Antonín Kaprál (Primář), gynekolog Praha

MUDr.
Antonín Kaprál (Primář) verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog

144 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Milady Horákové 116/109, Praha
Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
242 48.....

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Ultrazvuk + 13 Více

Ultrazvuk plodu

Očkování proti hpv

Cytologie

Nové pacientky přijímáme již jen zcela výjimečně (po předchozí telefonické domluvě se sestrou), pouze při odchodu jiné pacientky - např. z důvodu st...

• neplodnost

• Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Problémy se snaží skutečně řešit, vše ochotně vysvětlí a má lidský přístup. To, co se předchozí lékařce nedařilo vyřešit přes rok, pan doktor vyřešil takřka během měsíce, za což jsem opravdu vděčná.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

vše probíhá naprosto korektně, ve stanovený čas, lékař ochotně komunikuje, poradí. Naprostá spokojenost.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Preventivní kontrola

Velmi profesionální jednání, nemáte pocit studu, vyšetření probíhá bez jakékoliv bolesti. Pokud máte dotaz, pan doktor Vám ho rád zodpoví. A sestřička, dokonalost sama, rozhodně nemáte pocit, že ji obtěžujete. Velmi příjemné prostředí. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný.
Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí jako člověku.
Prostředí moc hezké.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Kontrola po sestinedeli

Skvely clovek a vyborny lekar. V tehotenstvi a pri porodu jsem mela komplikace. Vzdy mi vse perfektne vysvetlil a svymi zkusenostmi a nadhledem me uklidnil.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Říkala jsem si, že mi přijde zvláštní, že lékař s takovým hodnocením má dost volných termínů. Hledala jsem nového lékaře, ale po první návštěvě jsem registraci okamžitě zrušila na místě. Pokud uvádíte důvod návštěvy neztrácejte čas popisováním problémů, pan doktor nemá zájem číst, co vás trápí. Protáčí očí a tváří se, že ho neskutečně otravujete, katastrofální přístup. Rozhodně nebudu chodit do soukromé gynekologie, kde je takto nepříjemný, arogantní člověk.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál nitroděložní tělísko

Pan doktor byl velmi milý a slušní, pečlivě si mě vyslechnul a po té uklidnil. Při vyšetření jsem byla uvolněná, tudíž mě to nebolelo a k tomu mi celí proces, krok za krokem vysvětlil. Určitě všem ženám a dívkám doporučuji pana doktora Kaprála. ????????

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Gynekologickou ordinaci jsem u pana dokotora navstivila již dvakrát a jsem velice spokojená s přístupem. Všechno vysvetli a je prijemny

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim jiz mnoho let, krome prevenci mam za sebou i jedno tehotenstvi a jsem po celou dobu spokojena. Pani sestricka bajecna.
Jedina vec, co by se mohla zmenit, je vyse poplatku.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Změna gynekologa

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a mohu doporučit. Hledala jsem nekoho noveho a uz ted vim že jsem našla. Po několika letech jsme odchazela od gynekologa s dobrým pocitem.

Běžný termín

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Screening vvv v 1. trimestru těhotenství

Cena není uvedená

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství

Ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Zavedení iud

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Preventivní kontrola

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný.
Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí jako člověku.
Prostředí moc hezké.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Kontrola po sestinedeli

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jedina vec, co by se mohla zmenit, je vyse poplatku.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Změna gynekologa

• neplodnost