanedbá, nikdy nikomu neošetřuje nic, co by nemusela. Nepatří mezi zubaře, co dětem ubližují, naopak. Rodič by měl dítě seznámit s tím, co se bude dít, když se o zuby nebude starat (současně by na něj měl v oblasti ústní hygieny dohlížet), zároveň by měl dítěti říct, jak se chovat u lékaře. Pokud se dítě svíjí a chová se během zákroku nezpůsobile, nesmí se potom samo divit a rodič by se neměl divit též. Jasně, vždycky můžete říct, že jsem u toho nebyla, ale odvažuji se tvrdit, že paní doktorku znám a vím, čeho je nebo není schopna. Vykreslit ji jako dětského tyrana je poněkud zaujaté.

Poté, co jsem přešla od jiné zubařky k paní doktorce, která mně kvůli té první opravila skoro celou pusu, si ji můžu jedině vynachválit. Příjemná, jemná, odbornice, chodíme k ní celá rodina, všichni jsou spokojení. I cenově, když to slyším kolem a kolem, si myslím, že je to velice dobrá volba a mohu ji jen doporučit.

K paní doktorce Lerchové chodíme již řadu let celá rodina a považujeme její ruce a vědomosti za nejlepší!

Paní doktorka Lerchová je velmi milá a příjemná a paní sestřička Bružeňáková také. Jejich práce je profesionální. Mohu jedině doporučit :-)