Milady Horákové 116/109, Praha
Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
242 48.....

Antikoncepce

Běžný termín

Cytologie +12 Více

EPILAČNÍ LASER

Folikulometrie

Foto plodu

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. Nově poskytujeme estetické služby-špičkový EPILAČNÍ LASER /tel v době ordinačníc...

• neplodnost

Komplexní vyšetření

Odborná konzultace

Screening vvv v 1. trimestru těhotenství

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství

Ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Zavedení iud

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Nejlepší pan doktor na světě :-).Se vším mi vždycky ochotně poradí a pomůže.
Děkuji pane doktore:-).

Mili, citlivy pristup pana doktora. sestricka je velmi prijemna a mila. Ordinaci pana doktora muzu doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Prohlídka po sestinedeli

Skvělý lékař s citlivým a lidským přístupem, který má velkou praxi a je schopen poradit i ve složitých případech. Mohu jedině doporučit!

Pan doktor je báječný, nejen, že je výborný gynekolog o jehož vyšetření skoro nevíte, ale je vtipný, vždy dobře naladěný a návštěva u něj je radost. Prostředí moderní a příjemné, sestra milá, samá superlatva!

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Pokud přemýšlíte nad změnou svého lékaře neváhala bych. Všechno potřebné vysvětlí, prostředí je velmi příjemné a paní sestřičku jsem zatím zažila také vždy milou a usměvavou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál prevence + oddaleni periody kvuli dovolene

Pan doktor je velice napomocny, vzdy mi poradi a jeste je u nej velmi uvolněná atmosfera se spousty vtipu, coz mi vyhovuje a nepripadam si vubec trapne. Dekuji

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Preventivní prohlídka

Chodím sem už šestým rokem, pan doktor je velice milý, při vyšetřování je citlivý, prostředí je příjemné. Doporučuji všema deseti ????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Prevence

Pan primář je velmi pozorný a pečlivý. Díky smskove připomínce věděla jsem že je čas na prevence. Všem ženám můžu jedině doporučit.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Poporodní inkotence, půlroční kontrola, problém s kvasinkami

Pan MUDr. velmi profesionálně vyšetří a následně doporučí danou léčbu. Vše vysvětlí velmi zřetelně a i z humorem. Za mě určitě vše jen pozitivní.

K panu doktorovi chodím již rok a proto jsem si nechávala dostatečnou dobu než napíšu recenzi. Přešla jsem od dřívější lékařky na začátku těhotenství a mohu říct, že s panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Je vždy velmi klidný, pozitivně naladěný a díky němu jsem přestala mít z tak citlivých návštěv strach. Když jsem přišla s velkým strachem o miminko ve 22tt kvůli bolestem, pan doktor si se mnou popovídal, prohlédl mě a velmi mě uklidnil! Vůbec nevypadal že ho otravuji, stejně tak jako kdykoliv jindy kdy jsem měla strach.

Při vyšetření je velmi citlivý a opatrný, vše vždy vysvětlil a ukázal, a tak jsem odcházela informovaná a srozuměná. Nikdy jsem dlouho nečekala a sestřička je učiněný zázrak.

Pana doktora tedy velmi doporučuji každé ženě, která se u svého gynekologa necítí z jakéhokoliv důvodu dobře. U pana doktora budete v těch nejlepších rukách.

• neplodnost
  • bolesti v těhotenství