ORDINAČNÍ HODINY:

Čeština

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk

Umístění: MUDr. Azzam El Chaar gynekologické vyšetření

Pan doktor je naprosto skvělý, rozhodně doporučuji. Naše rodina jej navštěvuje desítky let a nikdy jsme neměli žádný problém.

Umístění: MUDr. Azzam El Chaar

Pan doktor je naprosto špičkový odborník ve svém oboru. Chodím k němu skoro 30 let, mám 2 krásné a zdravé děti. Je velmi milý, ochotný a lidský. Vřele doporučuji.

Ja k Panu doktorovi chodim od 18let co jsem cekala první dceru.Dve těhotenství jsem prožila u něj.Nadmíru spokojena pana doktora bych nemenila nikdy.Je ochotný vstřícný.Pracharova

Na pana doktora Azzama nemůžu říct půl křivého slova. Vždy pomohl, poradil a dokonce i tehdy, kdy nemusel. Podle mého je to doktor s velkým D a člověk s velkým Č. Neměnila bych...

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Přešla jsem k němu od lékaře, který jen kecal o těhotenství a nepřišel na nic. Pan doktor při první prohlídce zjistil zdravotní problém, a stanovil nutnost každoroční půlroční prohlídky. Pan doktor trpělivě odpovídá na všechny dotazy, je příjemný a při vyšetření na vše předem připraví. Velká pochvala rovněž příjemné sestřičce.

já jsem s PANEM doktorem velmi spokojená. Ve 20-ti letech jsem přišla o miminko v 6-tém měsíci těhotenství, poté 2 problémové těhotenství, syn je narozen předčasně, ale díky panu doktorovi je prcek v pořádku (někdy až mooc zdravý). Pak doktor mě opravdu dělal veškerá vyšetření, vysvětloval, radil. Je i člověk, nejen doktor. Babička zemřela na rakovinu děložního čípku, proto si vážím pana doktora, že mi dělá pravidelné kontroly čípku, abychom nic nezameškali. Čeština-nevím , jak kdo-ale já mu rozumím výborně. Sestřička je taky skvělá, když jdu jen na pilulky, už mě upozorní, že mám jít na prohlídku. Dříve jsem chodila ke Kudrnovi, nepíši záměrně doktoru Kudrnovi, protože ten se více zabývá jeho plastickou chirurgií než pacientkami na gynekologii. První dítě, o kterém jsem přišla v 6-tém měsíci, nemělo končetiny a mělo rozštěp páteře, pan Kudrna mi ale nedělal utrazvuky, kdyby ano, mohla jsem jít na potrat ve 3 měsíci, kdy by tyto anomálie byly rozpoznatelné. Na otázku, proč mi ultrazvuky nedělal, mi řekl, že se tím nebudeme zabývat, ale dáme si pozor na další těhotenství. U takového doktora jsem už samozřejmě zůstat nechtěla. Jsem ráda, že se mě PAN doktor Azzam po tom ujal a děkuji mu za to, že mám nyní 2 zdravé děti.

