Ordinace specialisty - ortopedie
Krškova 807, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Jiný

Nejlepší lékař jaký mě kdy léčil. Naprosto bezchybný a účinný byl také jeho postup při léčení mého tehdy malého syna pře lety. Více takových jako on!

Pan doktor opravdu velmi milý vysvětlí a hned jednà .Po prví návštěvě po doporučení kamaráda jsem moc spokojená a věřím ,že teď už se mi od bolesti jen uleví.Dekuju a vážím si takových panů doktorů jako je Pán Doktor Zabilka kéž by vás bylo více .

Prvni ortoped co byl ochotny opravdu lecit, s citem, skvely pristup. Naprosto jednoznacne doporucuji!

Na pana doktora jsem narazila vicemene nahodou a byla to skvela volba! Velmi mi pomohl a i dalsim lidem z meho okoli, ktere jsem k nemu doporucila. Vzdy se snazi vyjit vstric a vyresit vse co nejdriv a navic dukladne a s citem! Vrele doporucuji!!!

vyborny lekar,mohu doporucit

Je slušnej, hodnej a profesionální. Jakékoliv negativní hodnocení zsou zcestné.

U pana doktora Zabilky jsme byli s manželem oba, přišli s akutním problémem a doslova odešli bez bolesti. V případě problému se s důvěrou opět vrátíme. Lenka a Jan

Pan Dr.Zabilka je jedním z výjimečných, obětavých a "lidských" lékařů. Pro stanovení správné diagnozy a poté stanovení léčby udělá vždy maximum. Já i rodinní příslušníci jsme skutečně velmi spokojeni s jeho péčí. Vřele jej doporučuji!!!

Tohoto lékaře všem doporučuji! V lednu mě začalo pobolívat koleno. Bohužel to nepřestávalo a bolest se stupňovala. Zašla jsem tedy za svým lékařem. Ten mě naprosto ignoroval a na koleno mi skoro nesáhl. Jeho diagnóza zněla - "Máte to namožené, dávejte si obklady."
Přišlo mi to divné, protože už jsem měla stovky namoženin, ale tohle jako namoženina nevypadala.
Můj přítel měl již tu čest navštívit pana doktora a tudíž mi ho doporučil.
Překvapil mě velmi milý přístup a i to jak mě ve všem vyslechl. Sáhl mi na koleno. diagnóza zněla - "Máte poškozený meniskus." To je celkem rozdíl oproti namožené noze.
Injekci do kolene se rovnalo pohlazení. Vůbec to nebolelo na naopak jsem ji další návštěvu vyžadovala =)
Před dvěma lety lítala měsíc po nemocnicích aby mi zjistili co mám s rukou, že mě furt tak bolí. Děsítky doktorů jsem navštívila, čtyry nemocnice probrouzdala a nic. Dělali mi spousty testů na všechno. Nic. Až pan doktor Zabilka mě s tím poslal na RTG a to jsem se o tom jen zmínila, při prohlídce kolene. Diagnóza - pokročilá artróza.
Všem tohoto pana doktora doporučuju. Já jsem s ním na 100% spokojená!!! =)

Já mám zkušenost dobrou. Byla jsem u něj zatím jen jednou, ale rozhodně nemám sebemenší pochybnost a příště k němu půjdu zas. Můj problém se poctivě pokoušel odhalit různými prostředky, to, že výsledek zatím ještě jasný není, neznamená, že by nebyl dobrý doktor. Dostala jsem nějaká doporučení a na příští prohlídce se uvidí.