Psycholog Moravsko-slezského kraje Mrg. et Mgr. Anna Tumlířová
Tyršova 11, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pracuji jako klinická psycholožka v Ostravě na Tyršově ulici č.p.:11. Absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik, akreditovaný ministerstvem ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• klinická psychologie

Umístění: Psycholog Moravsko-slezského kraje Mrg. et Mgr. Anna Tumlířová Jiný

K paní doktorce chodím se synem a jsem spokojená paní doktorka nam poradí všechno visvetli, doporučuji.

V těch nejtěžších životních chvílích jsem navštívil více psychologů, ale až paní Tumlířová mi dovedla pomoci. Moc jí za to děkuji. Je to opravdu člověk na svém místě. Při každém sezení jsem se cítil velmi příjemně a vždy jsem odcházel nabitý novou energií a s jasným náhledem na věc. Určitě doporučuji...

Mgr. Anna Tumlířová

Vážený pane Michale, velmi si cením zpětné vazby, kterou jste mi poskytl, přeji do budoucna vše nejlepší a přijďte se někdy ukázat, ať vím jak se Vám daří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hodnocení víc než velmi dobré.. Paní psycholožka je úžasný člověk. Velice empatická, citlivá a přirozená osoba. Nebojí se jí člověk otevřít. Již po 2 sezeních jsem naprosto nadšená ze spolupráce s ní. Pomohla mi nakopnout se a vstát ze dna, začít se sebou a svými problémy něco dělat. Vím, že řešení takovýchto problémů je běh na delší trať, ale již po 14dnech vidím velké pokroky, za které jsem paní Tumlířové velice vděčná. Vřele doporučuji.

Mgr. Anna Tumlířová

Milá Moniko, mnohokrát Vám děkuji za komentář a ocenění mé práce. Mám upřímnou radost, že se Vám daří a těším se na naše další shledání.

Dlouho jsem váhala, zda bych měla využít odborné pomoci psychologa. Myslela
jsem si, že to zvládnu sama, ale ukázalo se, že někdy bez druhých překonávat
překážky nelze. Mám dlouhodobý problém se svým manželem, který jsem chtěla
vyřešit jako silná žena. Ve chvíli, kdy jsem zjistila, že to asi nepůjde, se mi
podařilo přes internet najít ve svém okolí profesionální pomoc Mgr. Tumlířové.
Moc se mi ulevilo a podařilo se mi dívat na problémy s nadhledem. Přesně takovou pomoc mi poskytla paní Mgr. Tumlířová.
Děkuji.

chtěl bych všem doporučit má profesionální přistup k lidem.Má veselou povahu a to všem lidem pomůže i ti,kteří vídí všechno negativně,doporučuji všem,kteří potřebují pomoct dekuji za vše

Mgr. Anna Tumlířová

Vážený pane Romane, děkuji za pozitivní komentář. Oceňuji Váš přístup k terapii, navštívit psychologa není známkou slabosti, ale naopak velké odvahy a cílevědomosti. Život není náhoda, ale volba. Nejdůležitější není, co se děje, ale jak si s tím poradíme.

Vřele doporučuji... Je ztělesněním soucitu, důvtipu a charakteru. Používá inovační metody a svou láskou k lidem a veselou povahou rozpustí hořkost a bolest v duši. Kéž by bylo v Česku více takových profesionálů s lidským přístupem, s osobními zkušenostmi. Myslím, že má velkou budoucnost v médiích nebo zahraničí, kde se prosadí její talent a pomůže mnohým...

Paní magistra mi velmi pomohla vidět věci z jiné stránky, její návštěva byla pro mě pohlazením na duši, děkuji.

profesionální , příjemné vystupování ,doporučuji všem, kteří potřebují pomoc.Děkuji Mgr.Anně Tumlířové za pomoc s mým problémem