MUDr.

Antonín Kaprál (Primář)

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 214 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vzdělání: - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví ... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

- Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Zaměstnání:
    - 1984-85 základní vojenská služba
    - 1985-86 devět měsíců sec. lékař na AR klinice v P-5 Motole
    - 1986-96 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení v P-5 Motol se zaměřením na UZ diagnostiku a infertilitu
    - 1994-96 částečný úvazek v privátní gynekologické praxi GEST se zaměřením na léčbu sterility
    - 1996-99 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení NsP v Mělníku
    - sec. lékař na Gynekologicko-porodní klinice VFN v Praze 2
    - odborný asistent na Gynekologicko-porodní klinice 1.LF UK v Praze 2 se zaměřením na klimakterickou medicínu, asistovanou reprodukci a laparoskopickou operativu
    - primář gyn.-porod. oddělení v nemocnici Kolín + částečný úvazek jako asistent na výše uvedené klinice

V současné době:
    - soukromá gynekologická ordinace – Hradčanská
    + malý úvazek na 1. gynekologicko-porodnické klinice jako odborný asistent
    + pohotovostní služby včetně porodů a operací v soukromé Nemocnici Nymburk

Členství v odborných organizacích :Česká gynekologická a porodnická společnost

Pravidelná rubrika: "Otázky pro porodníka" - v časopise Betynka (od roku 2008)

Ukončené školy

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Ráda vysvětlím vám moje setkání s doktorem.
    Objednala přes zdroj termin, šla tam a byla šťastná! Doktor je opravdu šikovný a schopný. Teď budu tam chodit.
    Doporučuji!

• S panem doktorem jsem velmi spokojená, hlavně oceňuji jeho lidský přístup a smysl pro humor. Doporučuji.

• K

Pan doktor je arogantní a neochotný, měla jsem celou dobu pocit,že ho obtěžuji. Nikdy jsem se necítila u doktora hůře. Pouze jsem se chtěla přesvědčit,zda je vše v pořádku. Pan doktor mi celou dobu dával najevo, že nerozumí tomu, z jakého důvodu jsem přišla. Jen podotýkám,že k lékaři chodím opravdu až s nějakým konkrétním problémem a recence nikdy nepíšu. V tomto případě ale bohužel musím.Nedoporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem se službami a s přístupem pana doktora velmi spokojená. Jeho přístup je jednak profesionální a zároveň přátelský. Umí dobře poradi. Zatím za mne vše na jedničku. Neměnila bych. Vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem velice spokojena a sestřička je výborná. Oba jsou velice lidští a mají smysl pro humor a nadsázku - což oceňuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je mým lékařem již 22 let. Mám k němu absolutní důvěru o čemž svědčí i to, že jsem k němu přihlásila i svou dceru. Kladně hodnotím osobní přístup, komunikaci, profesionalitu.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný pan doktor s chytrým smyslem pro humor, což velmi pomáhá odlehčit situaci. Sestřička také na jedničku, prostředí pěkné. Nemám žádné připomínky...

• Nejhorší a nejprotivnější gynekolog jakého jsem kdy měla. A ještě si nechává připlácet "nadstandard". Mé veškeré problémy a nemoci zůstaly nevyřešeny, vehementně mi byla nabízena jen antikoncepce, ze zcela jasných důvodů, ačkoli mne při mých nemocech (o nichž pan doktor ví) může ohrozit na životě. Tuto "péči" už nikdy více.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ráda bych se připojila k těm kladným hodnocením. Pan doktor i sestřička jsou mají velmi příjemný, vstřícný, laskavý, lidský a profesionální přístup. Přestože mají hodně pacientek, není zde žádná čekací doba. Jsem nanejvýš spokojena. Vřele doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Je báječný, milý, svědomitý a umí. Má opravdu o pacienta zájem. Navíc má smysl pro humor a to je u lékaře vzácné.