Milady Horákové 116/109, Praha
Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
242 48.....

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Ultrazvuk +12 Více

Ultrazvuk plodu

Cytologie

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. Nově poskytujeme estetické služby-špičkový EPILAČNÍ LASER /tel v době ordinačníc...

• neplodnost

• Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál prevence + oddaleni periody kvuli dovolene

Pan doktor je velice napomocny, vzdy mi poradi a jeste je u nej velmi uvolněná atmosfera se spousty vtipu, coz mi vyhovuje a nepripadam si vubec trapne. Dekuji

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Preventivní prohlídka

Chodím sem už šestým rokem, pan doktor je velice milý, při vyšetřování je citlivý, prostředí je příjemné. Doporučuji všema deseti ????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Prevence

Pan primář je velmi pozorný a pečlivý. Díky smskove připomínce věděla jsem že je čas na prevence. Všem ženám můžu jedině doporučit.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Poporodní inkotence, půlroční kontrola, problém s kvasinkami

Pan MUDr. velmi profesionálně vyšetří a následně doporučí danou léčbu. Vše vysvětlí velmi zřetelně a i z humorem. Za mě určitě vše jen pozitivní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

K panu doktorovi chodím již rok a proto jsem si nechávala dostatečnou dobu než napíšu recenzi. Přešla jsem od dřívější lékařky na začátku těhotenství a mohu říct, že s panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Je vždy velmi klidný, pozitivně naladěný a díky němu jsem přestala mít z tak citlivých návštěv strach. Když jsem přišla s velkým strachem o miminko ve 22tt kvůli bolestem, pan doktor si se mnou popovídal, prohlédl mě a velmi mě uklidnil! Vůbec nevypadal že ho otravuji, stejně tak jako kdykoliv jindy kdy jsem měla strach.

Při vyšetření je velmi citlivý a opatrný, vše vždy vysvětlil a ukázal, a tak jsem odcházela informovaná a srozuměná. Nikdy jsem dlouho nečekala a sestřička je učiněný zázrak.

Pana doktora tedy velmi doporučuji každé ženě, která se u svého gynekologa necítí z jakéhokoliv důvodu dobře. U pana doktora budete v těch nejlepších rukách.

Pan primar je velice dusledny a prijemny.
Ma moderni zarizeni. Peknou a cistou ordinaci a moc prijemnou a ochotnou sestricku. Urcite doporucuji!

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Výměna NT

Pan doktor je vždy milý a profesionální. Výměnu tělíska provedl rychle, bolest byla snesitelná a vždy říkal, co bude dělat. Chodím k němu již více než 5 let a jsem s jeho péči spokojená

Hezké prostředí, milá sestřička, příjemný pan doktor. Někdy trochu čekání, ale nic hrozného. S vyšetřením a péčí jsem spokojená.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Pravidelné prohlídky v (i mimo) těhotenství

Pan doktor je odborník na svém místě. Dokáže být i velmi empatický. Většinou dobře naložený, s výbornou pamětí na své pacientky.

Velmi příjemná návštěva. Pan doktor věnuje hodně času i preventivnímu vyšetření, což není u všech lékařů běžné.

Antikoncepce

Foto plodu

Gravitest

EPILAČNÍ LASER

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Preventivní prohlídka

Pan primar je velice dusledny a prijemny.

G

• neplodnost