MUDr.

Antonín Kaprál (Primář)

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 186 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vzdělání: - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví ... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Combined ShapeCreated with Sketch.

Milady Horákové 116/109
    160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství
    Zavedení iud

- Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Zaměstnání:
    - 1984-85 základní vojenská služba
    - 1985-86 devět měsíců sec. lékař na AR klinice v P-5 Motole
    - 1986-96 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení v P-5 Motol se zaměřením na UZ diagnostiku a infertilitu
    - 1994-96 částečný úvazek v privátní gynekologické praxi GEST se zaměřením na léčbu sterility
    - 1996-99 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení NsP v Mělníku
    - sec. lékař na Gynekologicko-porodní klinice VFN v Praze 2
    - odborný asistent na Gynekologicko-porodní klinice 1.LF UK v Praze 2 se zaměřením na klimakterickou medicínu, asistovanou reprodukci a laparoskopickou operativu
    - primář gyn.-porod. oddělení v nemocnici Kolín + částečný úvazek jako asistent na výše uvedené klinice

V současné době:
    - soukromá gynekologická ordinace – Hradčanská
    + malý úvazek na 1. gynekologicko-porodnické klinice jako odborný asistent
    + pohotovostní služby včetně porodů a operací v soukromé Nemocnici Nymburk

Členství v odborných organizacích :Česká gynekologická a porodnická společnost

Pravidelná rubrika: "Otázky pro porodníka" - v časopise Betynka (od roku 2008)

• gynekologie a porodnictví

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je mým lékařem již 22 let. Mám k němu absolutní důvěru o čemž svědčí i to, že jsem k němu přihlásila i svou dceru. Kladně hodnotím osobní přístup, komunikaci, profesionalitu.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný pan doktor s chytrým smyslem pro humor, což velmi pomáhá odlehčit situaci. Sestřička také na jedničku, prostředí pěkné. Nemám žádné připomínky...

• Nejhorší a nejprotivnější gynekolog jakého jsem kdy měla. A ještě si nechává připlácet "nadstandard". Mé veškeré problémy a nemoci zůstaly nevyřešeny, vehementně mi byla nabízena jen antikoncepce, ze zcela jasných důvodů, ačkoli mne při mých nemocech (o nichž pan doktor ví) může ohrozit na životě. Tuto "péči" už nikdy více.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ráda bych se připojila k těm kladným hodnocením. Pan doktor i sestřička jsou mají velmi příjemný, vstřícný, laskavý, lidský a profesionální přístup. Přestože mají hodně pacientek, není zde žádná čekací doba. Jsem nanejvýš spokojena. Vřele doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Je báječný, milý, svědomitý a umí. Má opravdu o pacienta zájem. Navíc má smysl pro humor a to je u lékaře vzácné.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem byla spokojená pouze během vstupní, preventivní prohlídky Tento doktor mi nezjistil první měsíc těhotenství i přesto, že jsem byla na prohlídce. Přišla jsem na to sama, až když jsem o plod přišla. Je cynický, arogantní, nelidský. Když u mě nastal další problém nebyl schopen mi vysvětlit pomalu o co jde, bavil se semnou jako kdybych byla taky odborník a když jsem vyžadovala slušně odpověď, tak se na mě díval jako na blázne.

• NH

Skvělý doktor, ještě lepší člověk ! Vstřícný, milý, důsledný, vtipný a něžný ! Nikdy jsem neměla lepšího gynekologa. Navíc Vás přivítá neskutečně milá sestřička ! Co víc si přát ! Doporučuji !

• Velmi dusledny, mily, empaticky a vstricny pan doktor. Zmena lekare po 20 letech, ke kteremu mel clovek duveru, neni lehka, ale tohoto lekare opravdu vrele doporucuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panovi doktorovi som chodila tri roky a pokial som nemala zdravotne problemy bol prijemny. akonahle som potrebovala riesit zdravotne problemy zacal byt chladny a arogantny, pri vysledkoch s vysetreni mi absolutne nic nevysvetlil a pri ziadosti o vysvetlenie vysledkov sa mi vysmial do tvare ze co od neho chcem aby mi rozpraval vzorce? pricom som chcela len vysvetlit vysledky a dopad na moje zdravie. S manzelom sme sa zacali znazit o babatko a neustale mi rozpraval iba o umelom oplodneni a nesnazil sa pomoct mi. Ked som mu oznamila ze som pravdepodobne tehotna (spravila som si tehotensky test doma) este sa po mne v ordinacii rozkrical ze s akej veci ja si ja robim testy doma. O tom ze som sa dostavala na rad niekedy aj po dvoch hodinach cakania aj ked som bola objednana na dany cas pisat radsej ani nebudem. Jedinou prijemnou osobou v ordinacii bola sestricka. Jednoznacne pana doktora nedoporucujem a sama som od neho odisla.Momentalne som uz vo osmom mesiaci tehotenstva a stastna ze k panovi doktorovi uz nechodim. Mam noveho lekara na ktoreho sa mozem kedykolvek obratit a pre ktoreho su pacientky prioritou.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktor je cynický, nekouká do očí a na otázky odpovídá dost vyhýbavě. Přijde mi, že řešit nějaký problém ho spíše otravuje.