Nám. Svobody, Kladno

Bývaly časy, kdy jsem s paní doktorkou byla spokojená, pomohla mi od mykozy, vše bylo v pořádku dokud jsem neprodělala druhé zamlklé těhotenství. V tu chvíli jsem si totiž začala připadat jako její přítěž. "dokud vše klape, budu se usmívat, jak ne, sežeru tě zaživa" Ano, přesně tak se chová a pokud tu někdo tvrdí, že je profík, tak souhlasím, ale právě profík musí umět řešit problémy. Žádné vyšetření, vůbec nic. Děkuji paní doktorko, ale Vás už ani náhodou !!!

Na hodnocení paní doktorky se podílí momentální stav mysli hodnotitele. Já napíši pohled ze strany pacientky,která navštěvuje mnoho specialistů celkem pravidelně a to díky svému onemocnění a tak mohu porovnávat. K paní doktorce jsem se dostala též na doporučení jiného specialisty a musím se přiznat,že jsem do ordinace vstupovala značně nejistě poté,co se dělo v čekárně,kde se tedy děly věci. Jsem ostřílený pacouš,ale toto jsem nikde jinde nezažila. Tady se pacientky chovají jako utržené ze řetězu,verbální útoky na sestry jsou tu zřejmě normální věcí. Byla jsem tak vystresovaná,že jsem čekala už jen ránu z milosti. Zprvu jsem byla zaskočená mladou svěží lékařkou,která prohlédla doporučení a fundovaně mně rozebrala,než jsem stačila dopovídat,byla jsem vyšetřena,byl mně udělán ultrazvuk a vysloven ortel bez přikrášlování,mazání medu kolem pusy a na tvrdo.Domů jsem došla jako v mrákotách ohromená tím,co jsem zažila. Při další návštěvě jsem zažila opět vyšilování některých za dveřmi,napadání sestry argumentem"jdu si jenom pro recept a to tu mám čumět,už jsem měla být dávno na řadě "a pod.Té sestry mně v tu chvíli bylo líto,nemá totiž jak vysvětlit argument na dlouhé čekání tomu,kdo si nedokáže uvědomit,že je u lékaře. Docela mně proto rozesmál argument jedné sestřičky když té arogantní slečně odpověděla,že není na nádraží,kde by jí ujížděl vlak,ale v ordinaci lékařky která se stará o její zdraví a někdy je prostě potřeba toho času víc. Nakonec slečnoa o práci ve zdravotnictví určitě měla přehled,byla studentkou a tak to je dostačující argument. Doktorka se mi opět svědomitě věnovala,vysvětlovala a já od ní odcházela s pocitem dobře opatrované pacientky. Na závěr bych napsala jednu poznámku. Vážené dámy,zameťte si každá u svého prahu,nejprve zkontrolujte své chování a svůj přístup a pak si stěžujte,ale nezapomeňte na jedno,tato lékařka o oboru ví dost na to,aby vám poskytla erudovanou péči. Apropó,já se u lékaře chovám jako pacient který žádá,neurčuje a nekritizuje a ještě se mi nestalo,že bych se setkala s neochotou a nebo arogantním jednáním. Ono se nadarmo neříká,že "jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá" že ??? A pokud potřebujete tak zvaně na pokec,jako se prý chodilo k předchozí lékařce,objednejte se k psychologovi,ten na váš pokec bude mít čas!!!!

Paní doktorka se mi zdá moc fajn. Po odchodu MUDr. Čermákové jsem měla obavy že na fajn gynekoložku už nenarazím. Ale BB je moc hodná paní, mladá, fajn, přístupná, popovídá si ráda, vše vysvětlí, nepreferuje značky jistých firem, zásobí vás vždy letáčky ...

S paní doktorkou jsem velice spokojená, má důsledný přístup k práci, nic nechce zanedbat a poradí. Velmi jsem přivítala její nástup po dr. Čermákové, která byla sice moc hodná, ale jela v zajetých kolejích a bránila se jakékoliv inovaci.

Paní doktorku navštěvuji krátce po té, co můj dr ukončil ordinaci. Vždy si s paní doktorkou dobře popovídám o mých otázkách, na které vždy dostanu odpověď. Má profesionální přístup, ale také lidský a přátelský. Nyní k ní často chodím díky kontrolám mého těhotenství, takže se spolu vidíme každých 14 dní a vždy mi poradí či pomůže.
Sestřička občas má špatnou náladu, ale kdo někdy nevstal ráno levou nohou... a čekaní někdy je a někdy není... záleží kolik přijde neobjednaných či akutních pacientů.

jsem s pani doktorkou max. spokojena , skvělý přístup, na všechny mé otázky má čas, je trpělivá, sestřičky jsou také moc fajn, až bych řekla , že popisujete úpně někoho jiného..

Paní doktorku Barani jsem zažila třikrát - od doby, co odešla MUDr. Čermáková, s tou jsem byla velmi spokojená. U MUDr. Barani mi chybí lidský přístup a ohleduplnost. Je sice pravdou, ze vyšetření od ní nebolí, ale to je asi jediná pozitivní věc, kterou zatím spatřuji - čekací doba tři hodiny je naprosto šokující, i když je pravda, že od předchozí léklařky jsme asi zvyklé. Každopádně si mylím, že každý lékař by měl mít vedle zdravotnických schopností ještě komunikační dovednosti a ty MUDr. Barani naprosto chybí! a o sestrách ani nemluvím! Každý dotaz, který jsme prozatím měla byl po zásluze potrestán.

skvěla, jsem nadšena,takový přístup jsem si představovala.děkuji

Velice dobrá a hlavně hodná paní doktorka prohlídka na profesionální urovni včetně ultrazvuku veliká spokojenost doporučuji všem!

K pani doktore Barani jsem take zacala chodit po odchodu pani doktorky Cermakove a musim rict, ze si nemam na o stezovat. Jsem v patem mesici tehotenstvi, takze chodim k pani doktorce pravidelne do poradny. Je pravda, ze cekani je nekonecne, vetsinou cekam cca3 hodiny, ale myslim si, ze to zato stoji. Je sikovna, kdyz se na neco zeptam vse rada vysvetli. Myslim si, ze je pri vysetreni mnohem setrnejsi nez napr. Cermakova. Trosku si jen musim postezovat na sestru, ktera je trosku arogantni.