G

Po přečtení příspěvku paní Aleny mi to nedá a musím s ním nesouhlasit a popsat své zkušenosti, protože jsem měla hodně podobné potíže jako ona. K panu doktorovi chodím léta, v jeho péči jsem zvládla i dvě těhotenství. Když jsem čekala první dítě, také jsem přišla za panem doktorem s pozitivním testem z lékárny. Tehdy udělal pan doktor ultrazvuk, na kterém se zatím těhotenství neprojevilo a dal mi na výběr, že buď počkáme 14 dnů a budeme ultrazvuk opakovat, nebo mi udělá vlastní citlivější test. Půl roku před tím se mi stalo, že jsem si také udělala těhotenský test z lékárny, byl pozitivní a test u pana doktora vyšel negativně. Proto jsem si to nechala potvrdit jeho testem. U prvního těhotenství jsem toho na ultrazvuku také příliš neviděla, protože nešlo natočit monitor, ale lékař vše ochotně a trpělivě ukázal a vysvětlil manželovi a mé mamce, která byla také zvědavá. Při druhém těhotenství jsem už viděla všechno i já, protože pan doktor pořídil monitor jenom pro pacientky a taky modernější ultrazvuk. Od kamarádek, které navštěvují jiné gynekologické ambulance vím, že někteří gynekologové nepovolují k vyšetření manžela nebo děti, natožpak, že by jim něco ukazovali nebo vysvětlovali. U druhého těhotenství jsem v šestinedělí také prodělala zánět prsou s vysokými horečkami. Pan doktor mi naordinoval antibiotika a upozornil mně, že u kojení je výběr antibiotik hodně omezený, že to zabere i na snížení horečky, ale malý z toho může mít průjmy. Teplota mi klesla hned druhý den. Paní Aleno, pokud vám nic nebylo, tak nechápu, proč vás nechali lékaři v nemocnici pět týdnů bezdůvodně ležet. Asi tomu taky nerozumí. Vy zřejmě nebudete nikdy s ničím spokojená.

Když jsem 2 měsíce běhala po doktorech s tím, že mě bolí v pravém podbříšku a nikdo mi to nevěřil a posílali mě od doktora k doktorovi, jediný pan doktor stál za tím, že to bude slepák.. Díky něj jsem se dostala do nemocnice po téměř 3 měsících bolestí.. (jinak bych stále běhala jak blázen od doktora k doktorovi).. Vždy vystupuje příjemně, s citem.. Neměnila bych.. K námitkám na jeho češtinu: Já a mnoho a mnoho žen (jeho pacientek) mu rozumí a bez problémů a když ne, stačí se zeptat od toho máme ústa, nejsou na ozdobu, ale na to abychom se zeptali když nerozumíme nebo něco nevíme.. S jeho češtinou jsem nikdy neměla problémy.. Ohledně antikoncepce jak si tady někteří stěžují, antikoncepci si můžete "vybrat". Pokud nechcete antikoncepci za 600 řekněte si o levnější.. Jde to, udělala jsem to a mám jí.. A slečně Martě mohu jen říci, že je zvláštní, že já jsem šla na první prohlídku jen o rok později a bylo mi vše vysvětleno, když jsem se na cokoli zeptala, bylo mi odpovězeno a ještě divnější je, že nazýváte Postinor antikoncepcí.. Ano Postinor je antikoncepcí ale jen do 48 hodin po styku a tím pádem je to vážně jen pilulka PO.. Nevěřím tomu, že jste přišla a řekla že chcete HA a pan doktor vám napsal Postinor, to je jen nějaký váš komplex vůči panu doktorovi.. Nebo druhou variantou je to, že jste přišla a řekla jste že jste měla nechráněný sex a chtěla by jste HA, ano v tom případě věřím, že vám napsal Postinor..
Takže na konec pana doktora vážně doporučuji.. Vždy mi pomohl, poradil, je příjemný, jedná s citem a dokáže z někdy nepříjemných věcí udělat i věci celkem snesitelné..

DOBRÝ DEN NEJSEM PACIENTKOU PANA DOKTORA ALE PŘEMÝŠLÍM ŽE SE JÍ STANU JIŽ DVAKRÁT SE MI STALO ŽE SEM MĚLA ZDRAVOTNÍ PROBLEM A MUJ DOKTOR BUD NEMĚL ORDINAČNÍ DEN...TAK SEM VYHLEDALA JEHO POMO...NIKDY MNĚ NEODMITL BYL VELICE MILY USMEVAVY A VSTRICNY SPRAVNE URCIL PRICINU A NASADIL LECBU MO DĚKUJI A DOPORUČUJI

Zatím nejlepší gynekolog z 5ti, které jsem při svém stěhování měla. Inteligentní, bezprostřední, ochotný pomáhat, všímavý (řeší i problémy, které s gynekologií nesouvisí). Máte pocit, že Vás snad vyléčí ze všeho. Fakt super!!!

ORDINAČNÍ HODINY:

Po: 7:30 - 15:00