Jeronýmova 741, Kolín
Samostatná ordinace PL - stomatologa (mapa)

1.5

Paní doktorka je milá a až na dlouhé čekací doby by mě nikdy nenapadlo si na ni stěžovat. Bohužel jsem absolutně změnila názor po návštěvě jiného zubaře a zjištění skutečného stavu mých zubů. Je to katastrofa a mohu za ní poděkovat laxnímu přístupu paní doktorky, která se zřejmě s vidinou brzkého důchodu rozhodla, že už na to kašle... proč se stresovat, že? Její zuby to nejsou.

Ve zkratce: nedělá rentgeny, o zubní hygieně jsem nikdy neslyšela ani slovo, černé výplně, o injekce se musí žebrat

Dobry den. Mad velice spatnou skusenost s pani doktorkou i kdyz ma ordinaci u baraku tak laxne a orogantne chodi pozde do ordinace az o 70min. Az to nechapu. Necha me trpet bolestma vubec neresi pricinu problemu. Pry mam prijit za dva mesice. Asi si to budu muset zaplatit z materky nekde jinde. Bojim se k ni chodit. Diky Lucka Mareckova Kolin.

Paní doktorka neví, co si má říci za ošetření, plomby, atp. Za obyčejnou černou plombu si účtuje nehorázné peníze (ve stovkách), jinde ji máte zadarmo, platíte pouze 30,- Kč státem stanovený poplatek. Pojišťovna Vám to pak odmítne proplatit, protože paní doktorka se ani na účtence neobtěžuje sdělit kod výkonu, podle kterého by Vám to proplatili v pojišťovně. No, asi ví proč. Nikdy více!!!

1.5