Adresy (2)

Tyršova 392, Konice
Odborný lékař oftalmologie

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Jsem stejného názoru jako paní s příspěvkem zeleného zákalu. Tato lékařka jedná arogantně, má otřesný přístup k pacientovi. Čekací lhůta se pohybuje kolem pěti měsíců a v případě, že potřebujete akutně!!! ošetřit, máte smůlu, protože nejste objednaní! Vezme Vás v případě, že se posadíte a počkáte tak dlouho, než vyšetří všechny objednané pacienty. Pokud máte problém, ani se na Vás nepodívá, protože už sestra, která má také velmi svérázný přístup a o všem rozhoduje, na první pohled na chodbě vyhodnotí, že to počká. Pozná to i přes sluneční brýle pacienta.Takže v případě, že budete mít v oku zapíchnutý třeba nůž, musíte počkat. Okamžitě odcházím od této paní doktorky a doporučuji to udělat i ostatním. Paní doktorka spoléhá na to, že v Konici žádný jiný oční lékař neordinuje a že staří lidé nemají internet, aby si přečetli, kdo je vyšetřuje. Nedovedu posoudit jaký je paní doktorka odborník, ale její chování mi naproto stačí! Pokud by se takhle chovala v jiném zaměstnání, myslím, si že by ji čekala jedině výpověď.


P
Ověřeny pacient

velmi kompetentí a svědomitá lékařka


Špatná lékařka s naprosto otřesným přístupem k pacientovi!Mně okradla asi o 5 let života,když mi sdělila - cituji doslova - máte zelený zákal a oslepnete.Nejdřív jsem se sesypala,potom absolvovala vyšetření v Břeclavi a posléze ještě v Brně u specialistky na glaukom.Žádný zelený zákal nemám a k této odbornici už nikdy nevkročím - leda bych si chtěla nechat vynadat.Na to je odborník přímo vynikající!Kdo máte zájem toto vyzkoušet,směle ji navštivte.Mně stačilo!


Velice dobrá paní doktorka. Někdy je sice trochu hrr a příkřejší, ale je to odborník a mě velice pomohla, když v PV byla paní doktorka k ničemu.


Velmi kompetentní a svědomitá lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti