Anton Polák, psycholog Brno

PhDr. Anton Polák

Psycholog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Malátova 9, Brno
Klinický psycholog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Sám jsem psychoterapeut a u pana doktora jsem absolvoval tříletou terapii. Již během svých studií jsem si všiml, že je uveden jako překladatel u důležitých učebních textů, a jeho vlastní přednášky jsou dodnes běžně považovány za jedny z nejužitečnějších během celého studia magisterské psychologie. Kromě toho, pan doktor se svými kolegy vytrénoval již stovky psychoterapeutů, superviduje, publikuje v zahraniční literatuře a je pravidelně zván na světová setkání gestalt psychoterapeutů jako lektor. To všechno jde ale v terapii bokem. Oproti Vám sedí rovnocenný člověk, který umí neuvěřitelně naslouchat a podpořit, současně to nepřehání s péčí a je autentický. Slova, která se mi vynořují při vzpomínce na naše sezení jsou: vřelost, pevnost, moudrost, naděje, zlepšení. A ještě lidskost, jak ve smyslu humoru, tak bežné lidské nedokonalosti. Zůstávám hluboce vděčný za podporu a inspiraci, které se mi na sezeních s panem doktorem Polákem dostalo, a přeji mu (a tím i jeho klientům) ještě mnoho smysluplné práce.


P
Ověřeny pacient

Vynikající psycholog, budu rád až mě konečně bude moct vzít, moc se na to těším: A navíc původem Slovák jako já.Petr


S
Ověřeny pacient

Já jsem s Dr. Polákem strašně spokojená. Chodím na terapii už dlouho, není to lehký, ale dělám si díky němu ve věcech dost pořádek, měním v životě věci, který se léta předtím pohnout nemohly, smýšlím a hlavně prožívám víc pozitivně. Polák je výborný v tom, že je na zemi a tam mě drží, umí výborně podpořit, je neuvěřitelně citlivý a pozorný. Vždy si pamatuje, o čem byla řeč. Do ničeho netlačí, je trpělivý a taky si umí stát na svém pevném místě. Vnímám z jeho strany opravdu velký zájem. Nevýhoda u něj je určitě čekací doba.


P
Ověřeny pacient

Pan Polák je pro mě velkým zklamáním. Letos na jaře jsem se k němu objednal a první schůzka proběhla za pár týdnů. Na ní mě pan Polák sdělil, že má momentálně plno a že začneme s terapií v červnu. Volal jsem mu asi desetkrát, ani jednou telefon nezvedl, na vzkazy ve schránce nereagoval. Dovolal jsem se mu až o prázdninách, kdy mi řekl, že prý na mě neměl kontakt, i když jsem mu telefon dával už na první schůzce a nechával jsem ho i na záznamníku. Slíbil mi, že jak se vrátí z dovolené, hned se mi ozve. Neozval. Možná by si měl pan Polák uvědomit, že takový přístup rozhodně lidem s psychickou poruchou neprospívá, spíše naopak.


J
Ověřeny pacient

Profi, respektující, podporující...mohu doporučit.


N
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již přes rok, nikoliv na psychoterapii ale na ROR kurz. Je to až bych řekla nadčlověk v tom nejlepším smyslu slova. Moc jsem si ho oblíbila, je opravdu hodně moudrý a má i smysl pro humor! Děkuji mu za vedení kurzem. Nina Königová


Pan doktor Polák je člověk a psycholog, kterého si velmi vážím. Chodila jsem k němu 3 roky na psychoterapii a dal mi opravdu hodně do života. Zatím byl jediným opravdovým psychologem, který mi vyhovoval a cesta k němu byla bohužel dlouhá.

Člověk si s jeho pomocí a pod jeho vedením přijde na všechno sám a jen to mu v hlavě zůstane a může zřejmě vést ke změně. Přijde mi, že ostatní psychologové jen utěšují...


Citlivý, zároveň pevný v názoru.


Chodila jsem k panu Polákovi asi rok a pro mne byl prvním terapeutem, kterého jsem si mohla vážit, dozvěděla jsem se o sobě spoustu nových věcí a výrazně mi pomohl změnit moje stereotipy v chování. Velmi doporučuji, jen má hodně plno.


Někdo se to učí, někdo to má od Pánaboha. Neznám lepšího terapeuta, než je Dr. Polák.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti