Nám. Svobody, Kladno

Mrzí mě, že ve většině, i kladných hodnocení, se opakuje názor, že i několikahodinové (v těhotenské poradně se to vyšplhalo až na tři hodiny!) čekání u lékaře je v pořádku, podle mě rozhodně není a je to věc, která mi obecně ve zdravotnictví vadi! Nemohu hodnotit konkretni lékařské dovednosti a vědomosti paní doktorky, protože sama lékařkou nejsem, prostě ji důvěřuji a doufám, že mě léčí správně! Jediné, co oceňuji je, že vyšetření je nebolestivé a často je doprovázeno ultrazvukem (i v těhotenských prohlidkach mimo rámec proplacených utz). Co ale díky své profesi hodnotit můžu a i lidsky si myslím, že paní doktorce chybí empatický přístup. Přesvědčila jsem se o tom sama v těhotenství, často mě s mými obavami velice příkře odbila a radostné okamžiky naopak brala jako automatické, což je prostě Škoda a ubírá to paní doktorce na sympatiích. A že nemaže s nepříjemnými zprávami med kolem pusy, je pravda a chvalihodné, ale já jsem v pokročilém stadiu těhotenství nechtěla jako první větu při problémech slyšet - potratíte - spíš by se hodilo - nebojte se, uděláme vše, aby se to nestalo. A na závěr bych chtěla říct, že jsem nikdy do lesa arogantně nevolala a chovala se slušně, a přesto mi párkrát bylo nepřiměřeně odpovězeno. S pani doktorkou jsem během vyšetření spokojená, jen zapracovat na empatii.

Ja jsem byla vzdy s pani doktorkou spokojena. Kdyz jsem byla tehotna a neceho se bala, vzdy me vyslechla a vse me vysvetlila. Je pravda ze tehotenska poradna byla vetsinou posezeni na cely den, ale myslim, ze i to se zmeni. Mozna neni upovidana, ale to co je dulezite rekne a vysvetli. A hlavne me nikdy jeji vysetreni nebolelo, coz u pani doktorky Cermakove nemohu rict.

Také jsem nejdříve chodila k paní doktorce Čermákové, takže jsem doktorku Barani "podědila. Je pravda, že u paní doktorky Čermákové jsem se nikdy nesetkala s ultrazvukem, u doktorky Barani hned při první návštěvě. Když jsem byla těhotná, měla jsem problém s napsání marodní - pracuji u těžce mentálně a fyzicky postižených. Chápu, že spousta budoucích maminek si chce nechat napsat marodní jen tak, i když třeba pracují v kanceláři a vše probíhá jak má, ale toto mi opravdu přišlo zvláštní. Vše se zvládlo, nakonec jsem ji dostala a mám krásné mimčo:-). Jiný problém jsem nezaznamenala. Jediné na co bych si stěžovala, je chování některých arogantních sester...

já osobně tuto "doktorku" nedoporučuji je to arogantní doktorka s nechutným přístupem !

Velice mě tady zaskakují názory některých pacientek. Paní doktorka Čemáková byla milá, hodná, ale jak zde bylo již řečeno, jela v zajetých kolejích a měla jsem občas pocit, že se k ní chodilo "na pokec" než na vyšetření. S Dr. Barani jsem velice spokojená, i když si člověk počká v čekárně (kde v dnešní době ne) nemůžu si na její přístup stěžovat. Vždy byla ochotná, milá, vše mi vysvětlila a nikdy jsem si nepřipadala, že bych jí byla na obtíž. Chodím k ní do těhotenské poradny a také nemůžu říct křivé slovo.

U paní doktorky Čermákové jsme byla spokojená, chodila jsem k ní vlastně od 17 let. Mám dvě zdravé děti, na kontroly jsem chodila jak v těhotenství tak mimo něj pravidelně, neměla jsem s ní žádný problém. Jakmile jsem přešla k Baráni, tak okamžitě problém, sotva jsem vlezla do ordinace. Arogantnější doktorku jsem snad v životě nepoznala. Nazvala mě bordelářkou a ani vlastně nevím za co. Nejsem si vědoma vynechání gynekologické prohlídky.A to že jsem tam vlezla s problémem,který ani nechtěla řešit mě docela zarazilo. Prostě mi řekla, že málo piju a moje silná menstruace s motající se hlavou ji vůbec nezajímala. Spíše jí rozčílilo, že neberu antikoncepci.
A nejsem sama ke komu se tak chovala. Jsem ráda, že jsem změnila gynekologa. Nebudu totiž chodit tam, kde mě uráží a kde nehodlá řešit můj problém a ještě dostanu vynadáno. Paní doktorka by měla vážit slova. Jitka B.

K paní doktorce jsem začala chodit po paní Dr.Čermákové. Měla jsem za paní doktorky Čermákové problémy, na které mi odpovídala pouze, že jsem ještě mladá a že se vše srovná. Což mi nepřijde zrovna dvakrát profesionální. Po první návštěvě u paní Dr. Barani mi nastal v životě doslova kolotoč, okamžité poslání do nemocnice na vyšetření a po roce docházení skoro každé dva měsíce na kontroly jsem konečně v pořádku. Jsem jí vděčná, bůhví jak by to dopadlo. Odpověděla mi vždy na jakoukoli otázku, nikdy nevnucovala svůj názor a naopak respektovala můj názor. Co se týče sestřiček, nemám problém, a jak už tady někdo napsal..."Jak se do lesa volá...." Jsem opravdu spokojená i když toho čekání v čekárně je někdy opravdu až moc, ale jsem na druhou stranu ráda za změnu ordinačních hodin.

Arogantni a netaktni lekarka, vysetreni bolestive, ja si urcite hledam-konecne po dvou letech- noveho gynekologa. Take me strasila potratem a pritom pri krvaceni v tehotenstvi posilala do prace...Velmi nedoporucuji.

K paní doktorce Barani jsem začala chodit po p. Čermákové u které jsem měla zdravotní problémy, které se táhly 3 roky. Paní doktorka Baráni mi poradila a bylo po problémech. Moje mamka chodila stejně jako já a po vyšetření p.Barani zjistila, že bere injekci 10 let a škodí ji zdraví. Nikdo ji neřek, že takto dlouho injekci nesmí brát. Paní Čermáková jen řekla, jo já jí to chtěla říct. Přitom injekce se smí brát pouze 5 let max. Doktorka Baráni je vždy milá a ochotná, vyšetření je bezbolestné, nikdy jsme neměla problémy a jsme moc spokojená. Jediné co mi hodně vadí je tak dlouhá čekací doba, která by se dala vyřešit a nepříjemná sestra, bohužel jsem neměla to štěstí aby byla někdy milá. To bývalá byla zlatá. Musím ale pochválit i prodlouženou prac. dobu to je super, pro lidi jako já co se dopoledne nedostanou k lékaři.

Tato doktorka byla na mě zprvu zlá,protože jsem nebyla u gynekologa rok,trochu jsme se pohádaly,byla na mě nepříjemná,ale druhá návštěva byla mnohem lepší.Už byla přátelštější,ale moc mě zklamalo,že mi nadávala zřejmě pro nic za nic..Protože prý jsem měla u nich roční nález na děložním čípku,kdy se mi snažili marně dovolat,tak mi napsali SMSku.O ničem nevím...A pak mi tedy provedla cytologii znovu,ale pak mi řekla:"Když to bude zlé,zavoláme my,když dobré,nezavoláme."Dodnes mi nezavolali,tak dodnes nevím,kde je pravda,zda mám špatný nález na čípku,nebo dobrý,a nejhorší je,že vlastně ani nevím,jaký tip našli,co přesně našli,žádné informace!protože teď musím řešit závažnější zdravotní stav:mé nemocné srdce.Až pak se budu zajímat o děložní čípek.Ale o to nejde.doporučuji proto,že má zodpovědný přístup,zajímá jí Váš stav,ale asi jen ze začátku,pak jí to přijde asi moc komplikované,a tak se pak dál nebaví.Ale i tak dporučuji,avšak dejte si pozor:na vše se ptejte,protože tato doktorka Vám nic sama od sebe neřekne.