Adresy (2)

Tyršova 392, Konice
Odborný lékař oftalmologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Jsem stejného názoru jako paní s příspěvkem zeleného zákalu. Tato lékařka jedná arogantně, má otřesný přístup k pacientovi. Čekací lhůta se pohybuje kolem pěti měsíců a v případě, že potřebujete akutně!!! ošetřit, máte smůlu, protože nejste objednaní! Vezme Vás v případě, že se posadíte a počkáte tak dlouho, než vyšetří všechny objednané pacienty. Pokud máte problém, ani se na Vás nepodívá, protože už sestra, která má také velmi svérázný přístup a o všem rozhoduje, na první pohled na chodbě vyhodnotí, že to počká. Pozná to i přes sluneční brýle pacienta.Takže v případě, že budete mít v oku zapíchnutý třeba nůž, musíte počkat. Okamžitě odcházím od této paní doktorky a doporučuji to udělat i ostatním. Paní doktorka spoléhá na to, že v Konici žádný jiný oční lékař neordinuje a že staří lidé nemají internet, aby si přečetli, kdo je vyšetřuje. Nedovedu posoudit jaký je paní doktorka odborník, ale její chování mi naproto stačí! Pokud by se takhle chovala v jiném zaměstnání, myslím, si že by ji čekala jedině výpověď.


P
Ověřeny pacient

velmi kompetentí a svědomitá lékařka


Špatná lékařka s naprosto otřesným přístupem k pacientovi!Mně okradla asi o 5 let života,když mi sdělila - cituji doslova - máte zelený zákal a oslepnete.Nejdřív jsem se sesypala,potom absolvovala vyšetření v Břeclavi a posléze ještě v Brně u specialistky na glaukom.Žádný zelený zákal nemám a k této odbornici už nikdy nevkročím - leda bych si chtěla nechat vynadat.Na to je odborník přímo vynikající!Kdo máte zájem toto vyzkoušet,směle ji navštivte.Mně stačilo!


Velice dobrá paní doktorka. Někdy je sice trochu hrr a příkřejší, ale je to odborník a mě velice pomohla, když v PV byla paní doktorka k ničemu.


Velmi kompetentní a svědomitá lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti