MUDr.

Antonín Kaprál (Primář)

Gynekolog přijímá nové pacienty

208 názorů +přidat

Objednat se 196 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vzdělání: - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II.… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Zkušenosti a dovednosti

• Vzdělání:
    - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984
    - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989
    - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Zaměstnání:
    - 1984-85 základní vojenská služba
    - 1985-86 devět měsíců sec. lékař na AR klinice v P-5 Motole
    - 1986-96 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení v P-5 Motol se zaměřením na UZ diagnostiku a infertilitu
    - 1994-96 částečný úvazek v privátní gynekologické praxi GEST se zaměřením na léčbu sterility
    - 1996-99 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení NsP v Mělníku
    - sec. lékař na Gynekologicko-porodní klinice VFN v Praze 2
    - odborný asistent na Gynekologicko-porodní klinice 1.LF UK v Praze 2 se zaměřením na klimakterickou medicínu, asistovanou reprodukci a laparoskopickou operativu
    - primář gyn.-porod. oddělení v nemocnici Kolín + částečný úvazek jako asistent na výše uvedené klinice

V současné době:
    - soukromá gynekologická ordinace – Hradčanská
    + malý úvazek na 1. gynekologicko-porodnické klinice jako odborný asistent
    + pohotovostní služby včetně porodů a operací v soukromé Nemocnici Nymburk

Členství v odborných organizacích :Česká gynekologická a porodnická společnost

Pravidelná rubrika: "Otázky pro porodníka" - v časopise Betynka (od roku 2008)

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Hodnocení pacientů

• K
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Důvodem proč jsem si doktora vybrala byly kladné recenze. Ale bohužel se shoduji s recenzemi, které jsou špatné a je to jak kdybych to psala já. Prvni prohlídka proběhla v pořádku. Ale jak mile jsme přišla s problémem tak byl problém i na druhé straně. Doktor nic nevysvětlí jeho arogance je do nebe volající! Jediné sčím jsem odcházela byla hromada letáčků! Žádné stěry!prostě nic! Po tom co jsem přešla jinam a odebral se vzorek...... A světe div se!Mám výsledek diky kterému se může nastavit vhodná léčba. Takže kdyby byl pan doktor pečlivý což není ušetřili by jsme si všichni hromadu času. Jediné pozitivum je sestřička.

• J
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

K panu doktorovi chodím již řadu let a s jeho péčí jsem spokojena. Prošla jsem si v jeho péči dvěma těhotenstvími a vše probíhalo v naprostém pořádku.

• N
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Vyborny lekar s lidskym pristupem. Vrele doporucuji jako specialistu. Velmi prijemna sestra/recepcni a moderni prostredi cekarny.

• Z
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Zatím jsem u pana doktora byla jen jednou, ale je moc příjemný, díky jeho humoru se tam člověk cítí uvolněně a příjemně. Má dobré vybavení ordinace, při vyšetření mi ukazoval na obrazovce mou dělohu zevnitř a popisoval podrobně co a jak. Vyšetření jsem vůbec necítila. Pan doktor je podle mě citlivý a ohleduplný a zkušený lékař ve svém oboru.

• Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: prevence

Pan doktor byl důsledný a vnímavý. Odpověděl na všechny moje otázky. Sestřička se chovala velmi mile, určitě plánuji navštěvovat ordinaci i nadále:) Můžu doporučit.

• M
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Doctor MUDr. Kapral examined me carefully and without any rush, clarified the possible reasons for my sickness and appointed the treatment that is heplful. Daria.

• H
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Pan doktor je moc milý a ochotný, vše vysvětlí a s ničím nemá problém, jsem moc spokojená a dá se říci, že tam ráda chodím :)

• M
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Pan doktor je naprosto profesionální člověk se skvělým smyslem pro humor. Jsem velmi ráda, že jsem se k němu objednala a odteď budu chodit jen k němu. :)

• V
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Příjemné prostředí, příjemná sestra i pan doktor,objednání na určitou dobu.Za to si ráda zaplatím. Nedá se vůbec srovnat s bezplatnymi ordinacemi,kdebývá čekárna narvana a člověk tam stráví spoustu času čekáním.

• L
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Po předchozích zkušenostech s pražskými gynekology jsem byla opravdu zoufalá a znechucená jejich chováním a přístupem k pacientkám.
    Ordinaci pana doktora Kaprála jsem navštívila poprvé a musím říci, že jsem naprosto spokojená. Pan doktor je milý, pečlivý. Vše Vám vysvětlí a zodpoví veškeré Vaše otázky.
    Sestřička byla rovněž velice příjemná. Za mě rozhodně palec nahoru a veliké doporučení.