Praktický lékař pro dospělé
Vikova 513, Slaný

Velmi dobrá lékařka neměnila bych za nic ,hodná má porozumění,vyslechne poradí stejně jako sestřička ta má zlatý ruce v píchání injekcí a braní krve.
Jsou to super sehrané holky

Pani,doktor, obdivuji , je to skvěla lekařka ,vždy mi pomohla .a vyslechla.je mi lito že neordinuje. snad se zase vrati do prace, nikdy opila nebila jak tad.pišou .je to supr doktor .přeji vše nej .

super

Tato paní doktorka umí léčit jen od stolu s počítačem. Léky předepisuje jen takové, aby si člověk nemusel doplácet, ale takové léky většinou vůbec nezabírají. Ani neví, koho má v ordinaci a plete si ho s někým jiným. Do formuláře na testy vyplňuje jen ty nejzákladnější kolonky, takže jsem byla nemocná na to, co ona nezaškrtla, aby náhodou to nestálo moc peněz. Tudíž mi sdělila, že jsem v pořádku, ač to tak vubec nebylo. Jen její lenost vyplnit kolonek více. Nedoporučuji.

Paní doktorka byla vždycky moc milá a ochotná, pomohla mi kdykoliv jsem potřebovala, byla jsem s ní moc spokojená. Bohužel už neordinuje, pokud budete někdo shánět svoji zdravotní dokumentaci, je v Ústí na Krajském úřadě. Jediný způsob jak ji získat, je zaregistrovat se u jiného lékaře, který o ni zažádá.

Velmi profesionální a milý přístup.

Occhotná, vstřícná, citlivá a trpělivá,
nenechá mne nikdy bez pomoci, velice mi pomohla

Je velice pečlivá a jsem s ní plně spokojena.

Doporučuji

Jsem velmi spokojený.