Milady Horákové 116/109, Praha
Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
242 48.....

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Ultrazvuk +13 Více

Ultrazvuk plodu

Očkování proti hpv

Cytologie

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. /tel v době ordinačních hodin/ Více zde: www.mudr-kapral.cz - FVL UK v Praz...

• neplodnost

• Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Hezké prostředí, milá sestřička, příjemný pan doktor. Někdy trochu čekání, ale nic hrozného. S vyšetřením a péčí jsem spokojená.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Moje první návštěva byla u pana doktora v pořádku ale teď už vím že to bylo jen protože nebyl problém. To jak se dnes pan doktor zachoval vůči memu těhotenství je neuvěřitelne. To že v 18tt týdnu silne krvacim mu bylo úplně jedno. Jedine co mi řekl tak že srdíčko bije a když jsem se ho zeptala jestli je teda všechno v pořádku, tak mi bylo řečeno jak může být vše v pořádku když krvacim a kdyby bylo něco špatně tak mi stejně nepomůže. Je to moje první těhotenství a je logické že mám strach co se děje ale jakmile máte problém tak je to problém i pro pana doktora. To nemluvím o tom když jsem chtěla vědět pohlaví miminka. To se asi nikdy nedozvíme protože i to je pro pana doktora problém. Nedoporučuji!!!

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Pravidelné prohlídky v (i mimo) těhotenství

Pan doktor je odborník na svém místě. Dokáže být i velmi empatický. Většinou dobře naložený, s výbornou pamětí na své pacientky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál prevence

Velmi příjemná návštěva. Pan doktor věnuje hodně času i preventivnímu vyšetření, což není u všech lékařů běžné.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Problémy se snaží skutečně řešit, vše ochotně vysvětlí a má lidský přístup. To, co se předchozí lékařce nedařilo vyřešit přes rok, pan doktor vyřešil takřka během měsíce, za což jsem opravdu vděčná.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

vše probíhá naprosto korektně, ve stanovený čas, lékař ochotně komunikuje, poradí. Naprostá spokojenost.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Preventivní kontrola

Velmi profesionální jednání, nemáte pocit studu, vyšetření probíhá bez jakékoliv bolesti. Pokud máte dotaz, pan doktor Vám ho rád zodpoví. A sestřička, dokonalost sama, rozhodně nemáte pocit, že ji obtěžujete. Velmi příjemné prostředí. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný.
Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí jako člověku.
Prostředí moc hezké.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Kontrola po sestinedeli

Skvely clovek a vyborny lekar. V tehotenstvi a pri porodu jsem mela komplikace. Vzdy mi vse perfektne vysvetlil a svymi zkusenostmi a nadhledem me uklidnil.

Říkala jsem si, že mi přijde zvláštní, že lékař s takovým hodnocením má dost volných termínů. Hledala jsem nového lékaře, ale po první návštěvě jsem registraci okamžitě zrušila na místě. Pokud uvádíte důvod návštěvy neztrácejte čas popisováním problémů, pan doktor nemá zájem číst, co vás trápí. Protáčí očí a tváří se, že ho neskutečně otravujete, katastrofální přístup. Rozhodně nebudu chodit do soukromé gynekologie, kde je takto nepříjemný, arogantní člověk.

Běžný termín

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Screening vvv v 1. trimestru těhotenství

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství

Ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Zavedení iud

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Preventivní kontrola

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný.
Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí jako člověku.
Prostředí moc hezké.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Kontrola po sestinedeli