MDDr.

Zubař

Kontaktní informace

• MDDr. Barbora Žižlavská

Bratislavská 2, 602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Více (2)

• Super. Paní doktorka mne zbavila fóbie ze zubařů. Je skvělá a vždy se mi dostane velmi odborného ošetření.

• Zkušenosti a dovednosti

• Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů pouze po domluvě.

Naše stomatologická ordinace je ambulantním nestátním zdravotnickým zařízením, zaměřeným na poskytování preventivní, diagnostické a léčebné péče. Ordinaci jsme otevřeli v září roku 2013 s cílem starat se o komplexní potřeby pacientů všech věkových kategorií.
      Objednací doby jsou krátké. Snahou je objednávat pacienty tak, aby doba strávená v čekárně byla minimální. Pacienty informujeme o postupu výkonů a terapie předem a vše pečlivě vysvětlíme. Samozřejmostí je, aby bylo ošetření co nejpříjemnější a bezbolestné.
      Pacientům nesmluvních pojišťoven a cizincům poskytujeme plnou zubní péči za přímou úhradu.
      Ordinaci moderně vybavenou se snažíme stále doplňovat novými materiály i přístroji. Taktéž se snažíme udržovat naše odborné znalosti na úrovni současné vědy a neustále se vzdělávat, zdokonalovat a rozvíjet.
      Spolupracujeme i s ostatními kolegy (ortodoncie,parodontologie,chirurgie), aby naše péče byla co nejlepší a nejkomplexnější.

Máme smlouvy s pojišťovnami : VZP-111, VoZP-201,ČPZP-205(217), OZP-207, ZPMV-211, RBP-213

Ordinační hodiny:

Fixní náhrady
    Bílá výplň
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Berete ještě nové pacienty (děti)?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda ještě berete nové pacienty (děti), mám čtyřletou holčičku a nedaří se nám najít zubaře (nebydlíme zde dlouho).
    Dobrý den, zavolejte si do ordinace a domluvte se.

Hodnocení pacientů

Umístění: MDDr. Barbora ŽižlavskáSlužby: Běžný termín

Na preventivních prohlídkách na mě paní zubařka působila příjemně a vstřícně, avšak když jsem se snažila objednat s akutní bolestí tak "měla plno" a na ošetření bych musela čekat přes 2 týdny... Čekala bych, že pokud nezanedbáváte preventivní kontroly, tak by neměl být žádný problém s okamžitém ošetřením akutního případu. Nakonec mě přijal a ošetřil jiný zubní lékař, kterého jsem si našla a přešla jsem k němu.

• K paní doktorce jsem přešla od jiné, málo pečlivé, doktorky. Po zhotovení rtg snímku mi zjistila pět kazů. Strávila jsem tedy v jejim křesle už pěkných pár návštěv. Paní doktorka pracuje rychle a mám pocit, že i velmi pečlivě. Společně se sestřičkou vytvářejí v ordinaci pozitivní atmosféru, Pokud člověk požádá o umrtvení - bude mu vyhověno.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojena s peci od pani doktorky, rekne mi presne jake zuby opravi a informuje me cene toho zakroku. Jen doporucuji.

• S paní doktorkou jsem maximálně spokojený, v ordinaci panuje dobrá nálada a sehranost se sestřičkou je taky perfektní.Mohu jen doporučit :-)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem více než spokojená. Ošetření je rychlé a bezbolestné. Paní doktorka i sestřička jsou vždy velmi příjemné. U mé minulé lékařky byla každá návštěva zubaře strašákem již týden dopředu, u p. doktorky Žižlavské se ošetření nikdy nebojím. Neměnila bych.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy spokojenost s přístupem i provedeným zákrokem paní doktorky. Sestřička taktéž velmi příjemná!
      Líbí se mi objednání jak osobně tak i přes internet, kde je současně připomenutí termínu návštěvy.
      Doporučuji dalším pacientům, kteří hledají dobrého zubaře.

• 100% spokojenosti. Příjemný a profesionální přístup paní doktorky i sestřičky k zákroku , možnost objednání přes internet, včetně upozornění.
      Vše vždy na vysoké úrovni ... rozhodně doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a příjemná paní doktorka. I když mám se zubaři obvykle problém, zde je to fajn - mohu doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je profesionál. Perfektní ošetření, dobrý přístup a příznivé ceny. Rozhodně doporučuji.