Kardiolog Více

Zobrazit
Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Ordinace Cheb

Berenika Podzemská absolvovala 2. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1993 do roku 2010 působila v Karlovarské krajské nemocnici. Ne...

• kardiologie

Umístění: Ordinace Cheb Jiný

Dnes naprosto neprofesionální přístup zdravotní sestry a navíc nepříjemné a arogantní jednání! Maminka byla objednaná přes internet s tím, že může přijít kdykoliv "dopoledne na čekání v Po, St, ČT." Objednala jsem ji na základě doporučení lékaře z interní ambulance Chebské nemocnice, kam byla v pátek převezena sanitou. Dnes v Po jsem maminku ke kardioložce přivezla, ale sestra ji odmitla přijmout, ať přijde až v květnu, kdy má domluvený termín. Sestra nás nechtěla nechat domluvit s tím, "že nemá čas" a ať si jdeme "stěžovat třeba k prezidentovi" a zavřela dveře. Jestě před maminkou, které je mimochodem 84 let a trpí vysokým krevním tlakem, vypoklonkovala jinou paní, ke které byla také velmi hrubá. To je neskutečné, co se dnes ve zdravotnictví děje!

Vlídné zacházení příjemné prostředí a usměvavý personál vše je super. I když nerad chodím po doktorech, ale musím tady to nemá chybu.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Podzemská

Dobrý přístup, odbornost výborná, vlídné zacházení, velmi dobré vybavení, vlídné zacházení personálu - zn.:důchodce.

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Podzemská