Antonín Minařík, praktický lékař Lukov

• všeobecný praktický lékař
  • diabetologie
  • rehabilitační a fyzikální medicína
Zobrazit více

Dobrý den,musím se přiznat,ze vlastní zkušenost s panem doktorem Minaříkem nemám jsem totiž u jiného prakt.lékaře a jsem zato velice ráda.
Jelikož stížností a problémů s ním má spousta lidí.
Opravdu se ho nebojím nazvat šarlatánem,pač když nemocný pacient za ním přijde do ordinace je naprosto běžné,že se ho pan doktor zeptá,co za léky by si asi tak přál předepsat nebo pacienta s velkou bolestí zad sám pan doktor se pokouší napravit,tak že na něm klečí a rada pana doktora zní: "5 štaprlek slivovice a horká vana"..pokud se pacient neutopí musí samozřejmě druhý den opět k panu doktorovi přijít,ještě v horším stavu než byl o den dříve!!
O tom,že tlak pan doktor měří přes oblečení o tom tady nebudu ani mluvit,ikdyž proč bych neměla :)
Případů a nespokojených lidí s panem doktorem bohužel přibývá a proto nemůžu vůbec pochopit proč nadále u něho setrvávají.

Absolutně nechápu,že tomuto lékaři ještě nevzali diplom.To,co si on dovolí,již hraničí s drzostí.Jeho přístup je absolutně nejhorší ze všech,které znám!!!

Naprosto souhlasím s Mirkem Č. Divím se, jak takový člověk udělal základní školu, o medicíně nemluvě. S diagnózou musí přijít pacient sám, jinak se nic nedozví - doktůrek jen otevře šuplík a podá vám nějaký pokusný preparát. Koluje tu po vsi historka, jak jednomu chlapovi taky něco předepsal, chlapa pak sice v nemocnici zachránili, on došel za MUDr. Minaříkem, a že prý, co to předepsal. "To já jsem jen zkoušel.." V tu ránu ležel pan doktor s monoklem pod stolem... "To já taky jen zkouším...", řekl pacient...
Jinak je geniální - vezme 30kč, řekne vám pár vět, "změří" tlak (pokaždé stejný u většiny lidí) NĚCO sepíše - a ejhle! - posléze zjistíte ze zdravotní karty, kolik měříte a vážíte, jaký máte cukr a cholesterol, břicho že máte měkké, jazyk plazí středem, atd. atd. ...
Doporučuju vidět jej na vlastní oči, takový komediant se těžko popisuje.

• všeobecný praktický lékař
  • diabetologie