MUDr. Antonín Kaprál
    Milady Horákové 116/109, Praha

Přijímáme nové pacientky, první návštěva nelze objednat online, ale pouze telefonicky se sestrou.

• Adresa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Přijímám: dospělí

Běžný termín

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Nově poskytujeme estetické služby-špičkový E...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Čeština,
    • Ruština

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Bohužel nemohu doporučit. K panu doktorovi jsem se registrovala na základě spousty kladných recenzí, ale má zkušenost rozhodně nijak pozitivní nebyla. Postrádala jsem jakoukoliv empatii a snahu cokoliv řešit. Otázky, které jsem měla mi nebyly zodpovězeny, pan doktor byl arogantní, měla jsem pocit, že je se mnou jednáno jak s nesvéprávným jedincem a naprostým exotem. Mimo to, opravdu mi nepřijde normální, že když lékaři sdělíte, že se vám již několik měsíců neustále vrací záněty a že jste vyzkoušeli už snad vše co je v lékarně dostupné bez předpisu tak vám pouze odpoví "no jo, tak ty přípravky musíte střídat, když budete používat jen jeden tak to tělo si na to zvykne" a pošle vás domů. Po další návštěvě se stejným problémem mi byly pouze naslepo předepsány tablety bez jakéhokoliv podrobnějšího vyšetření a účinek žádný. Vše se vyřešilo až změnou lékaře, který měl snahu, našel příčinu a předepsal odpovídající léčbu. Takže ne, za mě naprosté zklamání a rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Rozhodně nedoporučuji. Neempatický a samolibý ikdyž se usmívá. Na mou mou otázkou, zda je možné zjistit hormonální rovnováhu z krve nebo jiného vyšetření, protože jsem unavená, zaznamenala jsem změnu ochlupení a vypadávání vlasů vlastně neodpověděl. Když jsem řekla, že je to možná tedy z dlouhodobého stresu, tak se arogantně usmál s komentářem: "Jaký můžete mít ve 24 letech jako studentka stres? Já včera šil komplikovanou pacientku a doufal, že jsem ji zašil dobře a ona nevykrvácí do břišní dutiny. To je stres."
    WTF...Takže pane doktore, i žena 24 let může mít sexuální trauma a být v dlouhodobém stresu z uctění památky své sestry. Další doktor, co si stěžuje na náročnost své práce, pro kterou se sám rozhodl a bagatelizuje stresory ostatních. Místo toho, aby se zeptal, zda se máte kde svěřit nebo chcete doporučení, ještě vás retraumatizuje před samotným vyšetřením. Děkuji za názor. Silně nedoporučuji. Navštivte ordinaci pouze pokud počítáte s tím, že nemůžete říci nic osobního.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Absence empatie, kdyz mi oznamoval zamlkle tehotenstvi. Jeste si prisadil, ze co v mem veku cekam (tenkrat 36 let). Ze uz mam urcite “zkazena vajicka” a jsem ve veku babicky. Hned jsem si nasla jinou lekarku. Dva roky na to jsem prirozene pocala a porodila krasnou zdravou holcicku, nicmene necitlivost je nezapomenutelna. Pokud jste mlade, verim, ze problem mit nebudete. Avsak jestli je vam kolem ctyricitky a mate tu drzost touzit po diteti, pripravte se na ponizeni.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pana doktora jsem vyhledala na začátku těhotenství po přečtení recenzí. Osobně jsem nebyla vůbec spokojena jak s celkovým přístupem personálu, tak s poskytovanou péčí. Přejít ve 3. trimestru k jinému gynekologovi (na několik málo posledních schůzek) bylo pro můj klid jedinou možností, ačkoliv Vám samozřejmě nikdo proplacený “balíček nadstandardních služeb” nevrátí.
    - při první návštěvě sestra v ordinaci ani neodpoví na pozdrav
    - arogantní chování ze strany pana doktora při každé návštěvě; rádoby vtipné poznámky (na dotaz, zda může manžel také vstoupit a podívat se na miminko na UZ “No, sem chodí doprovod jenom když je holce míň než 15, teda”; na dotazy ohledně doporučení např. vitamínů v odpovědi pouze zkroucení tváře; mohu bohužel pokračovat).
    - osobně si stojím za neprofesionálním přístupem, kdy UZ II. trimestru “byl proveden” - během 10 minut pan doktor zkonstatoval, že plod je živý. Žádanka samozř. nevypsána, zaplatili jsme si odborný UZ jinde.
    Za sebe nedoporučuji, miliony důvodů.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Lékař je to asi dobrý, ale má naprosto necitlivý přístup k pacientkám. V těhotenství mi chladně sdělil, že vzhledem k výsledkům cytologie budu muset na další vyšetření a možná na operaci, protože mi reálně hrozí rakovina děložního čípku, a když jsem se leknutím rozbrečela, okřikl mě, ať nehysterčím a počkám si na výsledky ze specializovaného pracoviště. Teprve až vynikající pan doktor na gynekologii v Krči mě uklidnil, že změny na děložním čípku se týkají spousty těhotných žen a vše se často urovná porodem. A taky se stalo. Nechápu, proč mi to samé neřekl i pan doktor Kaprál. Navíc aniž by mě na to on nebo sestra předem upozornili, musela jsem jim nakonec vysolit tisíce za „nadstardandní péči“, která spočívala v tom, že mi jednou za měsíc udělali ultrazvuk. Ano, dnes už vím, že to není standardní péče, ale jako prvorodička jsem to nevěděla. A hlavně mi nikdo předem neřekl, jak to bude drahé. Zkrátka mi přístup sestry i doktora nebyl příjemný a oba na mě působili velmi falešně.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Přešla jsem k panu doktorovi na základě zdejšího kladného hodnocení, kterému tedy absoutně nerozumím. Zvládla jsem 3 návštěvy - velmi arogantní, povýšené chování. Několikrát zmíněn můj věk a že nemám děti. Můj problém bagatelizoval. Čas objednání je tak +30 až 40 minut. Minulý týden jsem navštívila svého nového gynekologa a rozdíl snad nemohl být větší. Takže to lze, je to jen o přístupu a o lidech. Vedle lékařských služeb ovšem nabízí i kosmetické služby.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Jiný

