ORDINAČNÍ HODINY:

Čeština

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk

MUDr. Azzam El Chaar

Vždycky jsem si ho taky chválila a byla jsem spokojená, ale pokud mi předepisoval antikoncepci a chodila jsemki němu na preventivní prohlídky. Když jsem přišla se zpávou, že jsem těhotná, dostala jsem kartáč, proč používám těhotenský test z lékárny, že zbytečně vyhazuju peníze. Dostala jsem jiný od něj za 100 Kč. Kupodivu ukázal stejný výsledek jako ten z lékárny za 20 Kč :) Na ultrazvuky se mnou musel chodit manžel, protože měl monitor otočený k sobě, nikdy mi nic neukázal, za fotky jsem platila, jen mi řekl, že je vše v pořádku. Manželovi aspoň občas něco ukázal. Ke konci těhotenství mě děsil, že mám vysoký tlak, předepsal mi kapky. Na příbalovém letáku bylo výslovně napsáno, že nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy. Když jsem mu volala, jestli se nespletl, byl velmi nepříjemný a prý se nemám na nic ptát a uživat je, když mi je předepsal. V rodině máme bývalou sestřičku z porodního oddělení, které jsem se ptala - říkala, ať to raději vyhodím, tak jsem tak učinila. Tlak byl podle pana doktora pořád hodně vysoký. Asi 5 týdnů před plánovaným porodem mě poslal na rizikové oddělení do Baťovy nemocnice a to hned druhý den. Když jsem se ptala, co se děje, řekl, že nic. Celou noc jsem nespala a do rizikovky jela rovnou se sbalenou taškou... Tak na mě čučeli jak puk, co tam dělám, navíc bez papírů, které měl poslat a tlak mám prý úplně vzorový. Do porodu si mě tam nechali a vše bylo úplně v pořádku. Když se nám narodila naše holčička, do 3 týdnů jsem dostala zánět prsa. Náš milý doktor mi napsal antibiotika a na víc jak 40° teplotu prý nemám nic brát, ono to klesne samo. Večer jsem měla skoro 41 teploty, a tak jsme fičeli do nemovnice. Udělali mi vyšetření, dali antibiotika vnitrožilně, předepsali léky na sražení teploty a že mi má gynekolog na kontrole po týdnu udělat odběry krve, ať víme, jakou mám sedimetaci. Po týdnu jsem se dověděla, že taková vyšetření jsou zbytečná, že on to nedělá, a do karty mi napsal, že jsem odmítla vzít další krabičku antibiotik. Na upozornění, že má z toho moje ani né měsíční dcera průjmy, řekl, ať to řeším s pediantrem, že on má léčit mě, ne děcko.
A tak jsem skončili :) Omlouvám se za román, ale nemohla jsem si to odpustit.
PS : Sestřička úžasná :)

Nemám dobré zkušenosti. Když jsem začala k tomuto doktorovi chodit, tak byl milý a pořád se usmíval. Když mi ale nastaly problémy, tak mi jen předepsal léky a vůbec mi nevysvětlil, co mi je. Řekl jen, že to bude dobré. Odstěhovala jsem se a nastoupila do práce a žádala ho o přehlášení k jinému doktorovi. Slíbil, že mu pošle výpis z karty. Ta mému novému doktorovi ale nedorazila a když jsem za ním byla, tak mi stroze odpověděl, že papíry byly odeslány. Neměl vůbec snahu s tím cokoliv dělat dále. Rozhodně nedoporučuji.

ORDINAČNÍ HODINY:

Po: 7:30 - 15:00