MUDr.

Antonín Kaprál (Primář)

Gynekolog přijímá nové pacienty

Objednat se 176 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vzdělání: - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

• Vzdělání:
    - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984
    - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989
    - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Zaměstnání:
    - 1984-85 základní vojenská služba
    - 1985-86 devět měsíců sec. lékař na AR klinice v P-5 Motole
    - 1986-96 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení v P-5 Motol se zaměřením na UZ diagnostiku a infertilitu
    - 1994-96 částečný úvazek v privátní gynekologické praxi GEST se zaměřením na léčbu sterility
    - 1996-99 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení NsP v Mělníku
    - sec. lékař na Gynekologicko-porodní klinice VFN v Praze 2
    - odborný asistent na Gynekologicko-porodní klinice 1.LF UK v Praze 2 se zaměřením na klimakterickou medicínu, asistovanou reprodukci a laparoskopickou operativu
    - primář gyn.-porod. oddělení v nemocnici Kolín + částečný úvazek jako asistent na výše uvedené klinice

V současné době:
    - soukromá gynekologická ordinace – Hradčanská
    + malý úvazek na 1. gynekologicko-porodnické klinice jako odborný asistent
    + pohotovostní služby včetně porodů a operací v soukromé Nemocnici Nymburk

Členství v odborných organizacích :Česká gynekologická a porodnická společnost

Pravidelná rubrika: "Otázky pro porodníka" - v časopise Betynka (od roku 2008)

• gynekologie a porodnictví

• klimakterické potíže

Fotografie

Hodnocení pacientů

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Doctor MUDr. Kapral examined me carefully and without any rush, clarified the possible reasons for my sickness and appointed the treatment that is heplful. Daria.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Pan doktor je moc milý a ochotný, vše vysvětlí a s ničím nemá problém, jsem moc spokojená a dá se říci, že tam ráda chodím :)

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Pan doktor je naprosto profesionální člověk se skvělým smyslem pro humor. Jsem velmi ráda, že jsem se k němu objednala a odteď budu chodit jen k němu. :)

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Příjemné prostředí, příjemná sestra i pan doktor,objednání na určitou dobu.Za to si ráda zaplatím. Nedá se vůbec srovnat s bezplatnymi ordinacemi,kdebývá čekárna narvana a člověk tam stráví spoustu času čekáním.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Po předchozích zkušenostech s pražskými gynekology jsem byla opravdu zoufalá a znechucená jejich chováním a přístupem k pacientkám.
    Ordinaci pana doktora Kaprála jsem navštívila poprvé a musím říci, že jsem naprosto spokojená. Pan doktor je milý, pečlivý. Vše Vám vysvětlí a zodpoví veškeré Vaše otázky.
    Sestřička byla rovněž velice příjemná. Za mě rozhodně palec nahoru a veliké doporučení.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Pan doktor je velice pečlivý a příjemný. Vše mi vždy s ochotou vysvětlí, poradí mi a doporučí mi další postupy. Osobně si ho nemohu vynachválit a neměnila bych. Vřele ho doporučuji těm ženám, které si potrpí na kvalitní a důkladnou péči, milý a zodpovědný přístup a moderní prostředí.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

V ordinaci jsem zaregistrovaná více než 5 let. S panem doktorem jsem byla vždy naprosto spokojená, pokaždé zodpoví všechny mé dotazy a vše vysvětlí. Péče po celou dobu těhotenství byla nadstandardní.
    Sestřičky v ordinaci jsou taktéž perfektní.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Pan doktor Kaprál je velice příjemný a zároveň profesionální. Rychlé objednání, příjemné prostředí, doporučuji.

• Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Běžný termín

Píši svůj názor hned po první návštěvě. Přešla jsem k panu Kaprálovi kvůli laxnosti mého bývalého gynekologa. Překvapil mne svým skvělým lidským přístupem, když jsem vstoupila do ordinace, vstal, představil se a podal mi ruku, okamžitě jsem se cítila uklidněná a že jsem na tom správném místě. Pan doktor mi vše skvěle vysvětlil, vyšetření bezbolestné. Určitě doporučuji. Skvělý doktor ! Ordinace nová, čisté prostředí.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín KaprálSlužby: Gyn. obtíže

Pan Primář ač působí na první dojem nepřístupně, je ve finále profesionální a zodpoví všechny dotazy a detailně navrhne řešení problémů. Oceňuji, že si na ně udělal čas, prohlédl mi i prsa (což ženské doktorky nedělají), probral se mnou všechny možnosti antikoncepce, ač to nebylo požadováno a detailnė mė vyšetřil. Cítím, že jsem v dobrých rukou. I když se platí roční poplatek 1000 Kč, pokud tento profesionální přístup bude pokračovat, ráda si připlatím. Mimochodem jsem byla u gynekologa muže poprvé a kupodivu jsem se nestyděla.