MUDr.Minařík Antonín všeobecný praktický lékař
Hradská 309, Lukov

• všeobecný praktický lékař
  • diabetologie
  • rehabilitační a fyzikální medicína
Zobrazit více

Dobrý den,musím se přiznat,ze vlastní zkušenost s panem doktorem Minaříkem nemám jsem totiž u jiného prakt.lékaře a jsem zato velice ráda.
Jelikož stížností a problémů s ním má spousta lidí.
Opravdu se ho nebojím nazvat šarlatánem,pač když nemocný pacient za ním přijde do ordinace je naprosto běžné,že se ho pan doktor zeptá,co za léky by si asi tak přál předepsat nebo pacienta s velkou bolestí zad sám pan doktor se pokouší napravit,tak že na něm klečí a rada pana doktora zní: "5 štaprlek slivovice a horká vana"..pokud se pacient neutopí musí samozřejmě druhý den opět k panu doktorovi přijít,ještě v horším stavu než byl o den dříve!!
O tom,že tlak pan doktor měří přes oblečení o tom tady nebudu ani mluvit,ikdyž proč bych neměla :)
Případů a nespokojených lidí s panem doktorem bohužel přibývá a proto nemůžu vůbec pochopit proč nadále u něho setrvávají.

nikdy nebyl s tímto lékařem žádný problém a jde vidět, že se ve svém oboru vyzná.

obracíme se na provozovatele těchto stránek....proč neprovádíte selekci vulgárních příspěvků,když jasně vidíte,že příspěvek z 30.3.2011 musel psát opravdu vážně duševně nemocný člověk !!!

Jedná se o výborného praktického lékaře.Absolutně nechápu ty,kteří se mohou vyjádřit jinak.Hlavní atributy tohoto praktického lékaře jsou:slušnost,korektnost,empatie,velmi dobrý vztah ke starým lidem.A hlavně zájem o nemocného a snaha nemocnému pomoci.Myslím si,že i odborně je na tom dost dobře...proti ostatním.

Já mohu potvrdit jen a jen tu nejlepší péči,které se mi od pana doktora dostalo za 18 let,které k tomuto praktickému lékaři chodím a taky mým nejbližším a dalším známým.Vážím si jeho práce a byl bych rád,abych se takto mohl vyslovit i o jiných lékařích,což bohužel nemohu.Jinak bych byl velmi rád,kdyby dotyčný,který viz výše psal urážlivé věty vůči tomuto lékaři,aby zveřejnil své jméno a adresu.Jako právník se rád ujmu zastupování pana doktora u soudu a věřte,že udělám všechno pro to,aby dotyčný olitoval těchto urážek.A podotýkám,že budu přirozeně tohoto lékaře zastupovat bezplatně !

Chodíme s manželkou k panu doktorovi přes dvacet let a jsme velmi spokojeni.
A nechápu ty,kteří píšou horší hodnocení,ať tedy chodí jinam. Ale asi jsou to jen
zkrachovalé existence.A chci jim vzkázat,všichni kdo od pana doktora odešli se moc rychle vraceli zpět.

MYSLÍM,ŽE JE VYNIKAJÍCÍ PRAKTICKÝ LÉKAŘ ! vÍCE TAKOVÝCH !!!!!!!

S tímto panem doktorem mam dobre zkusenosti. Vzdy se chova vstricne, jiz nekolikrat jsem byla nemocna, diagnozu mi stanovil spravne, a leky ktere mi predepsal mi vzdycky zabraly a uzdravila jsem se. To je prece nejdulezitejsi. Pri tezsich nemocech me radeji poslal i na nekolik ruznych vysetreni, snazil se opravdu nic nezanedbat. Dodrzuje ordinacni dobu, coz u nekterych lekaru opravdu postradam. Clovek, ktery uzdravuje lidi, se da jen tezko označit za komedianta. Komedianti jsou spis lide, kteri trpi hypochondrii a kdyz jim to nevyjde, tak je spatny doktor ze? Mimochodem nikdo neni neomylny, to bychom si meli uvedomit. A co se týká poplatků u lékaře, které se vám nelíbí, tak se stížnostmi byste se spiš měli obrátit na ministerstvo zdravotnictví nemyslite?

Absolutně nechápu,že tomuto lékaři ještě nevzali diplom.To,co si on dovolí,již hraničí s drzostí.Jeho přístup je absolutně nejhorší ze všech,které znám!!!

Naprosto souhlasím s Mirkem Č. Divím se, jak takový člověk udělal základní školu, o medicíně nemluvě. S diagnózou musí přijít pacient sám, jinak se nic nedozví - doktůrek jen otevře šuplík a podá vám nějaký pokusný preparát. Koluje tu po vsi historka, jak jednomu chlapovi taky něco předepsal, chlapa pak sice v nemocnici zachránili, on došel za MUDr. Minaříkem, a že prý, co to předepsal. "To já jsem jen zkoušel.." V tu ránu ležel pan doktor s monoklem pod stolem... "To já taky jen zkouším...", řekl pacient...
Jinak je geniální - vezme 30kč, řekne vám pár vět, "změří" tlak (pokaždé stejný u většiny lidí) NĚCO sepíše - a ejhle! - posléze zjistíte ze zdravotní karty, kolik měříte a vážíte, jaký máte cukr a cholesterol, břicho že máte měkké, jazyk plazí středem, atd. atd. ...
Doporučuju vidět jej na vlastní oči, takový komediant se těžko popisuje.