Ordinace očního lékaře
Veverkova 7, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace očního lékaře Jiný

Skvela, zkusena, mila. Prisla jsem s akutnim zanetem oka a bala jsem se, ze me nevezmou. Jelikoz muj spadovy ocni lekar v Tovarni nebere telefon.Vzaly me hned, za chvili byl problem vyresen a ja mohla s rozrizlym okem domu.Sestricka je take velice mila a ochotna.

K této paní doktorce chodíme s manželem již léta. Určitě dobu nezaspala, jen má pacientů opravdu hodně a to zase potvrzuje to, že je opravdu velmi zkušená a dobře komunikuje.

Paní doktorka je velmi milá, zkušená, má vstřícné jednání, pečlivý přístup a ochotu vysvětlit laikovi jeho zdravotní stav. Oceňuji i úžasnou sestřičku a příjemné jednání, krátkou čekací dobu bez nutnosti objednávání na půl roku dopředu. Více takových lékařů.Dana Kolářová

Velice příjemná pani.

Já u ní byl jen jednou, návštěva proběhla bez problémů, dobře se s ní komunikovalo.

Doprovázím svoji maminku k paní doktorce už léta. Paní doktorka je velice lidská, milá a na profesní úrovni. Patří jí dík.