Anna Záhorová, psychoterapeut Praha

přijímá nové pacienty

Psychoterapeut, Psycholog Více

115 návštěv profilu během 30 dní

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet: **********/**** (Fio banka)

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Přijímám: dospělí

Koučování • 800 Kč

Psychoterapie • 700 Kč

Koučování • 800 Kč

Psychoterapie • 800 Kč

Vystudovala jsem obor Psychologie na Masarykově univerzitě v Brně, poté jsem se věnovala psychologii práce a kariérnímu poradenství. Absolvovala jsem ...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (CZ) - Magisterský titul v oboru Psychologie
  • Innergy (CZ) - Výcvik Kouč (Systemické koučování) akreditovaný MŠMT ČR
  • ISZ Management centrum(CZ) – Cestou systemických terapií, akreditovaný ČAP - ve výcviku

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Ostatní služby

Názory

Umístění: Psychologie Můstek psychoterapie

Paní magistra mi pomohla dát si život do pořádku na všech frontách. Díky ní jsem začala ke svému životu a hlavně problémům přistupovat z jiného úhlu a po půl roce od pravidelné terapie se můj život ubírá jiným - lepším směrem.

X
Umístění: Psychologie Můstek psychoterapie

Paní Anna je velice příjemná, empatická a snaží se porozumět situaci do detailu. Klade otázky, pravda někdy i takové, které si sama nechci pokládat, abych viděla své problémy v jiném lepším světle. Pomohla mi si uspořádat myšlenky a nevidět vše tak černě. I když to "hrabání" se v sobě je někdy nepříjemné, určitě to stojí za to.

Umístění: Psychologie Můstek psychoterapie

Věděla jsem už delší dobu, že nejsem spokojená ve svém životě, často jsem pociťovala smutek, úzkost a nevěděla jsem jak se z toho dostat. Měla jsem problém o tom s kýmkoli mluvit, protože jsem vlastně ani nevěděla, co bych měla říkat a připadalo mi, že tomu nemůže nikdo rozumět. Časem se to zhoršovalo, co mi dřív připadalo jako banalita, postupně začalo být velkým problémem. Bylo těžké se cítit dobře mezi lidmi, připadalo mi, že všechno co řeknu nebo udělám je špatně. Hodně mi to zasahovalo do života, který mi připadal hodně zbytečný tak, jak jsem žila. Od známé jsem dostala kontakt na Annu. Trvalo mi ještě zhruba dva měsíce, než jsem se odhodlala zavolat a domluvit si schůzku. Bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Neskutečně mi pomohla. Anna je velmi empatická, příjemná a milá. I když není jednoduché o sobě mluvit, myslím, že jsem se to postupně s její pomocí naučila. Přemýšlet o sobě díky jejím otázkám mně naučilo uvědomit si, co konkrétně mně vlastně trápí a jak sama mohu udělat ve svém životě kroky pro to, aby se to změnilo. Správně mě navedla svými dotazy na to, na co jsem si měla sama přijít a to mi dalo postupně sílu a sebevědomí, naději a hlavně velkou úlevu. Chodila jsem na terapii zhruba půl roku a opravdu mi to velmi pomohlo. Měla jsem to udělat už mnohem dřív. Annu mohu doporučit z celého srdce opravdu každému. Také vím, že kdybych si nevěděla ve svém životě s něčím rady, vrátím se opět za ní.

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (CZ) - Magisterský titul v oboru Psychologie