Anna Záhorová, psychoterapeut Praha

přijímá nové pacienty

Psychoterapeut, Psycholog Více

34 návštěv profilu během 30 dní

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet: **********/**** (Fio banka)

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Konzultace online • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie (60 minut) • 700 Kč

Koučování • 1 000 Kč +3 Více

Koučování (60 minut) • 700 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Psychoterapie • 10 000 Kč

Vystudovala jsem obor Psychologie na Masarykově univerzitě v Brně, poté jsem absolvovala kurz akreditovaný MŠMT Systemické koučování a akreditovaný pě...

• Deprese

• ISZ Management centrum(CZ) – Cestou systemických terapií, akreditovaný ČAP

• psychoterapie
  • reprodukční medicína

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Ostatní služby

700 Kč

700 Kč

Online konzultace

10 000 Kč

Poradna Holečkova

Umístění: Poradna Holečkova Individuální psychoterapie (60 minut)

Velmi mohu doporučit. Anna Záhorová mi byla více jak půl roku oporou během náročného období. Empatická, milá a profesionální – a především velmi pozorná. Kladla mi skvělé otázky, během kterých jsem nahlížela na své téma ze všech stran, a za období půl roku mi hodně pomohla.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

skvěle pomohla, děkuji za uvědomění si skutečností a mých chyb, které jsem v minulosti udělal. velice si toho cením.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poradna Holečkova psychoterapie

Mohu doporučit, velmi milá paní. Měl jsem obavy, ale vše proběhlo velice profesionálně a již jsme naplánovali další sezení.

Umístění: Psychologie Můstek psychoterapie

Paní magistra mi pomohla dát si život do pořádku na všech frontách. Díky ní jsem začala ke svému životu a hlavně problémům přistupovat z jiného úhlu a po půl roce od pravidelné terapie se můj život ubírá jiným - lepším směrem.

X
Umístění: Psychologie Můstek psychoterapie

Paní Anna je velice příjemná, empatická a snaží se porozumět situaci do detailu. Klade otázky, pravda někdy i takové, které si sama nechci pokládat, abych viděla své problémy v jiném lepším světle. Pomohla mi si uspořádat myšlenky a nevidět vše tak černě. I když to "hrabání" se v sobě je někdy nepříjemné, určitě to stojí za to.

Umístění: Psychologie Můstek psychoterapie

Věděla jsem už delší dobu, že nejsem spokojená ve svém životě, často jsem pociťovala smutek, úzkost a nevěděla jsem jak se z toho dostat. Měla jsem problém o tom s kýmkoli mluvit, protože jsem vlastně ani nevěděla, co bych měla říkat a připadalo mi, že tomu nemůže nikdo rozumět. Časem se to zhoršovalo, co mi dřív připadalo jako banalita, postupně začalo být velkým problémem. Bylo těžké se cítit dobře mezi lidmi, připadalo mi, že všechno co řeknu nebo udělám je špatně. Hodně mi to zasahovalo do života, který mi připadal hodně zbytečný tak, jak jsem žila. Od známé jsem dostala kontakt na Annu. Trvalo mi ještě zhruba dva měsíce, než jsem se odhodlala zavolat a domluvit si schůzku. Bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Neskutečně mi pomohla. Anna je velmi empatická, příjemná a milá. I když není jednoduché o sobě mluvit, myslím, že jsem se to postupně s její pomocí naučila. Přemýšlet o sobě díky jejím otázkám mně naučilo uvědomit si, co konkrétně mně vlastně trápí a jak sama mohu udělat ve svém životě kroky pro to, aby se to změnilo. Správně mě navedla svými dotazy na to, na co jsem si měla sama přijít a to mi dalo postupně sílu a sebevědomí, naději a hlavně velkou úlevu. Chodila jsem na terapii zhruba půl roku a opravdu mi to velmi pomohlo. Měla jsem to udělat už mnohem dřív. Annu mohu doporučit z celého srdce opravdu každému. Také vím, že kdybych si nevěděla ve svém životě s něčím rady, vrátím se opět za ní.

• Deprese
  • Vztahová krize