MUDr.

Antonín Kaprál (Primář)

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 222 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vzdělání: - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví ... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

- Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Zaměstnání:
    - 1984-85 základní vojenská služba
    - 1985-86 devět měsíců sec. lékař na AR klinice v P-5 Motole
    - 1986-96 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení v P-5 Motol se zaměřením na UZ diagnostiku a infertilitu
    - 1994-96 částečný úvazek v privátní gynekologické praxi GEST se zaměřením na léčbu sterility
    - 1996-99 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení NsP v Mělníku
    - sec. lékař na Gynekologicko-porodní klinice VFN v Praze 2
    - odborný asistent na Gynekologicko-porodní klinice 1.LF UK v Praze 2 se zaměřením na klimakterickou medicínu, asistovanou reprodukci a laparoskopickou operativu
    - primář gyn.-porod. oddělení v nemocnici Kolín + částečný úvazek jako asistent na výše uvedené klinice

V současné době:
    - soukromá gynekologická ordinace – Hradčanská
    + malý úvazek na 1. gynekologicko-porodnické klinice jako odborný asistent
    + pohotovostní služby včetně porodů a operací v soukromé Nemocnici Nymburk

Členství v odborných organizacích :Česká gynekologická a porodnická společnost

Pravidelná rubrika: "Otázky pro porodníka" - v časopise Betynka (od roku 2008)

• gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• A
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Píši svůj názor hned po první návštěvě. Přešla jsem k panu Kaprálovi kvůli laxnosti mého bývalého gynekologa. Překvapil mne svým skvělým lidským přístupem, když jsem vstoupila do ordinace, vstal, představil se a podal mi ruku, okamžitě jsem se cítila uklidněná a že jsem na tom správném místě. Pan doktor mi vše skvěle vysvětlil, vyšetření bezbolestné. Určitě doporučuji. Skvělý doktor ! Ordinace nová, čisté prostředí.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Gyn. obtíže

Pan Primář ač působí na první dojem nepřístupně, je ve finále profesionální a zodpoví všechny dotazy a detailně navrhne řešení problémů. Oceňuji, že si na ně udělal čas, prohlédl mi i prsa (což ženské doktorky nedělají), probral se mnou všechny možnosti antikoncepce, ač to nebylo požadováno a detailnė mė vyšetřil. Cítím, že jsem v dobrých rukou. I když se platí roční poplatek 1000 Kč, pokud tento profesionální přístup bude pokračovat, ráda si připlatím. Mimochodem jsem byla u gynekologa muže poprvé a kupodivu jsem se nestyděla.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Prevence

K panu doktorovi chodím několik let a jsem maximálně spokojena. Velmi příjemné prostředí. Pan doktor příjemný vstřícný ochotný. Perfektní odborník s velkými zkušenostmi.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Pana doktora doporučuji,je to profesional na svem místě.Vzdy poradi a pomuze a ma hezkou miderni ordinaci.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Z návštěvy jsem měla velmi dobrý pocit. Pan doktor byl příjemný, ochotný a veselý. Prostředí čekárny i ordinace moderní a sestřička v pohodě. Doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora znám již řadu let a jsem maximálně spokojená. Je to člověk na svém místě, ochotný, vzdělaný, u něj vím, že jsem v dobrých rukou. Velmi doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Ráda vysvětlím vám moje setkání s doktorem.
    Objednala přes zdroj termin, šla tam a byla šťastná! Doktor je opravdu šikovný a schopný. Teď budu tam chodit.
    Doporučuji!

• S panem doktorem jsem velmi spokojená, hlavně oceňuji jeho lidský přístup a smysl pro humor. Doporučuji.

• K

Pan doktor je arogantní a neochotný, měla jsem celou dobu pocit,že ho obtěžuji. Nikdy jsem se necítila u doktora hůře. Pouze jsem se chtěla přesvědčit,zda je vše v pořádku. Pan doktor mi celou dobu dával najevo, že nerozumí tomu, z jakého důvodu jsem přišla. Jen podotýkám,že k lékaři chodím opravdu až s nějakým konkrétním problémem a recence nikdy nepíšu. V tomto případě ale bohužel musím.Nedoporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem se službami a s přístupem pana doktora velmi spokojená. Jeho přístup je jednak profesionální a zároveň přátelský. Umí dobře poradi. Zatím za mne vše na jedničku. Neměnila bych. Vřele doporučuji.