MUDr.

Antonín Kaprál (Primář)

Gynekolog přijímá nové pacienty

Objednat se 158 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vzdělání: - FVL UK v Praze, všeobecné lékařství - promoce v roce 1984 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví I. stupně - 1989 - Atestace v oboru gynekologie a porodnictví ... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Milady Horákové 116/109
    160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství
    Zavedení iud

- Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Zaměstnání:
    - 1984-85 základní vojenská služba
    - 1985-86 devět měsíců sec. lékař na AR klinice v P-5 Motole
    - 1986-96 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení v P-5 Motol se zaměřením na UZ diagnostiku a infertilitu
    - 1994-96 částečný úvazek v privátní gynekologické praxi GEST se zaměřením na léčbu sterility
    - 1996-99 sec. lékař na gyn.-porod. oddělení NsP v Mělníku
    - sec. lékař na Gynekologicko-porodní klinice VFN v Praze 2
    - odborný asistent na Gynekologicko-porodní klinice 1.LF UK v Praze 2 se zaměřením na klimakterickou medicínu, asistovanou reprodukci a laparoskopickou operativu
    - primář gyn.-porod. oddělení v nemocnici Kolín + částečný úvazek jako asistent na výše uvedené klinice

V současné době:
    - soukromá gynekologická ordinace – Hradčanská
    + malý úvazek na 1. gynekologicko-porodnické klinice jako odborný asistent
    + pohotovostní služby včetně porodů a operací v soukromé Nemocnici Nymburk

Členství v odborných organizacích :Česká gynekologická a porodnická společnost

Pravidelná rubrika: "Otázky pro porodníka" - v časopise Betynka (od roku 2008)

• gynekologie a porodnictví

• čeština

Nemoci

Fotografie

• velmi dobrý

Velmi příjemný pan doktor s chytrým smyslem pro humor, což velmi pomáhá odlehčit situaci. Sestřička také na jedničku, prostředí pěkné. Nemám žádné připomínky...

• velmi slabý

Nejhorší a nejprotivnější gynekolog jakého jsem kdy měla. A ještě si nechává připlácet "nadstandard". Mé veškeré problémy a nemoci zůstaly nevyřešeny, vehementně mi byla nabízena jen antikoncepce, ze zcela jasných důvodů, ačkoli mne při mých nemocech (o nichž pan doktor ví) může ohrozit na životě. Tuto "péči" už nikdy více.

• velmi dobrý

Ráda bych se připojila k těm kladným hodnocením. Pan doktor i sestřička jsou mají velmi příjemný, vstřícný, laskavý, lidský a profesionální přístup. Přestože mají hodně pacientek, není zde žádná čekací doba. Jsem nanejvýš spokojena. Vřele doporučuji!

• velmi dobrý

Je báječný, milý, svědomitý a umí. Má opravdu o pacienta zájem. Navíc má smysl pro humor a to je u lékaře vzácné.

• slabý

S panem doktorem jsem byla spokojená pouze během vstupní, preventivní prohlídky Tento doktor mi nezjistil první měsíc těhotenství i přesto, že jsem byla na prohlídce. Přišla jsem na to sama, až když jsem o plod přišla. Je cynický, arogantní, nelidský. Když u mě nastal další problém nebyl schopen mi vysvětlit pomalu o co jde, bavil se semnou jako kdybych byla taky odborník a když jsem vyžadovala slušně odpověď, tak se na mě díval jako na blázne.

• velmi dobrý

Skvělý doktor, ještě lepší člověk ! Vstřícný, milý, důsledný, vtipný a něžný ! Nikdy jsem neměla lepšího gynekologa. Navíc Vás přivítá neskutečně milá sestřička ! Co víc si přát ! Doporučuji !

• velmi dobrý

Velmi dusledny, mily, empaticky a vstricny pan doktor. Zmena lekare po 20 letech, ke kteremu mel clovek duveru, neni lehka, ale tohoto lekare opravdu vrele doporucuji.

• velmi slabý

K panovi doktorovi som chodila tri roky a pokial som nemala zdravotne problemy bol prijemny. akonahle som potrebovala riesit zdravotne problemy zacal byt chladny a arogantny, pri vysledkoch s vysetreni mi absolutne nic nevysvetlil a pri ziadosti o vysvetlenie vysledkov sa mi vysmial do tvare ze co od neho chcem aby mi rozpraval vzorce? pricom som chcela len vysvetlit vysledky a dopad na moje zdravie. S manzelom sme sa zacali znazit o babatko a neustale mi rozpraval iba o umelom oplodneni a nesnazil sa pomoct mi. Ked som mu oznamila ze som pravdepodobne tehotna (spravila som si tehotensky test doma) este sa po mne v ordinacii rozkrical ze s akej veci ja si ja robim testy doma. O tom ze som sa dostavala na rad niekedy aj po dvoch hodinach cakania aj ked som bola objednana na dany cas pisat radsej ani nebudem. Jedinou prijemnou osobou v ordinacii bola sestricka. Jednoznacne pana doktora nedoporucujem a sama som od neho odisla.Momentalne som uz vo osmom mesiaci tehotenstva a stastna ze k panovi doktorovi uz nechodim. Mam noveho lekara na ktoreho sa mozem kedykolvek obratit a pre ktoreho su pacientky prioritou.

• velmi slabý

Pana doktor je cynický, nekouká do očí a na otázky odpovídá dost vyhýbavě. Přijde mi, že řešit nějaký problém ho spíše otravuje.

• slabý

Ačkoli toto běžně nedělám, musím napsat negativní hodnocení. U pana doktora jsem byla dvakrát. Poprvé na preventivní prohlídce, kdy jsem v podstatě nic nepotřebovala. Pan doktor byl poměrně příjemný, měla jsem z něj dobrý pocit. Ale na další návštěvě o cca 3/4 roku později jsem přišla po zjištěných // na těhotenském testu. Upozorňuji že to pro mne bylo POPRVÉ. Pan doktor mi sdělil, že při velké představivosti to, co vidím na monitoru může být srdíčko.... Po mé otázce, co mne tedy teď bude čekat (naivně na mysli další kontrola, vyšetření na vývojové vady, odběry apod....) mi bylo oznámeno, že teď prostě budu těhotná a pak odrodím... Pak se mne zeptal je, a co tatínek... tak jsem se otázala v jakém slova smyslu??? A on, jaké má nemoci apod...ale jak tu bylo už zmíněno, z pana doktora se informace musí páčit, sám není moc sdílný a na to, že mimi je chtěné, opravdu jsem neměla z mého 1. ultrazvuku dobrý pocit. Chápu, že zřejmě bylo ještě brzy, ale mimi bylo v děloze, ne mimo a komunikovat by pan doktor opravdu mohl...i kdyby řekl na mou otázku co bude dál, že se podívá za 14 dní, jestli je vše ok....takže z mého prvního těhotenství a první návštěvy u gynekologa jsem odešla jako zpráskaný pes..na další prohlídku už jsem šla k jinému lékaři...k takovému, kterému, když jsem řekla, že je mi zle, zvracím a v práci to nezvládám (v terénu) na mne nekoukal jako na simulanta... Takže za mne NE