MUDr. Blanka Jáchymová

Černošice 1 adresa

Sam. ord. PL - stomatologa
Alešova 767, Černošice

Umístění: Sam. ord. PL - stomatologa Zubní hygiena

Chodím již řadu let a nikdy bych neměnila. Každé 2-3 měsíce odcházím na hygienu, kterou provádí sestra. Je nejlepší! Milá, usměvavá, vždy se přizpůsobí mým požadavkům.Z návštěvy zubaře se u mě stala příjemná půl hodinka, kam se vždy těším. Děkuji za tuto ordinaci!

pár slovy, velké díky Paní doktorko, za mě plný počet, nemáte konkurenci. A to nejen v Praze ale i širokém okolí, nejen tím, co umíte ale i přístupem k člověku.

Paní doktorka je velmi milá, šikovná, rychlá, spoustu věcí dělá na pojišťovnu. Za dlouhé roky rozhodně nejlepší zubařka, co jsme kdy měli.

Kratke cekaci lhuty. Prijemne prostredi. Mila sestra. Pani doktorka v pohode (neco mezi 50 - 60lety) pokud mene, omlouvam se.

Nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla. Nedám na ni dopustit!!!!

Velice příjemná paní doktorka.Žádné čekání a když, tak minimální.Sestřička u paní doktorky je také velmi příjemná.Už bych neměnila - konečně se nebojím zubaře.

Velice milá, příjemná a zkušená zubařka.

Velmi příjemná a milá paní, díky ní se po 10 letech strachu opět nebojím zubaře :-)