MUDr. Antonín Minařík

Praktický lékař Více

Kašava 1 adresa

Privátní praktický lékař
č.d. 203, Kašava

Nic nevysetruje,vzdycky jen napise prasky,a prijdte zase za tyden.
Kdyz jsem byl u neho pro potvrzeni do autoskoly,nemeril mi ani zrak,jen sem vyplazl jazyk,500kc a sel sem.

Myslím si,že je to vynikající praktický a rodinný lékař a jistě mi dají za pravdu všichni pacienti,kteří jsou v péči tohoto pana doktora.

Musím konstatovat,že sleduji práci pana doktora řadu let a myslím si,že je vynikající praktický lékař.Svým velmi vstřícným přístupem může být vzorem ostatním lékařům.
Prototyp správného rodinného lékaře a jeho vztah k lidem i starým,je příkladný.
Jsme rádi,že ho tady máme !

Já i celá rodina chodíme k tomuto lékaři více jako 25 let a jsme velmi spokojeni s lékařskou péčí,kterou poskytuje nám i našim známým.
Mrzí mně,že se zde objevují hodnocení od lidí,kteří nenajdou odvahu se podepsat-pokud by se podepsali a uvedli svůj kontakt,určitě bych pana doktora rád zastupoval proti těmto lidem u soudu.Najdete odvahu a zveřejníte svoje jméno a adresu ?

Myslím si,že pan doktor je velmi dobrý obvodní lékař.O celou rodinu se už mnoho let
po stránce zdraví stará příkladně,včetně babičky,která si péči nemůže vynachválit.
Má velice lidský přístup i ke starší generaci,což se u jiných řéct nedá.A ti co píšou špatné hodnocení by se v prvé řadě měli zamyslet sami nad sebou,nebo se nechat vyšetřit psychiatrem.

Velmi dobrý praktický lékař,absolutní spokojenost.

Chodíme s manželkou k panu doktorovi přes dvacet let a jsme velmi spokojeni.
A nechápu ty,kteří píšou horší hodnocení,ať tedy chodí jinam. Ale asi jsou to jen
zkrachovalé existence.A chci jim vzkázat,všichni kdo od pana doktora odešli se moc rychle vraceli zpět.

podle mých vlastních zkušeností a všech mých známých,kteří k tomuto praktickému lékaři chodíme,jsme všichni velmi spokojeni.I podle druhých praktických lékařů je velmi dobrý diagnostik a lidem se do maxima věnuje.Jsme moc spokojeni.Za žádnou cenu bychom obv.lékaře neměnili...