K panu doktorovi jsem chodila přes dva roky. První návštěva mě nadchla, pan doktor působil pečlivě a sympaticky. Ale tím to v podstatě haslo.
    Je velmi náladový. Na mé otázky často arogantně odpovídal stylem "Jakto že to jako nevíte?". Kdybych věděla, tak se asi neptám, že... (Podotýkám, že se snažím vždy jednat velmi slušně).
    - Když jsem k p. doktorovi přišla 8 měsíců po prvním porodu, přivítal mě slovy "Jste těhotná nebo máte problém s prsama?" Prosím?! To se chodí na gynekologii pouze s tímto?
    - Když jsem začala ve čtvrtém měsíci těhotenství pozdě večer silně krvácet, jela jsem na pohotovost, o čemž jsem o týden později na kontrole p. Kaprála zpravila. V podstatě se mi vysmál, proč na nějakou pohotovost lezu, a že by mi stejně nepomohli. (Světě div se, pomohli mi a to velmi). Když jsem mu nabídla lékařskou zprávu odtamtud, řekl, že to číst nebude. Absolutní nezájem.
    - Na poslední kontrole tři týdny před termínem jsem se zmínila, že mám pocit, že mi možná odtéká plodová voda. Pan doktor POHMATEM zhodnotil, že nikoliv... (Standardně se dělá Temešváryho test). Celá tato návštěva proběhla ve stylu "honem honem, ať už jsme doma" se závěrem "všechno v pořádku, máte jen vysoký tlak, měřte se doma". Ten večer jsem skončila opět na pohotovosti, protože všechno v pořádku rozhodně nebylo a nebyl to pouze tlak.
    Toto byla třešnička na dortu, díky které p. doktor Kaprál ztratil veškerou mojí důvěru a já se zařekla, že k němu už v životě nepůjdu.
    Dvě hvězdičky dávám sestřičce, která nikdy neztratila úsměv a částečně svým milým přístupem kompenzovala chování pana doktora.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Jiný

