Husova 1115, Chodov
Veterinární ordinace pro malá zvířata

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Jako doktor je určitě výborný, ale jeho chladný přístup ke zvířatům a lidem a neochota, když mu někdo zavolá, je hrozná.

W

Sousedů psa léčil na nemocnou páteř a pejsek před pár dny zemřel na nemocné ledviny. To je už je čtvrtý pes v mém okolí, kterého takhle "pohřbil" špatnou léčbou. Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Pan doktor podle RTG, který nám dělal, našeho pejska tři roky léčil s tím, že má špatný kyčel. Připravoval nás i na nákladnou operaci kyčle. K dnešnímu datu jsme za léčbu kyčlí dali cca 5000 Kč. Když jsme nyní byli u jiného veterináře na novém RTG (v Kraslicích), kyčle má úplně perfektní, nikdy žádnou vadu kyčlí neměl. Celý problém je v páteři - má vrozenou vadu. A to poznal ještě před RTG, z pouhého pohledu na psa - pes stál křivě.

Z toho plyne moje hodnocení, že pan Tuček je neschopný veterinář. Nechápu, jak nedokáže rozeznat špatný kyčel od špatné páteře. Nehledě na to, že svou práci bere opravdu jako práci. Ke zvířatům nechová žádnou úctu (v porovnání s ostatními veterináři). Tohoto veterináře NEDOPORUČUJI!!!

Pan Tuček býval kdysi dobrý veterinář. Dnes už bych mu nesvěřila ani pavouka. Opakovaně špatně vyšetřil naše domácí mazlíčky a dokonce našeho první pejska doslova pohřbil. Pohotovost panu doktorovi neříká "pane". Léčil ho po telefonu několik hodin, až nakonec mi pejsek zemřel v náručí. Vůbec se neobtěžoval přijet. To samé udělal i mojí známé - s rozdílem, že jí vůbec telefon nezvedl. Popravdě kdybych tady napsala všechny zkušenosti (i od známých), nebylo by to hodnocení, nýbrž seminární práce nejhorších zkušeností s veterinářem. Rakovinu 15 leté fenky léčí operací za několik desítek tisíc (překvapivě po několika měsících zemřela) - ale to bylo v době, kdy stavěl rodinný dům. Teď už ho má dostavěný, tak snad už takto neléčí. Ale kdo ví... Nikdy jsem ho neviděla, že by jediné zvíře pohladil. Jde vidět, že svou práci bere opravdu jako práci a že jí dělá pouze pro peníze.