Milady Horákové 116/109, Praha
Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
242 48.....

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Ultrazvuk +13 Více

Ultrazvuk plodu

Očkování proti hpv

Cytologie

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. /tel v době ordinačních hodin/ Více zde: www.mudr-kapral.cz - FVL UK v Praz...

• neplodnost

• Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Poporodní inkotence, půlroční kontrola, problém s kvasinkami

Pan MUDr. velmi profesionálně vyšetří a následně doporučí danou léčbu. Vše vysvětlí velmi zřetelně a i z humorem. Za mě určitě vše jen pozitivní.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Těhotenství

Pan doktor byl velmi pečlivý dokud nenastal problém. V těhotenství jsem se léčila s opakovanými záněty. Těsně pred Vánoci jsem u něj byla s tím, že mám opět tyto problémy a bolesti v podbříšku se stupňují. Řekl mi tehdy, že jsem trochu přecitlivělá a na ten svůj zánět "upjatá". Nicméně za 3 dny jsem už jela do Motola a Vánoce strávila pro hrozící předčasný porod v Motole. Nechali si mě už v péči až do porodu, ale dítko se mi málem narodilo ve 25tt. Pan doktor se mi na mail z nemocnice už ani neozval a bylo to naposled, co jsme ho viděla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

K panu doktorovi chodím již rok a proto jsem si nechávala dostatečnou dobu než napíšu recenzi. Přešla jsem od dřívější lékařky na začátku těhotenství a mohu říct, že s panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Je vždy velmi klidný, pozitivně naladěný a díky němu jsem přestala mít z tak citlivých návštěv strach. Když jsem přišla s velkým strachem o miminko ve 22tt kvůli bolestem, pan doktor si se mnou popovídal, prohlédl mě a velmi mě uklidnil! Vůbec nevypadal že ho otravuji, stejně tak jako kdykoliv jindy kdy jsem měla strach.

Při vyšetření je velmi citlivý a opatrný, vše vždy vysvětlil a ukázal, a tak jsem odcházela informovaná a srozuměná. Nikdy jsem dlouho nečekala a sestřička je učiněný zázrak.

Pana doktora tedy velmi doporučuji každé ženě, která se u svého gynekologa necítí z jakéhokoliv důvodu dobře. U pana doktora budete v těch nejlepších rukách.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Prevence

Pan primar je velice dusledny a prijemny.
Ma moderni zarizeni. Peknou a cistou ordinaci a moc prijemnou a ochotnou sestricku. Urcite doporucuji!

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Výměna NT

Pan doktor je vždy milý a profesionální. Výměnu tělíska provedl rychle, bolest byla snesitelná a vždy říkal, co bude dělat. Chodím k němu již více než 5 let a jsem s jeho péči spokojená

Hezké prostředí, milá sestřička, příjemný pan doktor. Někdy trochu čekání, ale nic hrozného. S vyšetřením a péčí jsem spokojená.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Moje první návštěva byla u pana doktora v pořádku ale teď už vím že to bylo jen protože nebyl problém. To jak se dnes pan doktor zachoval vůči memu těhotenství je neuvěřitelne. To že v 18tt týdnu silne krvacim mu bylo úplně jedno. Jedine co mi řekl tak že srdíčko bije a když jsem se ho zeptala jestli je teda všechno v pořádku, tak mi bylo řečeno jak může být vše v pořádku když krvacim a kdyby bylo něco špatně tak mi stejně nepomůže. Je to moje první těhotenství a je logické že mám strach co se děje ale jakmile máte problém tak je to problém i pro pana doktora. To nemluvím o tom když jsem chtěla vědět pohlaví miminka. To se asi nikdy nedozvíme protože i to je pro pana doktora problém. Nedoporučuji!!!

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Pravidelné prohlídky v (i mimo) těhotenství

Pan doktor je odborník na svém místě. Dokáže být i velmi empatický. Většinou dobře naložený, s výbornou pamětí na své pacientky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál prevence

Velmi příjemná návštěva. Pan doktor věnuje hodně času i preventivnímu vyšetření, což není u všech lékařů běžné.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Problémy se snaží skutečně řešit, vše ochotně vysvětlí a má lidský přístup. To, co se předchozí lékařce nedařilo vyřešit přes rok, pan doktor vyřešil takřka během měsíce, za což jsem opravdu vděčná.

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Očkování proti hpv

Cytologie

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství

Aplikace agolutinu

Odborná konzultace

Foto plodu

Gravitest

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Těhotenství

Pan primar je velice dusledny a prijemny.

G

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín