Praha 10 Vršovice, Praha
Norská 4

U pana doktora jsem platila plombu 2500,- a bílá rozhodně nebyla. Za korunku si vzal zálohu a ještě mi peníze nevrátil.

Pan doktor Dědič je soukromý lékař bez nasmlouvaných pojišťoven. To je fakt, který musíte akceptovat a s ním ho hodnotit. Ano, plomba u něj stojí 800 Kč, ale mám jistotu kvalitně odvedené práce a kvalitního materiálu.

Před několika lety mi tento doktor opravil a dostavěl mrtvý zub tak, že ani já dnes nepoznám, že s ním něco bylo - jiní zubaři mi v té době radili vytrhnutí a můstek...

Pan doktor je odborník na pravém místě. Dělá zuby celé naši rodině a všichni jsme velmi spokojeni s jeho prací. Co se týče financí, kdo by si nezaplatil za zdraví a kvalitní péči?! Čekací doby jsou někdy dlouhé, ale stojí za to si počkat :-)

Díky němu už nemám panickou hrůzku ze zubaře a za deset let ani žádnou vypadlou plombu.

Dobrý den, pan doktor Antonín Dědič je dle mé osobní zkušenosti nejlepší zubař v Praze a možná i v naší republice. Jeho jemné ruce dělají kouzla, tam kde to už nikdo nečeká.
Cena naprosto odpovídá kvalitě.
Můžeme být rádi, že taková kapacita jakou pan doktor je, není už dávno v zahraničí.

Náhodou jsem si přečetl 2 hodnocení na našeho rodinného (5 osob a přibývají novorození) Pana Doktora Zubaře a je mi smutno. V životě (36 let) jsem se v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal s takovou profesionalitou a pocitem bezpečí; pan doktor naprosto přesně vysvětlí, co se bude odehrávat, každý zákrok je zcela bezbolestný a výsledek dokonalý. Stran financí, jsem si jistý, že investice do svého vlastního zdraví je tou nejlepší životní investicí(vzpomeňte, když vás "bolí zuby"). Dokonalým důkazem je můj otec, důchodce (75 let, bez financí), který čekal 14 dní ve velkých bolestech, až se náš pan doktor vrátí po rekonvalescenci z operace!!! Na dotaz, proč nešel na zubní pohotovost, případně k jinému zubnímu lékaři, odpověděl, že to není Dr. Dědič (a já bych asi jednal stejně).

Připouštím, že z pana doktora bývám také trochu zmatená, obvykle mu moc nerozumím, trochu drmolí a tak, ani levný není... ale práci dle mého názoru odvádí skvělou. S jednou plombou na stoličce se mi mořil skoro hodinu a výsledkem je naprosto perfektně dostavěný zub, diametrálně odlišný výsledek oproti práci předešlého "odborníka". Čili dokud "na to budu mít", budu k němu chodit dál :-)