Tyršova 392, Konice

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Jsem stejného názoru jako paní s příspěvkem zeleného zákalu. Tato lékařka jedná arogantně, má otřesný přístup k pacientovi. Čekací lhůta se pohybuje kolem pěti měsíců a v případě, že potřebujete akutně!!! ošetřit, máte smůlu, protože nejste objednaní! Vezme Vás v případě, že se posadíte a počkáte tak dlouho, než vyšetří všechny objednané pacienty. Pokud máte problém, ani se na Vás nepodívá, protože už sestra, která má také velmi svérázný přístup a o všem rozhoduje, na první pohled na chodbě vyhodnotí, že to počká. Pozná to i přes sluneční brýle pacienta.Takže v případě, že budete mít v oku zapíchnutý třeba nůž, musíte počkat. Okamžitě odcházím od této paní doktorky a doporučuji to udělat i ostatním. Paní doktorka spoléhá na to, že v Konici žádný jiný oční lékař neordinuje a že staří lidé nemají internet, aby si přečetli, kdo je vyšetřuje. Nedovedu posoudit jaký je paní doktorka odborník, ale její chování mi naproto stačí! Pokud by se takhle chovala v jiném zaměstnání, myslím, si že by ji čekala jedině výpověď.

velmi kompetentí a svědomitá lékařka

Špatná lékařka s naprosto otřesným přístupem k pacientovi!Mně okradla asi o 5 let života,když mi sdělila - cituji doslova - máte zelený zákal a oslepnete.Nejdřív jsem se sesypala,potom absolvovala vyšetření v Břeclavi a posléze ještě v Brně u specialistky na glaukom.Žádný zelený zákal nemám a k této odbornici už nikdy nevkročím - leda bych si chtěla nechat vynadat.Na to je odborník přímo vynikající!Kdo máte zájem toto vyzkoušet,směle ji navštivte.Mně stačilo!

Velice dobrá paní doktorka. Někdy je sice trochu hrr a příkřejší, ale je to odborník a mě velice pomohla, když v PV byla paní doktorka k ničemu.

Velmi kompetentní a svědomitá lékařka.