Anna Topinková, oční lékař Plzeň

MUDr. Anna Topinková

Oční lékař

Lochotínská 18, Plzeň
Oční ordinace pro děti a dospělé

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé Jiný

Ty negativní názory nechápu.
Dnes jsem byla na kontrole po laserové operaci, všechno v pořádku, paní doktorka i sestřička velmi milé, příjemné, vše dopodrobna vysvětlily. Chvíli jsem čekala, ale nijak extrémně.
A k tomu, co se tu píše - opravdu si myslíte, že lékař a sestra mají za povinnost poslouchat celý den vaše uřvané haranty a ještě se tvářit příjemně? Když vaše děcko v čekárně otravuje ostatní a povykuje, nedivte se doktorce, že z toho není odvařená a tuplem, jestli to tam má několikrát denně.

Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé Nemoc sítnice

Opakovaná ochota a vstřícnost. Milý a citlivý přístup na vysoce odborné bázi. Iniciativa ohledně zařízení operace. Vřele doporučuji. Jitka

Čtu všechny negativní komentáře o arogantní doktorce a říkám si, jestli vůbec všichni chodíme k té samé... Za mě nejlepší oční, u které jsem kdy byla. Trpělivá, milá, ochotná. Jak k dětem, tak k dospělým. Za mě určitě doporučuji.

Nejlepsi doktorka co sem mela

Navštívila jsem za deset let několik očních lékařů a nejlépe jse, se cítila u této paní Dr. Je velice pečlivá a má příjemné jednání s pacienty. Pravda, každý z nás občas má nějaký problém, nebo mu právě není nejlépe, což se odráží také v náladě, ale já si nemuhu ztežovat. Mám velice kladné hodnocení.
Jen mně trochu vadí dlouhá doba na objednání.

nejlepší

Tak trošku mne zarazil přístup setřičky při objednání. Chodíme k paní doktorce celá rodina už od doby, kdy ordinovala na Borech v malé vilce a stísněných podmínkách. Nechodíme často, takže při objednání po 5 letech jsem byla málem i odmítnuta ať zkusím jiného lékaře. Proč? Když dokumentace je u paní doktorky? Nakonec jsem objednána byla, ale zamrzí to. Přesto si myslím, že paní doktorka je odbornice na slovo vzatá.

Super profesionálka. Chodim k ni jiz od detstvi, je vzdy prijemna a pecliva.

Velmi prijemne, zodpovedne jednani. K male dceri perfektni pristup.

A proč k ní chodí tolik pacientů když podle některých pacientů neumí jednat s lidmi?Hodně pacientů je také hodně lékař.úkonů a pokud si práci nezorganizuje tak,aby mohlo být současně ošetřeno více pacientů /měření očního tlaku ap.-dělá sestřička/ tak při objednání si počkátě 3-5 měsíců a to by se vám určitě nelíbilo.Navíc v ordinaci jsou dvě lékařky jak je patrno z ordinačních hodin na dveřích ordinace.