Anton Polák, psycholog Brno

PhDr. Anton Polák

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Malátova 9, Brno
Klinický psycholog

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Sám jsem psychoterapeut a u pana doktora jsem absolvoval tříletou terapii. Již během svých studií jsem si všiml, že je uveden jako překladatel u důležitých učebních textů, a jeho vlastní přednášky jsou dodnes běžně považovány za jedny z nejužitečnějších během celého studia magisterské psychologie. Kromě toho, pan doktor se svými kolegy vytrénoval již stovky psychoterapeutů, superviduje, publikuje v zahraniční literatuře a je pravidelně zván na světová setkání gestalt psychoterapeutů jako lektor. To všechno jde ale v terapii bokem. Oproti Vám sedí rovnocenný člověk, který umí neuvěřitelně naslouchat a podpořit, současně to nepřehání s péčí a je autentický. Slova, která se mi vynořují při vzpomínce na naše sezení jsou: vřelost, pevnost, moudrost, naděje, zlepšení. A ještě lidskost, jak ve smyslu humoru, tak bežné lidské nedokonalosti. Zůstávám hluboce vděčný za podporu a inspiraci, které se mi na sezeních s panem doktorem Polákem dostalo, a přeji mu (a tím i jeho klientům) ještě mnoho smysluplné práce.

Vynikající psycholog, budu rád až mě konečně bude moct vzít, moc se na to těším: A navíc původem Slovák jako já.Petr

Já jsem s Dr. Polákem strašně spokojená. Chodím na terapii už dlouho, není to lehký, ale dělám si díky němu ve věcech dost pořádek, měním v životě věci, který se léta předtím pohnout nemohly, smýšlím a hlavně prožívám víc pozitivně. Polák je výborný v tom, že je na zemi a tam mě drží, umí výborně podpořit, je neuvěřitelně citlivý a pozorný. Vždy si pamatuje, o čem byla řeč. Do ničeho netlačí, je trpělivý a taky si umí stát na svém pevném místě. Vnímám z jeho strany opravdu velký zájem. Nevýhoda u něj je určitě čekací doba.

Pan Polák je pro mě velkým zklamáním. Letos na jaře jsem se k němu objednal a první schůzka proběhla za pár týdnů. Na ní mě pan Polák sdělil, že má momentálně plno a že začneme s terapií v červnu. Volal jsem mu asi desetkrát, ani jednou telefon nezvedl, na vzkazy ve schránce nereagoval. Dovolal jsem se mu až o prázdninách, kdy mi řekl, že prý na mě neměl kontakt, i když jsem mu telefon dával už na první schůzce a nechával jsem ho i na záznamníku. Slíbil mi, že jak se vrátí z dovolené, hned se mi ozve. Neozval. Možná by si měl pan Polák uvědomit, že takový přístup rozhodně lidem s psychickou poruchou neprospívá, spíše naopak.

Profi, respektující, podporující...mohu doporučit.

K panu doktorovi chodím již přes rok, nikoliv na psychoterapii ale na ROR kurz. Je to až bych řekla nadčlověk v tom nejlepším smyslu slova. Moc jsem si ho oblíbila, je opravdu hodně moudrý a má i smysl pro humor! Děkuji mu za vedení kurzem. Nina Königová

Pan doktor Polák je člověk a psycholog, kterého si velmi vážím. Chodila jsem k němu 3 roky na psychoterapii a dal mi opravdu hodně do života. Zatím byl jediným opravdovým psychologem, který mi vyhovoval a cesta k němu byla bohužel dlouhá.

Člověk si s jeho pomocí a pod jeho vedením přijde na všechno sám a jen to mu v hlavě zůstane a může zřejmě vést ke změně. Přijde mi, že ostatní psychologové jen utěšují...

Citlivý, zároveň pevný v názoru.

Chodila jsem k panu Polákovi asi rok a pro mne byl prvním terapeutem, kterého jsem si mohla vážit, dozvěděla jsem se o sobě spoustu nových věcí a výrazně mi pomohl změnit moje stereotipy v chování. Velmi doporučuji, jen má hodně plno.

Někdo se to učí, někdo to má od Pánaboha. Neznám lepšího terapeuta, než je Dr. Polák.