MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog přijímá nové pacienty

224 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 182 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vzdělání: - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Milady Horákové 116/109
    160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství
    Zavedení iud
    Gravitest

Hodnocení pacientů

• D
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný.
    Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí jako člověku.
    Prostředí moc hezké.

• L
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Kontrola po sestinedeli

Skvely clovek a vyborny lekar. V tehotenstvi a pri porodu jsem mela komplikace. Vzdy mi vse perfektne vysvetlil a svymi zkusenostmi a nadhledem me uklidnil.

• M
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Říkala jsem si, že mi přijde zvláštní, že lékař s takovým hodnocením má dost volných termínů. Hledala jsem nového lékaře, ale po první návštěvě jsem registraci okamžitě zrušila na místě. Pokud uvádíte důvod návštěvy neztrácejte čas popisováním problémů, pan doktor nemá zájem číst, co vás trápí. Protáčí očí a tváří se, že ho neskutečně otravujete, katastrofální přístup. Rozhodně nebudu chodit do soukromé gynekologie, kde je takto nepříjemný, arogantní člověk.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: nitroděložní tělísko

Pan doktor byl velmi milý a slušní, pečlivě si mě vyslechnul a po té uklidnil. Při vyšetření jsem byla uvolněná, tudíž mě to nebolelo a k tomu mi celí proces, krok za krokem vysvětlil. Určitě všem ženám a dívkám doporučuji pana doktora Kaprála. ????????

• Z
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Gynekologickou ordinaci jsem u pana dokotora navstivila již dvakrát a jsem velice spokojená s přístupem. Všechno vysvetli a je prijemny

• L
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

K panu doktorovi chodim jiz mnoho let, krome prevenci mam za sebou i jedno tehotenstvi a jsem po celou dobu spokojena. Pani sestricka bajecna.
    Jedina vec, co by se mohla zmenit, je vyse poplatku.

• Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Změna gynekologa

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a mohu doporučit. Hledala jsem nekoho noveho a uz ted vim že jsem našla. Po několika letech jsme odchazela od gynekologa s dobrým pocitem.

• M
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Pan doktor velmi příjemný. Vše bylo vysvětleno k mé spokojenosti. Návštěva proběhla rychle bez čekání. Velmi doporučuji všem.

• T
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Moc jsem spokojená s Dr. Kaprálem. Po veškerých gynekologů a gynekoložek, které mi nevěděli poradit a pořádně a i vysvětlit co mám za problém a jak bych to měla léčit, nakonec jsem potkala vynikajícího lékaře, který je profesionální, všechno vysvětlí a jeho vtipy vas donutí se cítit klidně a v dobrých rukách. Můžu jen doporučit!

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Preventivna prehliadka

Velka spokojnost. Ako nova pacientka, ktora gynekologicke vysetrenie moc nemusi som bola prijemne prekvapena. Na vysetrenie som cakala 5. Pan primar ma velmi prijemny pristup, samotne vysetrenie prebehlo v poriadkuboli mi zodpovedane vsetky otazky, mozem len doporucit.

Zkušenosti a dovednosti

• Vzdělání:
    - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984
    - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989
    - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Zaměstnání:
    - 1984-85 základní vojenská služba
    - 1985-86 devět měsíců sec. lékař na AR klinice v P-5 Motole
    - 1986-96 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení v P-5 Motol se zaměřením na UZ diagnostiku a infertilitu
    - 1994-96 částečný úvazek v privátní gynekologické praxi GEST se zaměřením na léčbu sterility
    - 1996-99 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení NsP v Mělníku
    - sec. lékař na Gynekologicko-porodní klinice VFN v Praze 2
    - odborný asistent na Gynekologicko-porodní klinice 1.LF UK v Praze 2 se zaměřením na klimakterickou medicínu, asistovanou reprodukci a laparoskopickou operativu
    - primář gyn.-porod. oddělení v nemocnici Kolín + částečný úvazek jako asistent na výše uvedené klinice

V současné době:
    - soukromá gynekologická ordinace – Hradčanská
    + malý úvazek na 1. gynekologicko-porodnické klinice jako odborný asistent
    + pohotovostní služby včetně porodů a operací v soukromé Nemocnici Nymburk

Členství v odborných organizacích :Česká gynekologická a porodnická společnost

Pravidelná rubrika: "Otázky pro porodníka" - v časopise Betynka (od roku 2008)

• gynekologie a porodnictví

Ukončené školy