Nám. Svobody, Kladno

Paní doktorka je moc milá, fajn, vše vysvětlí, vyšetření pro mě nebylo nikdy bolestivé, nikdy jsem se nesetkala s nepříjemným přístupem, naopak!

od první chvíle Paní doktorka arogantní .. každé výšetření bolelo a krvácela jsem ( u jiného ted nekrvácim a je citlivý) nevím jak to dělala ta doktorka . Při těhotenství mě začala strašit že jsem mimoděložně a poté mi dala počurat těhotenský test který se má namáčet mimochodem.. a objevili se dvě čárký.. paní doktorka řekla že nejsem těhotná!! říkám ale na příbalovým letáčku je jasně napsáno že dvě čárký znamená těhotenství sestřička mě jen okřikla,,věříte letáčku z krabice nebo paní doktorce,, býla jsem zticha a místo do nemocnice kam mě paní berenika napsala žádanku, jsem šla na krev kde mi těhotenství potvrdili! ani jsem se neuráčela přijít na zpět, hned jsem šla k jinému gýnekologovi! a jsem nesmírně spokojená ! pan doktor viděl miminko a býlo na správném místě :)

Paní doktorka ke mě arogantní nikdy nebyla, ale příjemná určitě taky ne. Jako doktorka mě vždy důkladně vyšetřila a dotazy alespoň stroze zodpověděla. Dobrý lékař by ale měl umět pracovat s lidmi.. v čekárně si počkáte minimálně 1,5hod.po objednacím čase. Rekord byl 3 hodiny. Zpoždění je protože si protahuje oběd nebo se vybavuje s kamarádkami(je to slyšet)..Když sedíte v čekárně a před vámi jeden člověk nečekáte že tam budete dvě hodiny sedět..potvrzuji co zde už bylo napsáno.. hormonální antikoncepci dává jak bonbony a vnucuje jí za každou cenu.Dala mi ty nejdražší a když jsem pak přišla s levnější variantou se stejným složením rozhodně nebyla nadšená..několikrát jsem jí slyšela v ordinaci opravdu řvát na pacientky, aby HA braly....já přestala když měla naštěstí dovolenou ..proč by jí tak záleželo, aby každá brala prášky? Jistě má nějakou dohodu s prodejci HA, kdy z toho něco má..přešla jsem k paní doktorce Brádkové a nemůžu to vůbec srovnat.

Teď, když jsem začala po přestěhování hledat nového gynekologa, si o to víc vážím paní doktorky Baráni. Chodila jsem už k doktorce Čermákové. Paní Baráni mi přijde mnohem citlivější, občas straší, aby si člověk uvědomil, co mu hrozí, ale pozorně vede vyšetření a je pečlivá.

Pokud nehodláte návštěvy lékaře jen přetrpět, vyberte si jiného gynekologa. Velmi neempatická lékařka, dlouhá čekací doba v čekárně, řeší jen standartní problémy. Jakmile se objeví větší problém (u mě problém v těhotenství), neoprávněně straší a posílá k jiným lékařům.

Nastoupila jsem k p. doktorce jako většina po dr. Čermákové a úplně žasnu co tu čtu. Neměla jsem s p. dr. nikdy žádný problém, je svědomitá, příjemná, nikdy mě "neodpálkovala" s dotazem. Chodím pravidelně 2x do roka, mám u ní za sebou 2 těhotenské poradny a nikdy jsem ani nečekala 3 hodiny. A co se týče sestřičky, tak také nemůžu napsat žádnou kritiku. A to nemluvím o trpělivosti s dětmi, když neseženu hlídání. Jak v čekárně, tak uvnitř.

Před měsícem jsem byla poprvé u gynekoložky. Paní doktorka neměla problém, že jdu poprvé na vyšetření až v osmnácti. Ale když viděla, jak vyděšená a vyjukaná jsem, chovala se dost arogantně a nadřazeně. Měla jsem pocit, že si myslí, že jsem úplně pitomá nána, když nechci antikoncepci.(Nemám právě přítele a náhodný sex fakt neprovozuji..) Pořád slyším jen samé nadávání na antikoncepci a mám celkem problémy vzpomenout si vzít prášek. (Od antibiotik po léky na alergii..) Při mé odpovědi, na otázku co používám za ochranu, prezervativ, bylo z jejího pohledu znát, že si myslí že jsem asi dutá jako bambus. Celkem útočně argumentovala větou :"A co když praskne." (Přitom kondomy chrání před nemocemi a infekcemi a za 1,5 roku s jedním a půlrok (kdy jsme se milovali) s druhým přítelem jsem s nimi žádný problém neměla...) Prostě recept na antikoncepci leží doma. Bylo mi řečeno, že až si najdu přítele, alespoň se k ní pro recept nebudu muset běžet.

Dobrý den, také jsem paní doktorku Baráni zdědila po předchozí. Musím říct, že první dojem bych též popsala jako jedna paní odsud: "studená sprcha", ale nerada hodnotím první dojem. Paní doktorka je opravdu od svá dá se použít slovo arogantní, ale na druhou stranu mi vždy pomohla pokud bylo potřeba. Co se týká vyšetření, tak plastová zrcadla jsou opravdu lepší než ta studená. To už začala předchozí paní doktorka, ale pokud je používá ona, tak to opravdu bolí. Mám srovnání s 2 doktorkami a zatím co předchozí doktorka jemně a opatrně použila tyto zrcadla, tak MUDr. Baráni je do vás foukne jako nic a rozevře jak "futrál na brejle". To ani nemluvím o citologickém vyšetření... To je důvod pro mě si najít jinou. V těhotenství jsem se setkala se situací, že mě Dr. Baráni objednala na určitý čas. Že mě v ten čas nestihla vyšetřit protože čekárna byla tradičně plná, to bych asi ještě překousla, ale že jí tam přišla kamarádka, kterou vzala přednostně, a krafali tam spolu cca hodinu a půl o bydlení, kytičkách a jiných nesmyslech, to byl vrchol. Bylo to v létě a ani jsem si nemohla zajít pro pití. Opravdu mě nenapadlo, že budou tak bezohledné k ostatním. Martina

Dobry den , velmi mě překvapuje že máte na BB takhle špatné ohlasy. Paní doktorka mi vždy poradila a pomohla se vším o co jsem ji požádala. Jsem s paní BB velmi spokojena a nikdy bych na tuto doktorku nedala dopustit. Vždy se sní při návštěvě zasměji a odcházím s dobrou náladou ... :)

C

Náhodou paní Berenika je jednou z nejlepších lékařek ve svém oboru. Naprosto chápu žeje odměřená, je to lékařka, ne kamarádka která se vžívá do vaší situace. A k tomu že se bojíte zeptat... To je přesně ono, líná huba, holý neštěstí. To je vaše hloupost, že se "bojíte" není to lidojed ale obyčejná ženská.
Já s ní nikdy problém neměla, vždy mi se vším poradila, ikdyž jsem jí zavalila hordou otázek, stejně mi je všechny bez problémů zodpověděla, navíc při jakémkoli problému se snaží pomoc, zjištuje informace které pak předá. Vystřídala jsem tady na kladně 6 gynekologů... Jedině s ní jsem spokojená a už bych neměnila!