MUDr.

Antonín Kaprál (Primář)

Gynekolog přijímá nové pacienty

216 názorů +přidat

Objednat se 172 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vzdělání: - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• T
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Moc jsem spokojená s Dr. Kaprálem. Po veškerých gynekologů a gynekoložek, které mi nevěděli poradit a pořádně a i vysvětlit co mám za problém a jak bych to měla léčit, nakonec jsem potkala vynikajícího lékaře, který je profesionální, všechno vysvětlí a jeho vtipy vas donutí se cítit klidně a v dobrých rukách. Můžu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Preventivna prehliadka

Velka spokojnost. Ako nova pacientka, ktora gynekologicke vysetrenie moc nemusi som bola prijemne prekvapena. Na vysetrenie som cakala 5. Pan primar ma velmi prijemny pristup, samotne vysetrenie prebehlo v poriadkuboli mi zodpovedane vsetky otazky, mozem len doporucit.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Krvácení později zjištěné mimodeložní těhotenství

Pan doktor je opravdu profesionál, odhalil u me hned příčinu mého problému, byl velice slušný a zodpověděl mi všechny me dotazy.
    Přesto ze jsem nebyla jeho pacientkou tak me prijmul, patří mu obrovské díky. Teď už lezím naštěstí zavčasu v nemocnici.
    Sestřička je také velice příjemná.
    Za me doporučuji

• S
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Jsem velice spokojená. Pan doktor je odborník , ale je zároveň lidský a velice příjemný. Všem pana doktora doporučuji.

Simi

• R
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Milé dámy, upřímně, opravdu nechápu ty negativní recenze... Je pravda, že na pana doktora si člověk musí trochu zvykat, nicméně chodím tam již spoustu let, a nikdy jsem s ním žádný problém neměla. Naopak, pan doktor se snaží vždy vyjít vstříc, a myslím, že je to člověk na svém místě. I přes mé protesty mi odebral hormonální antikoncepci (dnes jsem za to šťastná jako nikomu - úplně mi díky tomu vymizely opravdu otřesné migrény), dokonce mi dvakrát zajistil nadstandardní vyšetření. Z vyšetření samotného jsem nikdy neměla žádné nepříjemné pocity, pan doktor je opravdu jemný, a je s ním sranda. Ano, při těhotenství se zvrací, a všechny (až na nějaké dramatické případy) jsme to myslím přežily ve zdraví :-) Ano, věřím, že jsou různé komplikované situace, které vyžadují speciální přístup, ale pana doktora si opravdu neumím představit, jak je arogantní a nepříjemný... Možná by bylo dobré zamyslet se nad tím, jestli to nejste vy, kdo je arogantní, podrážděný, a chová se nevhodně, protože jste třeba neuspokojené, těhotné, nebo v přechodu :-)

• Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Volba nového doktora

Krásné prostředí ordinace,profi sestra .
    Pan doktor loyální a velmi pečlivý.
    Je stará škola a má srdce na pravém místě.
    Během těhotenství se choval velmi mile,nikdy nebyl hrubý a arogantní .Musim říct ,že mi byl i morální oporou.jeho samotný přístup mě uklidnil hned při vstupu do ordinace.Dokáže se uvolnit a zavtipkovat ,to ovsem nemusí každá docenit a můžu pochopit když to někomu nevyhovuje.
    Celkově oceňuji pana doktora Kaprála jako osobnost ,která to ma v hlavě srovnané a není zdeformovana dnešní společnosti která poslouchá jen ty co ji lechtají sluch.Moralni excelence mu rozhodně nechybí.
    Doporučuji všem kdo chtějí profika ochotného komunikovat i s laiky s úctou k životu .

• J
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

K panu doktorovi jsem přešla před lety od jiného lékaře. Rozdíl v péči byl pro mne tak markantní, že jsem ho doporučovala a doporučuji stále. Určitě existuje mnoho výborných gynekologů, tento patří ke špičce. Kdo nemá srovnání, nemůže ocenit. Milý, příjemný, pečlivý, vše vysvětlí a co je důležité pro ženu - má jemné ruce.Nepříjemné pocity z dřívějších vyšetření již neznám. Pěkné, moderní, pohodlné prostředí je zde standardem. Doporučuji.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Návštěvy jsem se bála, měla jsem předtím lékařku ženu. Pan doktor byl milý, nervozita ze mě opadla. Pana doktora hodnotím jako perfektního odborníka ve svém oboru!

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Důvodem proč jsem si doktora vybrala byly kladné recenze. Ale bohužel se shoduji s recenzemi, které jsou špatné a je to jak kdybych to psala já. Prvni prohlídka proběhla v pořádku. Ale jak mile jsme přišla s problémem tak byl problém i na druhé straně. Doktor nic nevysvětlí jeho arogance je do nebe volající! Jediné sčím jsem odcházela byla hromada letáčků! Žádné stěry!prostě nic! Po tom co jsem přešla jinam a odebral se vzorek...... A světe div se!Mám výsledek diky kterému se může nastavit vhodná léčba. Takže kdyby byl pan doktor pečlivý což není ušetřili by jsme si všichni hromadu času. Jediné pozitivum je sestřička.

• J
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

K panu doktorovi chodím již řadu let a s jeho péčí jsem spokojena. Prošla jsem si v jeho péči dvěma těhotenstvími a vše probíhalo v naprostém pořádku.

Zkušenosti a dovednosti

• Vzdělání:
    - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984
    - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989
    - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Zaměstnání:
    - 1984-85 základní vojenská služba
    - 1985-86 devět měsíců sec. lékař na AR klinice v P-5 Motole
    - 1986-96 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení v P-5 Motol se zaměřením na UZ diagnostiku a infertilitu
    - 1994-96 částečný úvazek v privátní gynekologické praxi GEST se zaměřením na léčbu sterility
    - 1996-99 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení NsP v Mělníku
    - sec. lékař na Gynekologicko-porodní klinice VFN v Praze 2
    - odborný asistent na Gynekologicko-porodní klinice 1.LF UK v Praze 2 se zaměřením na klimakterickou medicínu, asistovanou reprodukci a laparoskopickou operativu
    - primář gyn.-porod. oddělení v nemocnici Kolín + částečný úvazek jako asistent na výše uvedené klinice

V současné době:
    - soukromá gynekologická ordinace – Hradčanská
    + malý úvazek na 1. gynekologicko-porodnické klinice jako odborný asistent
    + pohotovostní služby včetně porodů a operací v soukromé Nemocnici Nymburk

Členství v odborných organizacích :Česká gynekologická a porodnická společnost

Pravidelná rubrika: "Otázky pro porodníka" - v časopise Betynka (od roku 2008)

• gynekologie a porodnictví

Ukončené školy