MDDr.

Zubař

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 41 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů pouze po domluvě. Naše stomatologická ordinace je ambulantním nestátním zdravotnickým zařízením, zaměřeným na poskytování preventivn... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • pojistka Maxima

Dobrý den.Chtěla jsem Vás se zeptat. Pro vaši kliniku platí pojistka Maxima ?
    Děkuju

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    bohužel nemáme smlouvu.

• Michaela Kk

Dobrý deň, mohla by som sa opýtať,ako to máte so slovenskými študentami? Keďže nie som poistená v Čechách ale na Slovensku, ale chodím tam minimálne...

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Barbora Žižlavská

Dobrý den, pokud si ošetření uhradíte, není problém. Slovenské pojištění tu samozřejmě neplatí.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů pouze po domluvě.

Naše stomatologická ordinace je ambulantním nestátním zdravotnickým zařízením, zaměřeným na poskytování preventivní, diagnostické a léčebné péče. Ordinaci jsme otevřeli v září roku 2013 s cílem starat se o komplexní potřeby pacientů všech věkových kategorií.
    Objednací doby jsou krátké. Snahou je objednávat pacienty tak, aby doba strávená v čekárně byla minimální. Pacienty informujeme o postupu výkonů a terapie předem a vše pečlivě vysvětlíme. Samozřejmostí je, aby bylo ošetření co nejpříjemnější a bezbolestné.
    Pacientům nesmluvních pojišťoven a cizincům poskytujeme plnou zubní péči za přímou úhradu.
    Ordinaci moderně vybavenou se snažíme stále doplňovat novými materiály i přístroji. Taktéž se snažíme udržovat naše odborné znalosti na úrovni současné vědy a neustále se vzdělávat, zdokonalovat a rozvíjet.
    Spolupracujeme i s ostatními kolegy (ortodoncie,parodontologie,chirurgie), aby naše péče byla co nejlepší a nejkomplexnější.

Máme smlouvy s pojišťovnami : VZP-111, VoZP-201,ČPZP-205(217), OZP-207, ZPMV-211, RBP-213

Ordinační hodiny:

• paradentóza

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Super. Paní doktorka mne zbavila fóbie ze zubařů. Je skvělá a vždy se mi dostane velmi odborného ošetření.

• K

K paní doktorce jsem přešla od jiné, málo pečlivé, doktorky. Po zhotovení rtg snímku mi zjistila pět kazů. Strávila jsem tedy v jejim křesle už pěkných pár návštěv. Paní doktorka pracuje rychle a mám pocit, že i velmi pečlivě. Společně se sestřičkou vytvářejí v ordinaci pozitivní atmosféru, Pokud člověk požádá o umrtvení - bude mu vyhověno.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojena s peci od pani doktorky, rekne mi presne jake zuby opravi a informuje me cene toho zakroku. Jen doporucuji.

• S paní doktorkou jsem maximálně spokojený, v ordinaci panuje dobrá nálada a sehranost se sestřičkou je taky perfektní.Mohu jen doporučit :-)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem více než spokojená. Ošetření je rychlé a bezbolestné. Paní doktorka i sestřička jsou vždy velmi příjemné. U mé minulé lékařky byla každá návštěva zubaře strašákem již týden dopředu, u p. doktorky Žižlavské se ošetření nikdy nebojím. Neměnila bych.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy spokojenost s přístupem i provedeným zákrokem paní doktorky. Sestřička taktéž velmi příjemná!
    Líbí se mi objednání jak osobně tak i přes internet, kde je současně připomenutí termínu návštěvy.
    Doporučuji dalším pacientům, kteří hledají dobrého zubaře.

• 100% spokojenosti. Příjemný a profesionální přístup paní doktorky i sestřičky k zákroku , možnost objednání přes internet, včetně upozornění.
    Vše vždy na vysoké úrovni ... rozhodně doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a příjemná paní doktorka. I když mám se zubaři obvykle problém, zde je to fajn - mohu doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je profesionál. Perfektní ošetření, dobrý přístup a příznivé ceny. Rozhodně doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost a profesionální přístup, sestřička velmi příjemná, překvapila mě i příznivá cena, doporučuji!