MDDr.

Zubař

Kontaktní informace

• MDDr. Barbora Žižlavská

Bratislavská 2, 602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Více (2)

• Super. Paní doktorka mne zbavila fóbie ze zubařů. Je skvělá a vždy se mi dostane velmi odborného ošetření.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů pouze po domluvě.

Naše stomatologická ordinace je ambulantním nestátním zdravotnickým zařízením, zaměřeným na poskytování preventivní, diagnostické a léčebné péče. Ordinaci jsme otevřeli v září roku 2013 s cílem starat se o komplexní potřeby pacientů všech věkových kategorií.
      Objednací doby jsou krátké. Snahou je objednávat pacienty tak, aby doba strávená v čekárně byla minimální. Pacienty informujeme o postupu výkonů a terapie předem a vše pečlivě vysvětlíme. Samozřejmostí je, aby bylo ošetření co nejpříjemnější a bezbolestné.
      Pacientům nesmluvních pojišťoven a cizincům poskytujeme plnou zubní péči za přímou úhradu.
      Ordinaci moderně vybavenou se snažíme stále doplňovat novými materiály i přístroji. Taktéž se snažíme udržovat naše odborné znalosti na úrovni současné vědy a neustále se vzdělávat, zdokonalovat a rozvíjet.
      Spolupracujeme i s ostatními kolegy (ortodoncie,parodontologie,chirurgie), aby naše péče byla co nejlepší a nejkomplexnější.

Máme smlouvy s pojišťovnami : VZP-111, VoZP-201,ČPZP-205(217), OZP-207, ZPMV-211, RBP-213

Ordinační hodiny:

Pečetění zubů
    Fixní náhrady
    Bílá výplň
    Zobrazit všechny

Berete ještě nové pacienty (děti)?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda ještě berete nové pacienty (děti), mám čtyřletou holčičku a nedaří se nám najít zubaře (nebydlíme zde dlouho).
    Dobrý den, zavolejte si do ordinace a domluvte se.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K

K paní doktorce jsem přešla od jiné, málo pečlivé, doktorky. Po zhotovení rtg snímku mi zjistila pět kazů. Strávila jsem tedy v jejim křesle už pěkných pár návštěv. Paní doktorka pracuje rychle a mám pocit, že i velmi pečlivě. Společně se sestřičkou vytvářejí v ordinaci pozitivní atmosféru, Pokud člověk požádá o umrtvení - bude mu vyhověno.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojena s peci od pani doktorky, rekne mi presne jake zuby opravi a informuje me cene toho zakroku. Jen doporucuji.

• S paní doktorkou jsem maximálně spokojený, v ordinaci panuje dobrá nálada a sehranost se sestřičkou je taky perfektní.Mohu jen doporučit :-)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem více než spokojená. Ošetření je rychlé a bezbolestné. Paní doktorka i sestřička jsou vždy velmi příjemné. U mé minulé lékařky byla každá návštěva zubaře strašákem již týden dopředu, u p. doktorky Žižlavské se ošetření nikdy nebojím. Neměnila bych.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy spokojenost s přístupem i provedeným zákrokem paní doktorky. Sestřička taktéž velmi příjemná!
      Líbí se mi objednání jak osobně tak i přes internet, kde je současně připomenutí termínu návštěvy.
      Doporučuji dalším pacientům, kteří hledají dobrého zubaře.

• 100% spokojenosti. Příjemný a profesionální přístup paní doktorky i sestřičky k zákroku , možnost objednání přes internet, včetně upozornění.
      Vše vždy na vysoké úrovni ... rozhodně doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a příjemná paní doktorka. I když mám se zubaři obvykle problém, zde je to fajn - mohu doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je profesionál. Perfektní ošetření, dobrý přístup a příznivé ceny. Rozhodně doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost a profesionální přístup, sestřička velmi příjemná, překvapila mě i příznivá cena, doporučuji!