Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pan doktor je fajn. Vždy s dobrou náladou. Chodím k němu jednou za rok a pokaždé se poptá jak se mám a tak.

Na sestřičku mám náhled neutrální, zažila jsem lepší a příjemnější, na druhou stranu na mě nebyla nijak protivná, jen působí bez zájmu... S panem doktorem jsem velmi spokojená, vtipkuje, nezažila jsem, aby měl špatnou náladu :-)

U pana doktora jsem byla dvakrát. Od dětství mam alergie, ekzém, astma. Pan doktor se mi vyloženě vysmíval do obličeje a jeho diagnóza , že jsem úzkostlivá muj ekzem nezahnala. Na druhé návštěvě v období jara a zvýšené alergie- dušnost- otoky očí- rýma vůbec nehodlal vybavovat. tak arogantní přístup jsem jinde nezažila. U současné alergoložky mam po její léčbě minimalní potíže.

Sestra je nepříjemná, ale pan doktor je velice příjemný, dá se s ním popovídat.. Nemám s ním problémy.. Jakýkoli problém okamžitě řeší, nikdy jsem s ním neměla problém.. Naposledy si semnou povídal a byl příjemný.. Málokdy najdete tak příjemného pana doktora.. Jediné co snižuje hosnocení je jen sestra, která je stále nepříjemná.

S panem doktorem i se sestřičkou jsem velice spokojena.

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Je vždy usměvavý a milý, sestřička je taky v pohodě.

Doktor veselá kopa,ale sestra bubák!!

Doporučuji velmi, pan doktor je příjemný, ochotný a znalý svého "řemesla". Navíc má bezvadnou sestřičku, která na to možná nevypadá, ale je velmi příjemná a šikovná.

velmi dobrý

Vždy ochotný ... příjemný ... navštěvuji pana doktora přes dvadcet let, ještě od dob co měl ambulanci na interní klinice v nemocnici. Setřičku má stále stejnou a ta je také velmi ochotná a přívětivá. Dobře reprezuntuje ordinaci.