Barbora Velká, ortodontista Ostrava

MUDr. Barbora Velká

Ortodontista Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Mudr. Barboře Velké a jejímu profesionálnímu týmu, který zajišťuje opravdu velmi dokonalý přístup a péči o pacienty. Ordinace paní doktorky Velké mě byla doporučena. Tým se o mě postaral z hlediska otisků zubů pro případná rovnátka. Dále jsem využila dentální hygienu. Ještě jednou děkuji celému týmu a paní doktorce! Opravdu profesionální přístup, určitě doporučuji využít těchto služeb! Petra

Rovnátka mi pomohla, léčba byla dlouhá rok a něco. Doporučuji ta neviditelná rovnátka. Jsou dražší, ale pohodlnější.

X

Názor přidán dne 08.08.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

X

Paní doktorka i všechny pomocnice jsou velice příjemné, na profesionální úroveni, bylo mi vše vysvětleno. Spokojenost s probíhající léčbou, paní doktorka má mou plnou důvěru, kdykoli je problém, nechybí vstřícnost. Doporučuji.

Dobrý den,
Absolutně souhlasím s hodnocením panem spokojeným, Jacqueli a zdravyPacient jsou úplně mimo. Pokud nechtějí využívat služby tohoto lékaře, popřípadě si na něj stěžují, tak proč tam vůbec chodí. My jsme s paní doktorkou nadmíru spokojeni a neměnili bychom za žádnou cenu. Přijde nám jako odborník a velice milá s lidským přístupem. Můžu jen doporučit.

Dobrý den, s tvrzenim pana "Zdravehopacienta" nemohu ani s nejmensim souhlasit, pani Doktorka je nejen odbornik na pravem miste, ale ke svym pacientum se chova s patricnou peci. Navstevuji ji jiz druhym rokem a muj deustruovany chrup opravdu prozrel a vdecim ji za opravdu nadherny usmev ktery se z mich ust line. Ohledne hygieny je zdravypacient uplne mimo protoze pani doktorka si vzdy umyva ruce a muzu rici ze to dela velice peclive. Ohledne dalsich pripominek muzu jen rici ze vsichni jsou jen lidi a delaji chyby. Nic mene pokud na to prijdou vcas (jako ze team pani doktorky vzdy prijde) je vsechno v poradku neni treba ji hanit po internetu a odrzaovat dalsi pacienty od tak dobreho odbornika jako pani Doktorka bezesporu je.

je velmi dobrá poté co jsme navštívili jednu lékařku a ona řekla že budeme trhat uby tak nám potom známá doporučila tady tuhle nemůžeme si ná si stěžovat je prosté užasná po 1roce a pul jsme bez rovnátek a spokojeni