MUDr. Antonín Procházka

Zubař Více

Chotěšov 1 adresa

U Porcelánky 230, Chotěšov

Vždycky jsem byla vyklepaná, když jsem měla navštívit zubaře. Od té doby, co jezdím k MUDr. Procházkovi, se v podstatě těším. Pan doktor mi vše před zákrokem vysvětlí, tak se nebojím, ovládá velice dobře psychologii člověka. A důležité je, že nevybírá za výkony hrazené pojišťovnou jako v jiných ordinacích a má velice lidské ceny, žádný zlatokop. Doporučuji. Linda

Lidsky mi přístup pana Procházky přijde přátelský a profesionální zároveň. Odborně, (což nedovedu sice úplně posoudit, ale na základě výsledků jeho zákroků) se jedná o zubaře s mnohaletými vysoce kvalitními zkušenostmi. Jezdím za ním až z Prahy a každému doporučuji. Zákroky bezboletné a pokud to někdy trochu zabolelo, bylo to vinou mého přístupu k zubům. Děkuji rovněž sestře...

Naprosto souhlasím s předešlým hodnocením této zubní laboratoře. S MUDr. Procházkou jsou opravdu fantastický tým. Takové zubní náhrady nedělají nikde v okolí, je škoda, že o tomto materiálu pacienti nevědí, bylo nás spokojených pacientů daleko víc.

Nikam jinam nechdím,jsem spokojená s péčí i ošetřením,má zlaté ruce,jak se lidově říká.

Vřelé díky panu doktorovi a jeho manželce za nové protézy z termoplastu se kterými jsem naprosto spokojená. Tento materiál má jedinná laboratoř v Plzni paní Procházkové, super kvalita.Určitě doporučuji. Jindra

Ano,souhlasim se vsemi. Pan doktor je opravdu velice hodny a dobre zna telo i dusi cloveka. DEKUJI MU.

S tak lidským přístupem jsem se u zubařů ani lékařů ještě nesetkala. Konečně se nebojím chodit k zubaři, protože pan doktor je velice citlivý a dokáže rozptýlit Vaše pochybnosti.

Děkuji doktoru Procházkovi,že se již nebojím a mám konečně po letech po fobii ze zubařů.Je velice citlivý k pacientům, pracuje rychle a dobře, proto má neustále plnou čekárnu.Vždy mi vyjde vstříc a ordinuje již od 5ti hodin od rána.

Rozhodl jsem se napsat nejlepší hodnocení této laboratoři. Zhotovili mi zde skeletovou náhradu z nového materiálu Bredent, naprosto bezkovovou, nechtěl jsem věřit, že něco takového existuje, ale jsem nadšenej. Otisky provádí MUDr. Procházka v Chotěšově, jsou s laboratoří skvělý rodinný tým. Nebojte si tam zavolat a budete mít zuby jako fík a nepraskají jako od jiných laboratoří.

nejlepší