Barbora Velká, ortodontista Ostrava

MUDr. Barbora Velká

Ortodontista Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Souhlasím, že paní doktorka není zrovna profesionál a docela často dělá chyby, v její ordinaci jde hlavně o to vydělat (je to mmj. nejdražší ortodentistka na Ostravsku). Spíše mě štvě, když pacient u ní leží v křesle a ona od něj odbíhá k dalšímu pacientovi za plentou. Jednou dokonce měla takto rozdělené tři pacienty současně. Co mě však štve ještě víc je, že si během toho střídání NEMYJE RUCE! ( toto jsem pozoroval téměř pří každé návštěvě, kdy aspoň psala v silikonových rukavicích- které mi pak strkala do pusy- na počítači). Její odbornost ješte nemohu pousudit poněvadž má léčba ještě neskončila, avšak mohu říct, že mi často upadávaly zámečky, což mi navíc při přeobjednávání dávála dost za vinu (jednou jsem dokonce odcházel i s hýbajícím se zámečkem z ordinace). Jinak o co si neřeknete to nemáte, samotná doktorka Vám toho moc neřekne. Aspoň, že prostředí a technologie jsou moderní (a snad i časteji myté...)

Prostředí je velice příjemné a pěkné, ale paní doktorka mi připadá, že to má docela na háku. Přijde mi, že jí je jedno jestli je aspoň trochu sympatická či nikoliv, hlavně ať se pacienti střídají jak na běžícím pásu a přesně jak tady píše pán nemá k nim žádný vztah. Celé mi to tam přijde docela zmatené. Napsali mi k mému zubaři jaké zuby má vytrhnout a spletly se a místo dvou dolních 4 mi napsaly na žádanku 5 a 4. Já byla naštěstí trhat první horní zuby, ale představa, že by můj zubař trhal jiný zub,podle toho jak bylo uvedené na žádance to mě málem omylo.Naštěstí si toho všimly a zavolaly mi.
Pak mi paní doktorka nalepila na zub zámeček a nevšimla si,že jsem tam měla ještě fazetku. Já jí tam měla několik let a už jsem o ni ani nevěděla, ale byla jsem na to poté upozorněna zubařem, že se před nalepením zámečku měla fazeta sundat, protože potom, kdyby se mi fazetka po několika letech odloupla měla bych zub víc vzadu než ostatní a mohla bych jít na rovnátka znova, nebo znovu na fazetku. A když jsem to paní doktorce řekla koukala na mě, jako bych spadla z višně. Něž jí to vůbec došlo. Poté mi řekla, že sundat mi jí musí můj zubař, tak jsem absolvovala cestu na ortodoncii jen kvůli tomu, aby mi zámeček odlepila. No přijde mi to trochu neprofesionální, ale to je můj názor. Hlavně mě zajímá jestli se mi ty zuby srovnají tak jak mají. To budu velice vděčná.Jinak mě zámečky drží pevně nemám s nimy problém.

Jsem z paní doktorky a jejích pomocnic v rozporu. Zdá se mi, že jejich ordinace je továrna. Pacienti se u ní střídají jeden za druhým a doktor nemá k pacientovi vztah. Na jedné prohlídce byla v ordinaci pouze pomocnice. Ta mi vyměnila gumičky a nedopatřením mi odloupla zámeček. Jelikož nebyla v ordinaci lékařka musel jsem jet znova 50 km do Ostravy zámeček přilepit a dávaly vinu za odlepení mě. Se zámečky mám problém pořád. Když mi lepily na dolní čelist zámečky odmítaly držet. Jel jsem během měsíce 3x lepit zámečky. Pokaždé, když mi je nalepily při prvním jídle asi 3 hodiny po lepení mi zámečky upadly. Poté se mě ptaly proč mi to upadlo, tak jsem řekl, že jsem jedl rohlík. Na to mi řekly ať příště rohlíky nejím. Nyní se odpad dolní čelisti zredukoval, ale jiným "padavým" problémům s nákusy apod. jsem se nevyhnul. I přesto, ale postupu paní doktorky důvěřuji a moje léčba dobře pokračuje dál a nemám s paní doktorkou jiný problém a z hlediska odbornosti ji můžu doporučit. Mé problémy pramenily z toho, že paní doktorka o svých pacientech nic neví a nepamatuje si je. Tohle by se asi mělo zlepšit a aspoň si problémy pacientů zapisovat, ať nemusí lepit zámeček na jeden zub třikrát, když vzápětí stejně upadne.