Amalgám

Od 350 Kč

Od 700 Kč

Od 500 Kč

MDDr. Barbora Žižlavská

Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů pouze po domluvě.

Naše stomatologická ordinace je ambulantním nestátním zdravotnickým zaří...

Léčené nemoci

• Zánět dásní
  • Zubní kaz
  • Paradentóza

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská ošetření zubního kazu

naprostá nespokojenost se způsoby poskytování péče, zanedbané kazy, preventivní prohlídky trvající 2-3minuty, naprostý nezájem o stav chrupu pacienta

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská Běžný termín

Nikdy jsem neměla s paní doktorkou problém, až do teď, když jsem přijela do ordinace na objednanou preventivní kontrolu a paní doktorka tam nebyla a až na místě jsem zjistila, že šla na mateřskou. Bohužel mi to nedal předem nikdo vědět, takže jsem ani netušila, že moje kontrola je zrušená. Dojíždím do Brna necelých 40 minut, takže bych uvítala, kdybych o tom byla předem informována. Objednaná jsem byla rok, o svém nástupu na mateřskou mohla své pacienty informovat mnohem dřív.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská Běžný termín

Paní doktorka mi dala vědet prostřednictvím sestričky, že je na mateřské, až když na ni nastoupila. Našla jsem si nového zubaře. Ten mi našel několik kazů (na ty mě upozorňovala i dentální hygienistka, ale doktorka řekla, že je vše v pořádku). Navíc musím jít trhat osmičky, se kterýma nikdy dle Žižlavské nebyl problém. K doktorce se už po její mateřské nevrátím. Preventivní prohlídka vždy trvala do 3 minut a odcházela jsem s tím, že je vše v pořádku. Bohužel teď vím, že tomu tak nebylo. Doktorka se k sestřičce chovala povýšeně, byla na ni nepříjemná a cítila jsem se v tom prostředí špatně. Občas jsem měla chuť jí říct, zda jí chybí slušné vychování…

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská ošetření zubního kazu

Paní zubařka se mnou nekonzultovala postup a výběr plomby v těhotenství. Provedení ošetření vedlo k tomu, že mi kousky jídla po každém jídle zůstávají v meziprostoru u plomby a způsobují častý zánět dásní. Návštěvy probíhají velmi rychle. Na objednání čekám velmi dlouho. Po změně zubaře mi nový zubař našel mnoho kazů, které jsou sice rozsáhlé, ale ne akutní a na které jsem nedostala upozornění.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská Běžný termín

Nerada píšu špatné recenze, ale rok po převrtání starých plomb mi paní doktorka oznámila, že jedna z nich vypadává a potřebuje korunku, možná i implantát. Chtěla jsem znát i druhý názor a zjistila jsem, že všechny plomby jsou odfláknuté a musím to absolvovat všechno znovu. Paní doktorka po 2 minutové preventivce přehlídla kaz a asi za týden jsem se musela vrátit, jelikož mi ho našla hygienistka. Ani pokusu o omluvu jsem se nedočkala. Místo toho stále rychlejší prohlídky a o aroganci paní doktorky ani nechci mluvit, trocha vlídnosti by ji nezabila. Nejsem bohužel sama, druhý názor jsem si vyžádala, protože jsem paní doktorce jednoduše nevěřila tak, jako na začátku. Nedoporučuji!

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská ošetření zubního kazu

Nejdříve mi paní zubařka pomohla, opravila spoustu zubů, kde byly kazy pod plombou. Bohužel však poslední dobou oprava zubu byla čím dál rychlejší, tím pádem i odbytá. Stále jsem se vracela s bolestí zubů, kdy v zubu, který opravila mi pod plombou zůstal kaz a dostal se do kanálků. Každou návštěvu kroutila hlavou jak je to možné, že se mi zuby tak rychle zkazí až do kanálků. Poslední návštěvu jsem jí nesla širokospektrální rentgen, paní zubařka "opravila" jeden zub a poslala mě domů s tím, že nemám další kazy. Na tom snímku jsem i já jako laik nějaké viděla. O měsíc později jsem šla na konzultaci jinam, našla mi 7 kazů, některé z nich opravdu nešly přehlédnout.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská bílá výplň

Šikovná, milá a má profesionalny pristup. Nemam ziadne negativne skusenosti, u pani doktorky som bola viackrat a vzdy pomohla. Som uplne spokojna

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská amalgám

Paní doktorka mi našla kazy pod plombama, které opravila a u dvou zubů čistila kanálky. Rok a půl po těchto opravách mi vypadla plomba a paní doktorka neměla čas, tak jsem šla k jiné. Všechny zuby měly znovu kaz pod plombou a rtg ukázal špatné zaplnění kanálku. Nedoporučuji. Paní doktorka nepoužívala ani koferdam, který by měl být naprostým standardem. Vždy se mnou byla rychle hotová. Silně pochybuji o kvalitě její práce.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

Až po odchodu a v nové klinice jsem se dozvěděla, že mi po čištění kanálků zůstal zalomený nástroj v korenu. Paní doktorka to musela vědět, nic neřekla a zub uzavřela plombou za nemalou částku. Nový lékař nyní řeší chronicky zánět a bojuje aby se zub vůbec zachránil. Opakovane jsem u Mudr. Žižlavské byla, stěžovala si na citlivost a velký mezizubní prostor, který mi po zaplombování zůstal. Odcházela jsem s radou "to si musíte čistit mezizubními kartáčky".
Její chování jsem vždy přešla v dobré víře, že svou práci provádí dobře. Bohužel.
Opravdu nedoporucuji!

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

Na doporučení dcery jsem navštívila ordinaci paní doktorky.
Ošetření bylo na vysoké profesionální úrovni. Děkuji.