Milady Horákové 116/109, Praha
Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
242 48.....

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Ultrazvuk +12 Více

Ultrazvuk plodu

Cytologie

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. Nově poskytujeme estetické služby-špičkový EPILAČNÍ LASER /tel v době ordinačníc...

• neplodnost

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Měla jsem problém, který přetrvává již přes 2 roky. K panu doktorovi jsem šla pro jeho kladná hodnocení. První návštěva byla super. Sdělila jsem mu svoje problémy a odcházela jsem plná naděje že se to konečně vyřeší. Jak se ukázalo, bylo to však pro jeho cynický přístup. Mávnul nad vším rukou, tudíž jsem nabila dojmu, že je to teda asi ok. Řekl mi, že je to normální...(Normální, když před tím se mi nic takového nedělo?!) a že to tak prostě je... Rozhodně nedoporučuji. Lékař nic nevysvětlí, má svoje zvláštní "vtípky" a je z něho cítit, že ho jakýkoliv problém otravuje.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Těhotenství

Pan doktor byl velmi pečlivý dokud nenastal problém. V těhotenství jsem se léčila s opakovanými záněty. Těsně pred Vánoci jsem u něj byla s tím, že mám opět tyto problémy a bolesti v podbříšku se stupňují. Řekl mi tehdy, že jsem trochu přecitlivělá a na ten svůj zánět "upjatá". Nicméně za 3 dny jsem už jela do Motola a Vánoce strávila pro hrozící předčasný porod v Motole. Nechali si mě už v péči až do porodu, ale dítko se mi málem narodilo ve 25tt. Pan doktor se mi na mail z nemocnice už ani neozval a bylo to naposled, co jsme ho viděla.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Moje první návštěva byla u pana doktora v pořádku ale teď už vím že to bylo jen protože nebyl problém. To jak se dnes pan doktor zachoval vůči memu těhotenství je neuvěřitelne. To že v 18tt týdnu silne krvacim mu bylo úplně jedno. Jedine co mi řekl tak že srdíčko bije a když jsem se ho zeptala jestli je teda všechno v pořádku, tak mi bylo řečeno jak může být vše v pořádku když krvacim a kdyby bylo něco špatně tak mi stejně nepomůže. Je to moje první těhotenství a je logické že mám strach co se děje ale jakmile máte problém tak je to problém i pro pana doktora. To nemluvím o tom když jsem chtěla vědět pohlaví miminka. To se asi nikdy nedozvíme protože i to je pro pana doktora problém. Nedoporučuji!!!

Říkala jsem si, že mi přijde zvláštní, že lékař s takovým hodnocením má dost volných termínů. Hledala jsem nového lékaře, ale po první návštěvě jsem registraci okamžitě zrušila na místě. Pokud uvádíte důvod návštěvy neztrácejte čas popisováním problémů, pan doktor nemá zájem číst, co vás trápí. Protáčí očí a tváří se, že ho neskutečně otravujete, katastrofální přístup. Rozhodně nebudu chodit do soukromé gynekologie, kde je takto nepříjemný, arogantní člověk.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Důvodem proč jsem si doktora vybrala byly kladné recenze. Ale bohužel se shoduji s recenzemi, které jsou špatné a je to jak kdybych to psala já. Prvni prohlídka proběhla v pořádku. Ale jak mile jsme přišla s problémem tak byl problém i na druhé straně. Doktor nic nevysvětlí jeho arogance je do nebe volající! Jediné sčím jsem odcházela byla hromada letáčků! Žádné stěry!prostě nic! Po tom co jsem přešla jinam a odebral se vzorek...... A světe div se!Mám výsledek diky kterému se může nastavit vhodná léčba. Takže kdyby byl pan doktor pečlivý což není ušetřili by jsme si všichni hromadu času. Jediné pozitivum je sestřička.

Pan doktor je arogantní a neochotný, měla jsem celou dobu pocit,že ho obtěžuji. Nikdy jsem se necítila u doktora hůře. Pouze jsem se chtěla přesvědčit,zda je vše v pořádku. Pan doktor mi celou dobu dával najevo, že nerozumí tomu, z jakého důvodu jsem přišla. Jen podotýkám,že k lékaři chodím opravdu až s nějakým konkrétním problémem a recence nikdy nepíšu. V tomto případě ale bohužel musím.Nedoporučuji!

Nejhorší a nejprotivnější gynekolog jakého jsem kdy měla. A ještě si nechává připlácet "nadstandard". Mé veškeré problémy a nemoci zůstaly nevyřešeny, vehementně mi byla nabízena jen antikoncepce, ze zcela jasných důvodů, ačkoli mne při mých nemocech (o nichž pan doktor ví) může ohrozit na životě. Tuto "péči" už nikdy více.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem byla spokojená pouze během vstupní, preventivní prohlídky Tento doktor mi nezjistil první měsíc těhotenství i přesto, že jsem byla na prohlídce. Přišla jsem na to sama, až když jsem o plod přišla. Je cynický, arogantní, nelidský. Když u mě nastal další problém nebyl schopen mi vysvětlit pomalu o co jde, bavil se semnou jako kdybych byla taky odborník a když jsem vyžadovala slušně odpověď, tak se na mě díval jako na blázne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panovi doktorovi som chodila tri roky a pokial som nemala zdravotne problemy bol prijemny. akonahle som potrebovala riesit zdravotne problemy zacal byt chladny a arogantny, pri vysledkoch s vysetreni mi absolutne nic nevysvetlil a pri ziadosti o vysvetlenie vysledkov sa mi vysmial do tvare ze co od neho chcem aby mi rozpraval vzorce? pricom som chcela len vysvetlit vysledky a dopad na moje zdravie. S manzelom sme sa zacali znazit o babatko a neustale mi rozpraval iba o umelom oplodneni a nesnazil sa pomoct mi. Ked som mu oznamila ze som pravdepodobne tehotna (spravila som si tehotensky test doma) este sa po mne v ordinacii rozkrical ze s akej veci ja si ja robim testy doma. O tom ze som sa dostavala na rad niekedy aj po dvoch hodinach cakania aj ked som bola objednana na dany cas pisat radsej ani nebudem. Jedinou prijemnou osobou v ordinacii bola sestricka. Jednoznacne pana doktora nedoporucujem a sama som od neho odisla.Momentalne som uz vo osmom mesiaci tehotenstva a stastna ze k panovi doktorovi uz nechodim. Mam noveho lekara na ktoreho sa mozem kedykolvek obratit a pre ktoreho su pacientky prioritou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktor je cynický, nekouká do očí a na otázky odpovídá dost vyhýbavě. Přijde mi, že řešit nějaký problém ho spíše otravuje.

Antikoncepce

Gynekologické konzultace