Nerozumím kladným komentářům a podepisuju se pod každé slovo v těch negativních. Každá otázka pana doktora otravuje a dost často odcházíte s pocitem, že jste asi hloupá. To že se mu občas podaří vtip to nezachrání.
    Přešla jsem k němu na začátku těhotenství na základě recenzí, zde na tomto portálu.
    Od první návštěvy mi pan doktor neustále opakoval, že je to nějaké divné, že si myslí, že se plod nevyvíjí a na třetí návštěvě mi doporučil vyčištění dělohy. Protože jsem žádné problémy neměla, rozhodla jsem se ještě týden počkat. Čtvrtou návštěvu se k mé velké radosti konečně objevilo srdíčko, ale opět mi bylo řečeno, že je to stejně nějaké divné a malé a že je v děloze ještě jeden útvar u kterého neví co to je. Domluvili jsme se, že si zajdu k Apolináři na podrobnější UZ. Tam mi sdělili, že je vše v pořádku, že plod je veliký jak má být a ať se raduju z těhotenství :). Přišla konečně velká úleva.
    Další návštěvy u pana doktora byly v podobném duchu. Když bylo v pořádku miminko, pokaždé jsem slyšela, že mám moc nízko placentu. Když jsem se zeptala, co to pro mě znamená, bylo mi docela drsným způsobem sděleno, že je snad jasný, co by se stalo, kdyby placenta šla u porodu jako první, dítě by to nepřežilo.
    U Apolináře mi řekli, že je sice níže, ale né nijak zvlášť a že to rozhodně za komplikaci nepovažují. Také mu vadilo, že mi druhý velký ultrazvuk dělali v porodnici a né u něj v ordinaci.
    Poslední měsíc jsem se těšila, jak přejdu už do porodnice, ale jak už se tady někdo zmiňoval, to byl pro pana doktora také problém. Že prý až do konce musím chodit k němu.
    Jsem ráda, že jsem doktora změnila, nyní jsem moc spokojená.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál ultrazvuk plodu

Mám po návštěvě už dlouho podcity ze lékař s tebou nechce komunikovat a v podstatě je mu jedno co s tebou je, nikdy se nezapta na jiný příznaky když mas postiže.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

K panu doktorovi jsem přešla na radu kamarádky a na základě pozitivních recenzí (které asi píšou ženy, které nemají žádný problém a kdybych neotěhotněla, možná bych také patřila spíše k nim), ale bohužel se po téměř roce musím přiklonit k těm negativním...

Pan doktor působí arogantně, přišla jsem tam s tím, že mám nepravidelný cyklus a snažíme se o miminko, což se moc nedaří. Od stolu hned rozhodl, že tedy mám brát něco na srovnání cyklu a kdyby se to nezlepšilo, tak bychom přešli k nějaké hormonální léčbě. Když jsem se ohradila, že do sebe nechci cpát zbytečné hormony, a jestli by třeba nebylo možné poslat manžela na vyšetření spermií a poté mě, jestli je vše v pořádku, mi bylo opět arogantně řečeno, že pokud to chci řešit takhle, ať se rovnou objednám do nějakého reprodukčního centra, kde mi udělají kompletní testy.

Každopádně jsem v průběhu roku otěhotněla a byla překvapená, že na mnoho mých dotazů byla jeho prvotní reakce protočení očí v sloup a výraz, jak to, že se na něco vůbec ptám (pardon, jsem těhotná poprvé a rozhodně nevím co a jak se má vyšetřovat, co a jak je nebo není v pořádku). Po sdělení, že budu rodit v Neratovicích (a ne v Praze), protože je mám skoro stejně daleko jako jinou pražskou porodnici, jsem se od něj dozvěděla, že Nera jsou taková "okresní porodnice několikátého řádu" a kdyby se tam se mnou něco dělo, tak si tam se mnou stejně neporadí a povezou mě do Prahy (což mi samozřejmě došlo).
    Jeho "těhotenský balíček" měl obsahovat podle ceníku v ordinaci snad fotku z každého ultrazvuku, všechny odběry v ordinaci u sestry a už nevím, co ještě, nicméně fotky jsem za celé těhotenství dostala asi dvě. Při (snad) poslední návštěvě, jsem mu řekla, že už jsem objednaná na poradnu do porodnice (měsíc před porodem) a opět protočení očí a výraz, jako kdybych odněkud spadla, jak je možné, že už jdu na kontrolu do porodnice, když tam se má jít jen rodit, a že přece všechny kontroly mám absolvovat u něj a tvářil se, jako by toto slyšel poprvé v životě. Po chvíli rozpačitých komentářů mi řekl, že je to tedy na mě a já rozhodně řekla, že budu chodit do porodnice. Naopak sestřička při odchodu úplně automaticky přijala fakt, že už jsem objednaná na poradnu v porodnici, a že už se tedy nemusím objednávat k nim, tak nechápu, proč to doktor tak moc nechápal...
    Každopádně už se do této ordinace nehodlám vrátit, přístup lékaře mi vadil, za ty peníze bych čekala rozhodně větší servis (a sice je to maličkost, ale u jiných gynekologů dávají maminkám při poslední návštěvě před porodem dokonce i dárkový balíček, tak tady ani za ty peníze nic nedostanete, ale už se tomu jen směju).
    Objednávání na čas také moc nefunguje, vždy jsem čekala alespoň 15 min a občas není snadné se ani dovolat.
    Nicméně alespoň sestřička je milá a umí perfektně nabírat krev, bohužel to ale nevyváží celkovou nespokojenost s touto ordinací a za mě rozhodně nedoporučuji.